Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saclarim dügümleniyor Imdat

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Antepligelin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
196
1
37
Selam kizlar,

ben uzun saclara hasta olan biri olarak yillardir saclarimi uzatmak icin ugrasiyorum, kirilmasin zarar görmesin diye hep örüyorum masallah upuzunda oldular ancak saclarim gittikce azalmaya basladi :KK43:

Saclarim zaten kivircik, artik resmen dügümlenmeye basladi saclarimi acana kadar mecbur saclarimi yoluyorum... Eskiden hic olmazdi böyle... Saclarim hizla azaliyor ne yapabilirim kizlar?

benimkide düğümleniyor canım.uğraşsan öyle atamazsın düğüm.madem örüyorsun saç kremi kullanmıyorsan kullan banyoda saçların kolay açılır.

sadece yıkarken uçlarına saç kremi kullan cnaım o zmana düğümlenmez

saçlarını yıkarken tepede topladığında fazla karıştırmadan yıka. önce şampuanı eline al uclarına sür sonra tepelerine sürersin. bende tepede toplayıp yıkardım düğüm oluyordu. bir de hangi marka şampuan kullanıyorsun. ben gliss kullanıyorum. hem şampuanı hem saç kremini. saçlarıma çok iyi geldi. birde duştan sonra saça sıkılan sprey var. onu kullanabilirsin. ya da kuaförlerde mavi sular var onlardan da alabilirsin. umarım sorununa çözüm olur. yerimseniben

Sagol canim dediklerini bir deniyecegim belki bir faydasi olur.... Garnier kullaniyorum bende, bugüne kadar bulabildigim en iyi sac kremi. Saclarimi kivirip top haline getirip sikica bagliyorum ondan kaynaklanabilir mi acaba bilmiyorum...

saçlarını sakın öyle kıvırma güzelim. ya at kuyruğu yap ya da ör. buda saçını karıştırabilir. duştan sonra dediğim gibi mavi su bulabilirsen kullan. saçların çok kolay taranacak.

valla en iyi çözüm kestirmek bende yeni kestirdim hemde uzun saçlı göründüğümden daha genç yaptı ve de saçlarıma can geldi resmen.

benimde düğümleniyor fakat ben hiç saçımı taramam yıkar çıakrım toplarım sürekli tepeden ve haliyle düğüm oluyo sora doğru kuaföre zorla açıyolar

kıvırcıksa saçların normaldir en iyisi kestirmek

kızlar saçlarınızı mutlaka tarayın hergün bende aynı hatayı yapıyordum. artık hergün tarıyorum. saçlarınızı nemlendirip gerekirse durulanmayan krem sürerek veya mavi su gliss sprey kullanarak tarayabilirsiniz. saçı taramamak hem kırar hem düğüm yapar. hatta yatmadan önce bile tararsanız iyi olur.

X