Lazerle Göz Altı Morluğu Tedavisi

boyle bir yontem oldugunu ilk defa duydum.. ben lazerle hem cildimi soydurmus hem leke tedavisi yaptirmis biri olarak,kesinlikle gozaltina lazer isinlarinin gelmesinin dogru olmadigini dusunuyorum,aksine leke tedavisinde bile koruyucu gozluk taktiriyorlar bence bi yanlislik var iyice arastirmalisiniz, cilt konusunda bircok tedavi yontemi olsada hepsi birbirinden tehlikeli, hem doktorunuzu hemde yapilacak islemi cok dikkatli secmek gerekir

Slm. Benim bu konuda tecrübem yok ama bu yakınlarda yüz ve vücut içn estetik amelyat olamyı planlıyorum. Bu yüzden konuyu araştırıyorum. Opr.Dr.Nuri Battal bir TV proğramında böyle ameliyatlar yaptığını söyledi.İstersen internetten telefonu alıp soru sorabilirsin. Bu doktor Oya Aydoğan'ın gözaltı torbalarını alan doktor. Ben başka bir konuda ona ameliyat olmayı planlıyorum. Umarım aradığını bulursun.

Hangi dalga boyundaki lazer kullanılıyor acaba bunun için? Göz altı çok hassas bir bölge ve epilasyon için kullanılan lazerlerde yasak olan tek yer kaşların alt kısmı diye biliyorum ben; nedeni de göze yakın olması... Irmaki'nin dediği gibi leke tedavisinde de gözaltına ışın gelmemesi gerektiğine göre bu durumda herhalde daha farklı bir lazer kullanıyor olsalar gerek... Yine de daha önce duymadığım için pek güvenemedim :KK43:

lazerle gözaltı morluğu tedavisi yok ben bizzat cilt doktoruna sordum.çünkü bende bu dertten muzdaribim ve benm ki genetik geçmiyor hiç bi şeklde..:KK43:

birde yag enjekte yömtemi diye birsey okumustum ben ama bildigim kadariyle o da ise yaramiyormus pek. yaptiran varsa paylassin lütfen.

Bende de aynı sorun var ama genetik değil. Uygu düzensizliğinden olsa gerek, birkaç ürün kullandım -dizenli ve sürekli olmasa da- bi değişiklik olmadı.

Slm. Benim bu konuda tecrübem yok ama bu yakınlarda yüz ve vücut içn estetik amelyat olamyı planlıyorum. Bu yüzden konuyu araştırıyorum. Opr.Dr.Nuri Battal bir TV proğramında böyle ameliyatlar yaptığını söyledi.İstersen internetten telefonu alıp soru sorabilirsin. Bu doktor Oya Aydoğan'ın gözaltı torbalarını alan doktor. Ben başka bir konuda ona ameliyat olmayı planlıyorum. Umarım aradığını bulursun.

ben aynı doktora co2 lazer yaptırdım.tek seans yaptırabildim sadece.baya acılı oldu.gözaltıma yaptı.morluklarda da kırışıklarda da bi değişim olmadı.3-4 seans gerek demişti.belki o yüzdendir.ama başka yaptırmaya cesaet edemedim malesef.

ben aynı doktora co2 lazer yaptırdım.tek seans yaptırabildim sadece.baya acılı oldu.gözaltıma yaptı.morluklarda da kırışıklarda da bi değişim olmadı.3-4 seans gerek demişti.belki o yüzdendir.ama başka yaptırmaya cesaet edemedim malesef.

selam arkadaslaR benim göz altinda morluklar var Dr.nuri battalla görüstüm ve bana bunun giderilebilecegini söyledi göz alti germe ve lazer tedavisiyle
bu konu hakkinda veya Dr .hakkinda bilgisi olan varmi
ücretide baya yüksek eger tedavi olan varsa ne kadar ödediniz benle paylasirsaniz sevinirim
simdiden tesekkürler
superisi

boyle bir yontem oldugunu ilk defa duydum.. ben lazerle hem cildimi soydurmus hem leke tedavisi yaptirmis biri olarak,kesinlikle gozaltina lazer isinlarinin gelmesinin dogru olmadigini dusunuyorum,aksine leke tedavisinde bile koruyucu gozluk taktiriyorlar bence bi yanlislik var iyice arastirmalisiniz, cilt konusunda bircok tedavi yontemi olsada hepsi birbirinden tehlikeli, hem doktorunuzu hemde yapilacak islemi cok dikkatli secmek gerekir

merhaba cildiniz leke tedavisinden sonra nasıl oldu izleriniz tam anlamıyla geçti mi

bende bu morluktan muzdaribim açık tenli olunca damalr çok belirgin oluyor ve genetik küçük kızımda bile var zeytinyağı ,kaıyıs çekirdeği yağı hiç bişi işe yaramıyor bu yöntemi yada dolgu yöntemini deneyen varmı

yakın bir arkadaşım ankarada bir doktora yaptırıyor baya farketti dedi. tedavisi tamamlanınca ben de başlayacağım sonuçları iyi olursa. fakat maliyetli ve uzun süren bi tedavi.

istanbulda bi dermatolog bana kimyasal peeling tavsiye etmişti ama bana saçma geldi ordaki deriyi soymak sonra başka bi dermatoloğa sordum. asla olmaz dedi.

doktorların da ne dediği belli değil... :44:

X