Koruyucu Aile hk

nevban

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mart 2007
162
0
Arkadaşlar ben bir çocuğa koruyucu aile olmak istiyorum.
Aranızda koruyucu aile olan veya yakınlarından böyle bir durumu olanlar tecrübelerini paylaşabilir mi?
Benim için çok önemli bir konu, tecrübelerinizi veya fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Konuyla ilgili hiçbir fikrim yok ama bu düşüncenizden dolayı sizi kutlarım..vereliniortak
Fevkalade güzel bir iş yapmak istiyorsunuz..

öncelikle kutlarım bir zamanlar bende cok düşünmüştüm
ama kısmet olmadı cocugu almak istediginiz yerle görüşün sanırım baş vuru yaptıktan sonra sizi araştırıyorlar evinize denetime falan geliyorlar cocugun verilmesine uygun mu diye
hem belirli günler evinize götürebiliyorsunuz hem masraflarını karsılıyorsunuz isterseniz

2006model, Abisis güzel yorumlarınız için teşekkür ederim . Bu düşünce uzun zamandır var ama bazı nedenlerden dolayı bir türlü gerçekleşemedi.
Benim çocuğum olmadı, çocuksuz evler ışıksız ve çok soğuk bir çocuğun neşesiyle sesiyle, soluğuyla evimiz şenlensin istiyorum ama açıkcası biraz da korkuyorum ya alacağımız çocuk bize alışamazsa, ya da biz ona alışmışken birileri onu bizden alırsa diye.
olayın prosüdür kısmını az çok biliyorum ama bir de yaşanmışlık kısmından örneklerini merak ettim belki bana daha çok cesaret verir diye

X