Kurutma makinası kullanan var mı?

bosch mu alsam siemens mi kararsız kaldım...
bosch wtw86561
siemens wt46w561
arada baya fiyat farkı var

Canim, ben Ekim sonu aldim Bosch WTW 86561 kurutma makinasini...Kesinlikle tavsiye ederim..Hafta´da en az 3-4 kez kullaniyorum...Kasim ayinda basladik kullanmaya ve dün ilk elektrik faturamiz geldi...56 TL..!! Hicbir degisiklik yok yani..Daha öncede 50-60 TL arasi ödüyorduk..! Fazlasi ile yararini görüyorum...! :KK8:
bosch mu alsam siemens mi kararsız kaldım...
bosch wtw86561
siemens wt46w561
arada baya fiyat farkı var

Canim, ben Ekim sonu aldim Bosch WTW 86561 kurutma makinasini...Kesinlikle tavsiye ederim..Hafta´da en az 3-4 kez kullaniyorum...Kasim ayinda basladik kullanmaya ve dün ilk elektrik faturamiz geldi...56 TL..!! Hicbir degisiklik yok yani..Daha öncede 50-60 TL arasi ödüyorduk..! Fazlasi ile yararini görüyorum...! :KK8:

Çok teşekkür ederim bilgiler için...

Meraba kızlar bende aldım kurutma makinesi ama daha gelmedi.Hepsiburadadn aldım.749 tl siemens yorumları çok beğendim.Bende çalışıyorum ve avimde çamaşır bitmiyo sürekli ve dağınık inşallah makiine güzeldir

Kizlar, bu kurutma makinam ile 2. ayim ve faturam 66 TL gelmis..! Bizim binada 13 daire var ve diger ailelerede ayni gelmis ama onlarin kurutma makinasi yok..! :21:

Bu topik isabetli olmus, bende merak ediyordum boschun kurutma makinesini
Kiyafetlerim ceker kücülür diye korkuyordum ama yorumlara bakilirsa
memnun olmayan yok..:KK61:

2 senedir Arçelik çamaşır kurutma makinesi kullanıyorum ve çok memnunum herkes tavsiye ederim.
Ayrıca faturayada öyle aman aman bir bindirme yapmıyor.
Zaten evde çamaşır kurutmak bir dert hele benim gibi alerjik astım hastasıysanız daha beter bir durum alın bir kurutma makinesi hem ortalıkta çamaşırlar görünmesin hemde günlerce serili duran çamaşırın kokusu rahatsız etmesin.:89:

elektrolüx edc 67550 w ya da

bosch wte 86302 avantixx 8 kullananlar var mı?

Biz de 1,5 yıldır kullanıyoruz Bosch Logixx 8 kg olanından annem gayet memnun bir şikayetini duymadım bu zaman kadar. Hem çamaşrın ıslaklığına çokluğuna azlığına göre süreyi de kendi ayarlıyor kısaltabiliyor bu da iyi bir özelliği.

Bosch kurutma makinası almayı düşünüyorum. Hangi model tavsiye edersiniz? En büyük sorunum makineyi banyoya koyamayacağım. Yatak odasına yerleştirebilir miyim? Ancak orada yerim var. Sizce nasıl olur?

Bosch kurutma makinası almayı düşünüyorum. Hangi model tavsiye edersiniz? En büyük sorunum makineyi banyoya koyamayacağım. Yatak odasına yerleştirebilir miyim? Ancak orada yerim var. Sizce nasıl olur?

benimki de bosch logiccs 7(sanırım böyle yazılıyodu),kullanıyorum ve çok memnunum.Ben de yatak odasına koydum,hiç bir sorun yok yani

çok rahatsız edici değil,ben makineyi çalıştırırken odanın camını açıyorum üstten,zaten hamam gibi de olmuyo,hafif bi sıcaklık oluyo odada o kadar yani :KK37:

Teşekkür ederim. Bakalım nasıl olacak :) Çok ihtiyacım var. Yoğun iş yaşamı, ev hayatı, yoga kıyafetlerim kurutmaya yetişemez oldum.

Bende, Allah nasip ederse, mutlaka kurutma makinesi almak istiyorum. Henüz evli değilim ama nasip olursa yakın zamanda evleneceğim. Hatta o kadar çok önemsiyorum ki kurutma makinesini, çamaşır makinesini bile bütçemden tasarruf yapmak için daha düşük modelden almaya razıyım (şuan çamaşır makinesine max. 1000 TL vermeyi düşünüyorum, kurutma makinesi ise min. 1500 tl olacak).
Tek sıkıntım bu konuda Türkiye'de henüz çok marka ve çeşit olmaması.:KK14:
Ben aslında çamaşır makinemi LG den almayı çok isterim, modellerini tasarımlarını çok beğeniyorum, ayrıca kaliteli makineler yapıyorlar. Fakat LG Türkiye'de Isı pompalı A sınıfı kurutma makinesi yok. Ben ise mutlaka 2 makineyi aynı markadan almak istiyorum, ne olur ne olmaz diye, cünkü ancak aynı marka olurlarsa üst üste kurulabiliyorlar. O yüzden mecburen ya Bosch ya da Siemens alacağım sanırım.
Bu arada almayı düşünüyorsanız, mutlaka A sınıfı Isı pompalı olmasına dikkat edin, diğer daha "eski" olan ısı pompasız modeller bulundukları ortamı çok aşırı ısıtıyorlar, özellikle banyonuza kuracaksanız hamam gibi olacaktır.:KK34:

ben de almak istiyorum. bosch bakıyorum çamaşır makinesi de aynı marka diye. kullananlar artı-eksi yönleri hakkında bilgi verebilir mi? ucuz birşey de değil sonuçta alıp pişman olmayalım :)

kızlar ben de almak istiyorum hatta şiddetle istiyorum kullanan arkadaşlara bir kaç sorum var.

şimdi efenim almak istediğim kurutma makinasının markası arçelik ya da başka bir marka ama benim çamaşır makinem vestel,çamaşır makinamın üzerine farklı bir markanın kurutma makinasını koyabiliyormuyum?

kurutma makinasının bulunduğu oda çok ısınıyormu?

X