Kına Gecesi Kına Gecesi için şarkılar

34esra86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
240
0
37
Arkadaşlar benim kuzenim için kına gecesine uygun hareketli şarkılara ihtiyacım var bir ara bir kınada duymuştum 1 sene filan oluyor one two three başlayan oynak yabancı bir şarkı vardı bileninz ve daha başka şarkı tavsiyeleriniz varsa lütfen buraya isimlerini ekleyin .:teytey:

o soledığın yabancı şarkı pitbull-I know you want me olcak.Onun dısında kına gecesı ıcın turkce bı cd yapmıştm arkadaşıma.ıçinde kadifeden kesesi , kasap havası vs.vardı

o soledığın yabancı şarkı pitbull-I know you want me olcak.Onun dısında kına gecesı ıcın turkce bı cd yapmıştm arkadaşıma.İçinde kadifeden kesesi , kasap havası vs.vardı

Merhaba askmelegi!
ben ablamin kina gecesinde Dj im :-) ve bana her türlü veya sizin yapmis oldugunuz CD nin sarkilarini lütfen bi zahmet bana yollayabiliriminiz aceba? cünkü cumartesi günü allah izin verirse kina varda :-)

sagolun simdiden...

Selay
alkisalkisalkis

Arkadaşlar benim kuzenim için kına gecesine uygun hareketli şarkılara ihtiyacım var bir ara bir kınada duymuştum 1 sene filan oluyor one two three başlayan oynak yabancı bir şarkı vardı bileninz ve daha başka şarkı tavsiyeleriniz varsa lütfen buraya isimlerini ekleyin .:teytey:

aaaa çok merak ettim yaaa öğrenebildin mi canım o şarkıyı kaydirigubbakcemile3

kızlar ben yaptığım listeden söleyeyim bi kaç tane.... fikir babında :)))

bursalı mısın kadife gelin (olmazsa olmazım bursa doğumlu biri olarak :KK1: )
ayva çiçek açmış yaz mı gelecek...
hey 15li tokat yolları taşlı.... bayılırım bunada niye bilmem :)))
kadifeden kesesi....
mahallenin kızı sezen.. (çok yakın arkadaşıma süprüz )
çiftetelli....
kibariye nin romanları...
karadenizli olduğumuz içinde kemençe filam koyduk ..

bunlar aklımda kalanlar...

X