Büyümeyen bebekler,eşlerimiz

kaydirigubbakcemile3bence erkeklerın ısıne gelıyodur oyle davranmakkaydirigubbakcemile3
erkekler cok seytandır cocuk gıbı bılmedım gormedım duymadım masumlukları cokdur..

bi gün eşimle markette alışveriş yapıyoruz. ben kaptırmışım kendimi deterjan bölümüne seçmeye çalışıyorum bikaç tane. kafamı bi çevirdim eşim yok. sıkılmış tabi benimki. aradım aradım nerde hangi reyonda diye sonra gördüm karşıdan hızlı hızlı geliyor elinde oyuncak araba. ben bunu da alıcam dedi ağzı kulaklarında kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ayyy hatırladıkça hala çok gülüyorum. çocuk gibi yani bulmuş bi oyuncak koşa koşa geliyorr. uuyyyy benimmm cnmmm yaaaa

Konu çok güzel olmuş :)
bi iki tanede benden
bazen benden kahve istiyor yapıyorum hazırlıyorum götürüyorum kahveni getirdim al
almıyom küstüm ben sana geç getirdin sen :) iyi ozaman ben içerim deyip sırtımı dönüyorum gider gibi
tamam tamam şaka yaptım ver nolur.. şımarık sanki başkasına yaptım ben o kahveyi :))

evde ekmek bitmiş hadi markete diyorum ya dünde ben gitmiştim nolur bu gün sen gitsene lütfeeen diyor :) koca bebek evin erkeki sensin sen gtcksin diyorum
ama ben hastayım yorgunum diye başlıyor bebek gibi

ha birde bi gün çok sinirimi bozdu :) duşa gircek dedim git kapamıyormuyum kombiyi buz gibi suyla bırakcam seni diyorum
yapmaaa nolurr kıyamazsın sen bana yapmazsın diyor
git bakalım yapıyomuyum yapmıyomuyum diyorum bi yarım saat gidemiyor ortlarda dolanyor unutsun diye opuyorumnanaktan oysa kapatıcam falan yok kocaman insanlarız soğuk suylamı bırakıcaz kocamızı :eek:lmaz: ama bizim koca bebek korkusundan bi adım ileri gidip duşa giremiyor tabi

birde elinde çayla dökerken yakalanınca çok komik oluyor :)

Son düzenleme:
-Aşkım beni yedibuçukta kaldırır mısın?
Her sabahki kalkış seromonimiz.
-Yedi buçuk hadi kalk koca..
-Beş dakika daha..
-Hadi kalk beş dakika doldu..
-Tamam şimdi kalktım..
E peki sen bilirsin derim ve her seferinde geç kalır,çünkü beş kere dürtülmeye alıştırmıştır annesi
Ama bizde iki hak var,bile bile otururum geç kalsa bile kaldırmam..
O yüzden panikle giyinirken bir kere bile neden kaldırmadın diyememiştir,korkar :roflol:

hea 38 di demi o gözüm kaldıydı adresi biliyon bi postala kız hadi bekliyom kış çökmeden giyip salınam sahil boyunda:hulya:

kız bide teyzem ve eniştemle tanışcak. biz sarma yapıyoduk balkonda. geldi aa bende deniyim mi dedi. oturdu bi tencere sardı. şimdi sancaklarki cinnilin sevgilisi ne kaa evcimen .. vallahi bu ikisini hayatım boyunca unutamam ondan anlatıp dururum:1rolleyes:
Zaten giyemiyorummafoldumben
Ayağım sakat:gitme:
Ama elbet iyileşir ayağım..
Özetle vermem,o ayakkabılar dişiliğimin sembolü:hulya:
Sarma yapıyordum ve dişiyim sanıyordum,bundan sonra tek dişilik sembolüm o kaldı.
Söyle sevgiline benim topuklulara da el atmasın:roflol:

oyuncak alıp gelen eşi okuyunca aklıma geldi..
benim eşimde bir keresinde oyuncak helikopteri balkonda oturup dışarıya saldı.elinde kumanda ile de onu bir güzel uçurdu..kafamçokkarıştıyükselip alçalan helikopter tüm çocukların gözdesi iken;tüm ana,baba,konu-komşu dörtlüsününde gözdesi kocamdı..benmi? sadece perdenin arkasından tüm alaycı gülüşlere şahit olan bendim.ben..:sinifsinif:
birde uzaktan kumandalı araba olayımız var.çocuk gibi evde tüm halıları kaldırıp hayalimdeki şeydi işte bu aşkım;teşekkürler demesi..ooo mayy gaattt..akannehir

alya yeni doğmuştu..ilk zamanlarımız yani.mememi almıyor.ama çok uğraşıyoruz.
o da dibimde önce az bişe sağıyorum biberonla veriyorum.sonra göğsümü veriyorum.biberonun akışına alışan bebek alırmı almıyor tabi o ağlıyor ben ağlıyorum..
bizimki tekrar gidiyor bu sefer biberon maması hazırlıyor(kaşık mamasınıda yapmayı öğrensede rahat etsem)getiriyor ver kızımı ben doyurcam diyor.elimden alıyor çocuğu..:mymeka:
kötü kadın müzeyyen bebeğim bu,bırakmam ellerine seni diyor ve doyuruyor..
elimde acıyan ve şiş göğüsler ile karnını doyurmuş mışıl mışıl uyuyan bir bebek kalıyor geriye..:çok üzgünüm:
ve yaptığının ne kadar doğru olduğunu savunan bir baba..
benneyaptımki

Zaten giyemiyorummafoldumben
Ayağım sakat:gitme:
Ama elbet iyileşir ayağım..
Özetle vermem,o ayakkabılar dişiliğimin sembolü:hulya:
Sarma yapıyordum ve dişiyim sanıyordum,bundan sonra tek dişilik sembolüm o kaldı.
Söyle sevgiline benim topuklulara da el atmasın:roflol:

sanal kırmızı papıçlarımla avunurum artıkın:asigim:
ömrüm zaten ben topuklu giymiyorum ihtiyacım yok biliyon:1closedeyes:
zati topuk sevmez bidenem tam topuğuma tutturmak zor oluyo o zaman biliyon mu-tatlicadiarzu-
olsun sen bidahaki gelişinde ben radarlarım açık takılcam. şimdilik berayın helikopteriylen idare edicim:asigim:

sanal kırmızı papıçlarımla avunurum artıkın:asigim:
ömrüm zaten ben topuklu giymiyorum ihtiyacım yok biliyon:1closedeyes:
zati topuk sevmez bidenem tam topuğuma tutturmak zor oluyo o zaman biliyon mu-tatlicadiarzu-
olsun sen bidahaki gelişinde ben radarlarım açık takılcam. şimdilik berayın helikopteriylen idare edicim:asigim:
Gelin ayakkabın topuklu olsun bari:gitme:

bir tane de benden
akşam çıktık yürüyerek markete gidelim hava alırız
biraz dedim. çıktık yürüyoruz yolun kenarında bir kedi bize bakıyor
artık elimizdeki çöp poşetine sulanıyor olmalı.
hiç ummadığım bir şekilde eşim hav diyerek kediye doğru hızlı bir adım attı.
kedi nasıl kaçıyor anlatamam. herhalde demiştir endamı insana benziyorda bu ses ne.
tabi ben çaktırmadan etrafıma bakıyorum bize bakan çok var mı diye:kedi:

buğün bebegim için alışveriş yaptım
biraz önce tlf ettti.
oğluma aldıklarımı anlattım.
bana birşey almadınmı dedi ya
şakamı yaptımı ciddimi anlamadım
bebek reyonundan ne alabilirdim ona onuda bilmiyorum
ya.

bende bişey anlatayım ama bugün bebeklik yapan bendim
daha doğrusu dün :)
dün hiç olmadık bi zamanda gözlüğümün çerçevesini kırdım :KK43:
daha gözlükçüden de geleli 2 gün olmadı neyse ama nasıl sinir oldum kendime gidip de diyemiyorum gözlüğü hemen çekmeceye attım ses yok benden neyse odaya geldi napıyon diye ama hiç ses yok benden süt dökmüş kedi gibi
gecenin bi yarısında öttüm ama :KK70: görmeniz lazımdı nasıl bi suçluluk nasıl bı yaramaz yapmışta yakalanmış bir çocuk gibiydim
bugun götürdü gözlüğümü dün ki halimede çok güldü :KK70::KK70::KK70:

bir tane daha
yolcuk yapıyoruz geçende koluma yattı başını seviyorum uyumaya çalışıyor falan. sonra birden kalktı kolunu benim omuzuma atarak güzelce döşüne yatırdı kulağımada şunları söyledi "aşkım hani ben erkeğim ya sen bana yaslan".

paylaşalım bacım yarama tuz bastın ben nişanlıyım nişamlım benden13 yaş büyük üstelik bayanım nişan günü hariç hep pohpohlama ilgi alaka ister birde hemen küser hiç konuşmaz.canımçıkıyor bir ilgi görmek istiyorum yok hayal oldu

Benim bebeğim alışveriş konusunda mızmızdır
Ama çalışma sorumluluk gibi konularda kocaman bi adam
Sadece ben kendime mendil çorap bile alsam hani bana der
Bigün iki çift iç çamaşırı aldım tabi dantelli :eek:
Gösterirken bak bu benim hani bana dersin diye bunu da sana aldım kaydirigubbakcemile3
Daha pek sesi çıkmıyor ama arada yine mızmızlanıyor

bende ev teksitili kursuna gidiyorum akşam hocamızın verdiği bir bilgiyi araştırıyorum netten arkam dönük.ama eşim oturma aodasın girip girip çıkıyo telaşlı bir şekilde allah allah noldu ki dedim şüphelendim tabi.gizlice bi bakim dedim napıyo.ütü yapıyormuş nasıl yaptıysa ütüyü halıya düşürmüş halıyı yakmış benden korktuğu içinde söyleyememiş halıyı siliyor aklınca silince düzelecek.odaya girdim napıon dememle birlikte öyle bir çığlık attıki kızamadım bile.kaydirigubbakcemile3

Ay çok hoşsunuz ya..
Eski bir konuymuş gerçi ama çok güldüm sayenizde bayanlar.kaydirigubbakcemile3

bence bu durum son derece can sıkıcı.erkeklerin hepsi pek küçük pek şeker maşallah.hep biz olgun olmak zorundayız.eşimden 5 yaş küçüğüm ama 15 yaş büyük gibi davranmak zorunda kalıyorum.çocuksu tavırlar,ergenlik halleri,sorumsuzluklar,umursamazlıklar,herşeyi düşünen,ayarlayan birisi var nasılsa.üniversitede en samimi kız arkadaşım da böyleydi hep çocuk hep çocuk.elalemin kazıklarına analıkı yapmakla geçti ömrüm ya.:dilcikar:

kızlar çok güldüm bu konuyu okurken
benim kocamda koca bir bebek
bazen öyle hareketler yapıyorki onu tanıyanlara anlatsam hayatta inanmazlar kaydirigubbakcemile3

X