Lazer Epilasyon Kızlar Antalyada lazer yaptıran ya da yaptırmayı düşünen,bilgisi olan varmı aranızda

benim tüylerm çok dirençli olduğu için 6. seans olmasına rağmen dökülmeyen yerler çok ben de bide 2 filtre kullanıyolar acıyı azaltıyo lynton die bi cihaz kullanıyolar IPL cihazlardan

Ben lazer epilasyonuna giden bir arkadaşıma eşlik ederken Dermantalya Güzellik Merkezi ile tanıştım. Daha önce bir hastanenin güzellik merkezini işletiyorlamış, samimi ve açık sözlü insanlar. Hiç aklımda yokken, lazerle başladım şimdi de cfk ve elektro terapi yaptırıyorum. Sonuçlardan özellikle de lazerden aldığım sonuçtan oldukça memnun kaldım. Fiyat konusuna gelince oldukça uygun fiyat veriyorlar, kredi kartına taksit yapıyorlar ama gidip kendiniz bire bir konuşursanız ve uygulanacak bölgeyle ilgili bilgi alırsanız daha sağlıklı olur bence...Çekinmeyin tatlı ve samimiler... (Ha unutmadan pazarlık yapın...

Son düzenleme:
bende dermantalyaya gidiyorum koltukaltı ve genital bitti.gayet memnun kaldım.yazın yuze uygulama yapmadılar buda ticari kaygılarının olmadıgı musterinin sorunsuz bir sonuc almasını hedeflediklerini gosteriyor bence.çok sıcak ve samimi bir ortam var.her konuda durust ve samimi cevap alabilirsiniz.ben ucuş hostesiyim meslegim geregi surekli bakımlı olmam gerekiyor.yaklasık bir yıldır hem epilasyon.hem cilt bakımı hemde bolgesel zayıflama hizmetlerinden faydalandım ve devam ediyorum.açıkcası diger firmalarıda arastırmıstım ama Dermantalyadan ne fiyat nede baska bir sey vazgeciremez beni...bilgi almak isteyenlere telefon numaralarını verebilirim ...

dermantaliaya devam ediyorum seans aralarımı artırdılar 1,5 ayda bir gidiyorum 3 ay ara verdim yazdım. benim tüylerim baya kuvvetli daha önce de bahsetmşmdr belki ama gerçekten oldukça azaldılar. 8. seansımı yaptırdım ve önümde 4 seans daha var böyle giderse bitecek hepsi ama açıkça söyleyeyim o kadar kuvvetliydiki tüylerim hiç bitmez sanıyodum:)

bende dermantalyaya gidiyorum koltukaltı ve genital bitti.gayet memnun kaldım.yazın yuze uygulama yapmadılar buda ticari kaygılarının olmadıgı musterinin sorunsuz bir sonuc almasını hedeflediklerini gosteriyor bence.çok sıcak ve samimi bir ortam var.her konuda durust ve samimi cevap alabilirsiniz.ben ucuş hostesiyim meslegim geregi surekli bakımlı olmam gerekiyor.yaklasık bir yıldır hem epilasyon.hem cilt bakımı hemde bolgesel zayıflama hizmetlerinden faydalandım ve devam ediyorum.açıkcası diger firmalarıda arastırmıstım ama Dermantalyadan ne fiyat nede baska bir sey vazgeciremez beni...bilgi almak isteyenlere telefon numaralarını verebilirim ...

slm denizacar benimde sizin gibi aynı sorunum var ve arama motorunda arama yaparken siz çıktınız ve yazılarınız çok ilgimi çekti gittiğiniz yerin adresini bana verebilirmisiniz ve sonuçlar nasıl memnun kaldınızmı çok merak ettim...şimdiden teşekkür ederim ...

benim tüylerm çok dirençli olduğu için 6. seans olmasına rağmen dökülmeyen yerler çok ben de bide 2 filtre kullanıyolar acıyı azaltıyo lynton die bi cihaz kullanıyolar IPL cihazlardan

Nedense IPL kullanılan yerlerde bütün hastaların da tüyleri dirençlidir ve zor sonuç veriyordur:bbo: . bana da hep dirençsiz hastalar denk düşmüş, çok şanslıyım, hepsi hemen sonuç alıyorlar:jeyyar:

merhaba..
Hala sorun devam ediyorsa şunu söyleyebilirim..
Kız kardeşim Antalya da yaşıyor ve bir yerde başladı lazere..Genital için.Bir dr yapıyor bildiğim kadarıyla..
Daha önce arkadaşı da gitti o da tavsiye ile oraya gidiyor..
Genitalde ilk seansından sonra 3.ayı hala tek tüyü çıkmış değil..2 en fazla 3 seansta bitecek gibi diyor..Diğer arkadaşı 4 sene önce bitirmiş aynı merkezde ve 3 seansta..ılgilenen varsa hala ismini öğrenebilirim sizin için..

merhaba aslında cok zamanında bir soru oldu daha dun son kontrol seansı yapıldı kalan tek tuk kıllar icin.daha jeli silerken tuyler klinekste kaldı diyebilirim sana.tamamen temiz ve puruzsuz bir cildim oldu.maviyesilin dedigine katılıyorum ben işimden dolayı bazen 2 ay arayla gittim seanslara ve daha etkili oldu.acı cekmeden kesin sonuc aldım.gonul rahatlıgıyla tavsiye edebilirim.adres yazayım.xxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Dr.jldBycn sanırım epilasyon yapıyosun.biz Dermantalyada epilasyon yaptırp memnun kaldık ve bunu burda paylasma geregi hissettik.bilirsiniz en iyi reklam insandır ama onemli olan en iyisini yapıp musteriyi memnun etmektir forumlarda laf atmak diil.sizin diil sizden memnun kalan bayanların yazdıkları daha samimi gelir bence.ben yıllarca kist tedavisi oldum ve hormon dengemi bozdu dogal olarak.ben tuylerim bitti diyebiliyorsam demekki cok iyi bir iş basarmıs Dermantalya.
AYKOS sende gonul rahatlıgıyla gidebilirsin.hatta belki karsılasırız orda bir gun gorursun bendeki guzel sonucu.cunku ben yuz epilasyonuna devam ediyorum.her konuda yardımcı olmaya calısırım.iyi aksamlar..

Dr.jldBycn sanırım epilasyon yapıyosun.biz Dermantalyada epilasyon yaptırp memnun kaldık ve bunu burda paylasma geregi hissettik.bilirsiniz en iyi reklam insandır ama onemli olan en iyisini yapıp musteriyi memnun etmektir forumlarda laf atmak diil.sizin diil sizden memnun kalan bayanların yazdıkları daha samimi gelir bence.ben yıllarca kist tedavisi oldum ve hormon dengemi bozdu dogal olarak.ben tuylerim bitti diyebiliyorsam demekki cok iyi bir iş basarmıs Dermantalya.
AYKOS sende gonul rahatlıgıyla gidebilirsin.hatta belki karsılasırız orda bir gun gorursun bendeki guzel sonucu.cunku ben yuz epilasyonuna devam ediyorum.her konuda yardımcı olmaya calısırım.iyi aksamlar..
Sayın denizacar ,ticari kaygım olsaydı eğer bu siteyi reklam amaçlı başka şekilde de kullanabilirdim bundan emin olun. Ben bu işi yıllardır yapan biri olarak son bir kaç yıldır oluşan yozlaşmadan şikayetçi olduğum için bu işe girişmiştim. Ama bu kadar da yanlış anlaşılacağımı düşünmemiştim doğrusu. Forum da IPL cihazı dışında diğer cihazların hepsi ile ilgili son derece objektif yorumlar yaptığıma inanıyorum. Bunun dışında bana gelen özel mesajlarda dahil istanbuld a yaşayanlara bile bana gelin tarzı şeyler bile söylemeyip hertürlü yanıtı seve seve veriyorsam bunun sebebi bu piyasa da dürüstlerin de olduğunu ispatlamakiçindir. İstresem bir sürü beni övdürücü mesajları yağdırabilirim,ama yapmıyorum. Çünkü ihtiyacımyok.Bu işi yaptığım 9-10 senedir bir kere bile lazer ile ilgili reklam yapmadım, insanlar televizyon programarına gazetelere reklam yapabilmek için korkunç paralar öderken ben tv' den ve gezetelerden özel röportaj taleplerialıyorsam demek ki bir şeyleri doğru yapıyorum demektir.
Burada kimseye laf attığım yok. Ben sadece Bazı cihazlarla ilgili sorunlar olduğunu,insanların kandırılmaması gerektiğini düşünüyorum, bir doktor oarak benim görevim budur. Siz memnunsanız tabikigittiğiniz yeri yazacaksınız ve memnuniyetinizi söyleyeceksiniz.Umarım ileride herkesin gittiği yerden çok memnun olacağı merkezler heryerde olur da ben de bu işlerle uğraşmam.Saygılar

Banaantalyadan sorular yollayan arkadaşlara da asla bir merkez önermedim, çünkü oralarda neler var neler yok hiç bir fikrim yok. Yanı yaptığım tıbbi önerilerden d cebime giren bir şey yok. İçiniz rahat olsun die bunu da yazma gereği duydum doğrusu

ben sadece bu konudaki rahatsızlıgımı bellirtim.bilirsiniz farklı kuafore bile gidince onceki kuaforun yaptıgı boyaya hatta kasa bile mutlaka bir kulp takılır.bende 10 yıl istanbulda yasadım ve ilk epilasyon deneyimim yaklasık 6 yıl once istanbulda yaptırdıgım igneli epilasyondu.bir seans gittim yuzum bir hafta delik deşik yara içinde kaldı.işinizi severek yapıyorsanız ne mutlu size.ama malesef soylede bir konu var insanlarımız kazıklanmaya doymuyor.burdan yazdıklarımızın insallah insanlara biraz faydası olur.cunku 2 yıldır gidiyorum su kadar param gitti bak erkek sakalı gibi oldu kıllarım diyen arkadaslarımı gordukce uzuluyorum.dogru yerlere yonlendirebilirsem ne mutlu bana.ben bir kac kez sırf kıllı oldugu için terkedilen bayan gordum.insan boyle bir durumda kendini nasıl hisseder bilemem ama eminim kolay diildir.

ben sadece bu konudaki rahatsızlıgımı bellirtim.bilirsiniz farklı kuafore bile gidince onceki kuaforun yaptıgı boyaya hatta kasa bile mutlaka bir kulp takılır.bende 10 yıl istanbulda yasadım ve ilk epilasyon deneyimim yaklasık 6 yıl once istanbulda yaptırdıgım igneli epilasyondu.bir seans gittim yuzum bir hafta delik deşik yara içinde kaldı.işinizi severek yapıyorsanız ne mutlu size.ama malesef soylede bir konu var insanlarımız kazıklanmaya doymuyor.burdan yazdıklarımızın insallah insanlara biraz faydası olur.cunku 2 yıldır gidiyorum su kadar param gitti bak erkek sakalı gibi oldu kıllarım diyen arkadaslarımı gordukce uzuluyorum.dogru yerlere yonlendirebilirsem ne mutlu bana.ben bir kac kez sırf kıllı oldugu için terkedilen bayan gordum.insan boyle bir durumda kendini nasıl hisseder bilemem ama eminim kolay diildir.

Bence de insanımız kazıklanmaya doymuyor, ayrıca kazıklamaya da doymuyor. Sizin yüzünüz bittiyse sizin adınıza sevindim, darısı herkesin başına. Gittiğiniz merkezde hangi cihaz var öğrenebilirmiyim, merak ettim de?

Cihazın adı yanlıs yazmadıysam lyton numina idi sanırım.onemli olan memnun kalmam gerisi teferruat.
işin teknik kısmıyla ilgilenmiyorum acıkcası hizmeti nerde iyi verirlerse oranın cihazı en iyisidir.bu konudada nacizane tavsiyemi yaptım zaten...

merhaba..
Hala sorun devam ediyorsa şunu söyleyebilirim..
Kız kardeşim Antalya da yaşıyor ve bir yerde başladı lazere..Genital için.Bir dr yapıyor bildiğim kadarıyla..
Daha önce arkadaşı da gitti o da tavsiye ile oraya gidiyor..
Genitalde ilk seansından sonra 3.ayı hala tek tüyü çıkmış değil..2 en fazla 3 seansta bitecek gibi diyor..Diğer arkadaşı 4 sene önce bitirmiş aynı merkezde ve 3 seansta..İlgilenen varsa hala ismini öğrenebilirim sizin için..

slm dediğiniz yer neresidir bana yazarsanız sevinirim sonuçta birka yer araştırmam gerekiyor teşekkürler...

merhaba aslında cok zamanında bir soru oldu daha dun son kontrol seansı yapıldı kalan tek tuk kıllar icin.daha jeli silerken tuyler klinekste kaldı diyebilirim sana.tamamen temiz ve puruzsuz bir cildim oldu.maviyesilin dedigine katılıyorum ben işimden dolayı bazen 2 ay arayla gittim seanslara ve daha etkili oldu.acı cekmeden kesin sonuc aldım.gonul rahatlıgıyla tavsiye edebilirim.adres yazayım.cebesoy cad.postacıoglu apt.no.8 kat.2 daire .2 Dogu Garajı .tel.322 79 07...

teşekkür ederim

ildin için çok teşekkür ederim birkaç yeri sorup araştıracağım hangisini daha iyi görürsem giderim benim bıyık ve çene sorunum var fiyatı nedir öğrenebilirmiyim ve kaç seansta biter
gerçekten güvenmek çok zor boşa gitmiş olamak istemiyorum opuyorumnanaktan

mrb aykos, bende lazer yaptırmak istiyorum ama hem maddi yönden uygun hemde iyi sonuc veren bi yer bulmak zor.sende son durum nedir? gelişmelerden haberdar ederseniz cok sevinirim.

dedemanda medlife e gittim yarım bacak 450 dediler fiyat nasıl sizce?alexandrite lazer cihazını kullanıyorlar

bildiğiniz alex kullanan bi yer varsa mesajlarınızı bekliyorumkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
merhabalar,
ben antalya ya yeni geldim ve burda hiçbiryeri bilmiyorum..lazer apilasyon yaptırmak istiyorum..
bana önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir yer var mı??
yardımcı olursanız çok sevinirim.

merhabalar,
ben antalya ya yeni geldim ve burda hiçbiryeri bilmiyorum..lazer apilasyon yaptırmak istiyorum..
bana önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir yer var mı??
yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dedemanda medlife var ama fiyatlar uygun diyemem tabii :)ben araştırmalarım sonucu orda başladım kullanılan cihaz nedeniyle... hangi bölge düşünüyorsunuz fiyatları az çok biliyorum bilgi verebilirim.

X