Lazer Epilasyon Kızlar Antalyada lazer yaptıran ya da yaptırmayı düşünen,bilgisi olan varmı aranızda

kızlar merhaba
bende mavi ışığın lara şubesine gitmeyi düşünüyorum
giden arkadaşlarım memnun kalmış ve fiyatlar uygunmuş

kızlar merhaba
bende mavi ışığın lara şubesine gitmeyi düşünüyorum
giden arkadaşlarım memnun kalmış ve fiyatlar uygunmuş

mrb orda hangi cihazın kullanıldığı ve fiyatlar hakkında bilgi verebilirsen çok sevinirim.benim gittim yerde fiyatlar biraz fazla da değişttirebilirim çünküü

merhaba..
Hala sorun devam ediyorsa şunu söyleyebilirim..
Kız kardeşim Antalya da yaşıyor ve bir yerde başladı lazere..Genital için.Bir dr yapıyor bildiğim kadarıyla..
Daha önce arkadaşı da gitti o da tavsiye ile oraya gidiyor..
Genitalde ilk seansından sonra 3.ayı hala tek tüyü çıkmış değil..2 en fazla 3 seansta bitecek gibi diyor..Diğer arkadaşı 4 sene önce bitirmiş aynı merkezde ve 3 seansta..İlgilenen varsa hala ismini öğrenebilirim sizin için..

merhaba,
kardeşinizin gittiği yeri öğrenebilirmisiniz,bende buranın çok yabancısıyım..

Dedemanda medlife var ama fiyatlar uygun diyemem tabii :)ben araştırmalarım sonucu orda başladım kullanılan cihaz nedeniyle... hangi bölge düşünüyorsunuz fiyatları az çok biliyorum bilgi verebilirim.

merhaba,
bende int buldum orayı fiyat da aldım tüm bölgeler için ama çok pahalı geldi bana:KK43:
ben öncelikle kollarım için gidicem

merhaba,
bende int buldum orayı fiyat da aldım tüm bölgeler için ama çok pahalı geldi bana:KK43:
ben öncelikle kollarım için gidicem

Nereye karar verdiniz? cihaz hangisi ve fiyat ne kadar kol için? bu arada medlife den size söylenen fiyatları da yazabilirmisiniz bana sanki ne tuttururlarsa onu alıyolar gibi geldi de size ne dediler merak ettim:))

Son düzenleme:
merhaba
dr.kubilay yücel'i aradım ıpl cihazları koltukaltı 80 genital 200 yarım bacak 200,nakit indirimi yapıyorlar,3 haftada bir gidilecek 2.seans kontrol ve ücretsiz,8-9 seansta bitermişş
mavi ışığa hala gidemedim 13 aylık bebeğim var aradım telde bilgi vermediler,lara şubesi yeni açıldığı için % 40 indirim var kampanyamız var diyorlar.
kızlar herkes öğrendiklerini paylaşsa ne kadar güzel olur dimii cihaz ,fiyat v.s.
iopuyorumnanaktan

merhaba
dr.kubilay yücel'i aradım ıpl cihazları koltukaltı 80 genital 200 yarım bacak 200,nakit indirimi yapıyorlar,3 haftada bir gidilecek 2.seans kontrol ve ücretsiz,8-9 seansta bitermişş
mavi ışığa hala gidemedim 13 aylık bebeğim var aradım telde bilgi vermediler,lara şubesi yeni açıldığı için % 40 indirim var kampanyamız var diyorlar.
kızlar herkes öğrendiklerini paylaşsa ne kadar güzel olur dimii cihaz ,fiyat v.s.
iopuyorumnanaktan

ıpl e başlamanızı hiç tavsiye etmiyorum.çünkü ıpl eski yöntemlerden biri ve lazer değil modern ağda yöntemi olarak geçiyor. internmetteki araştırmalarım sonucu bu bilgiye ulaştım.O nedenle de zaten dikat ederseniz fiyatlar daha uygun hatta bencee pahalı bile o yönteme göre...google dan ıpl diode alexandrite yazıp arasanız siz de bilgilere ulaşailirsiniz ben de yardımcı olabilirim bu konuda

Bu konuda benim de bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar.ortalama olarak genital bölge ne kadara yapılıyor?
Tüm sayfaları okudum ama ney bir bilgiye ulaşamadım maalesef,düğünüm yakın,halletmek istiyorum bu kıl tüy işlerini..

Bu konuda benim de bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar.ortalama olarak genital bölge ne kadara yapılıyor?
Tüm sayfaları okudum ama ney bir bilgiye ulaşamadım maalesef,düğünüm yakın,halletmek istiyorum bu kıl tüy işlerini..

fiyatlar kullanılan cihaza göre değişiyor genelde diod cihazla daha uygun fiyat,alexandrite cihazla biraz daha fazla.benim öğrendiğim fiyat alex de genital (bikini kenarları ve popo içi dahil) seansı 400.

internetten araştırmalarım sonucu diode lazerin yüz,sırt,kol gibi bölgelerde daha etkili olduğunu,alex in ise koltuk altı genital ve bacak gibi bölgelerde daha etkili sonuöç verdiğini öğrendim.
Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir bilgi ===> alexin yüz bölgesindeki ince tüyleri tetikleme gibi bir yan etkisi varmış o yüzden de yüz bölgesi için diode ya da iğneli epilasyon öneriliyor.Eğer yüzdeki tüyler çok siyah değilse de hiç oynamamak gerektiği öneriliyor..

hımm çok teşekkürler bilgiler için.Çok önemli bir konu,bu nedenle gidilen yerin de kaliteli olması gerekiyor tabii..
ıyice araştırmak lazım..

hımm çok teşekkürler bilgiler için.Çok önemli bir konu,bu nedenle gidilen yerin de kaliteli olması gerekiyor tabii..
İyice araştırmak lazım..

Yüzüne lazer yaptıranların çoğu arttığından şikayetçi,tahminimce çoğunlukla alexi yüze uygulatmış olanlar bu tip şikayetler yaşayanlar.Ben de şuan alex le yaptırıyorum ama k.altım için ve bacakla genitale başlamayı düşünüyorum.Ama yüzüme uygulatacak olsam kesinlikle alexle yaptırmam.

Medlife e gidiyorum,fiyatları daha önce de yazmıştım.Biraz fazla geliyo bana ama antalya da alex kullanan başka yer bulamadım hala öneri bekliyorum bu konuda....
Ben henüz sadece k.altına giittim,k.altı 150 ,
genital (bikini kenarları ve popo içi dahil)=400,yarım bacak (diz üstünden )450, tüm bacak 500-750 arası dediler bunları biliyorum sadece.Nedense hep aralık olarak söyleniyo ama başlarken hep tavan fiyatından alıyolar

Medlife e gidiyorum,fiyatları daha önce de yazmıştım.Biraz fazla geliyo bana ama antalya da alex kullanan başka yer bulamadım hala öneri bekliyorum bu konuda....
Ben henüz sadece k.altına giittim,k.altı 150 ,
genital (bikini kenarları ve popo içi dahil)=400,yarım bacak (diz üstünden )450, tüm bacak 500-750 arası dediler bunları biliyorum sadece.Nedense hep aralık olarak söyleniyo ama başlarken hep tavan fiyatından alıyolar

almina lazere gitmeni tavsiye ederim.ben 1 seans gittim merak ettim açıkcası.
koltukaltı ve genital 200 verdim.
10 gün sonra dökülmeye başladı 2 ay boyunca çıkmadı ve çıkanlar incecik çıktı.tabi ben jilete devam edince yine kalınlaştılar.ama nisan gibi tekrar gidecem v seansıma devam edecm.kesinlikle orası derim ben. opuyorumnanaktan

ayrıca alex kullanıyolar soğutmalı.ben hiç ağda yapmadım o bölgeye ve hiç acı hissetmedim

ayrıca alex kullanıyolar soğutmalı.ben hiç ağda yapmadım o bölgeye ve hiç acı hissetmedim

Teşekkürler önerin için fiyatları medlife e göre çok daha uygunmuş.medlife de soğutmalı kullanıyor ama fiyat çok tabii... genitalde popo içi de dahilmiydi peki bu fiyata.bir de doktor var mı burada?uygulamayı kim yapıyor

doktor var ama güzellik uzmanları yapıyo.popo içi de dahil.yani bana yapmışlardı.ben gidecem yine aynı yere.ama nisan gibi gidecem.

doktor var ama güzellik uzmanları yapıyo.popo içi de dahil.yani bana yapmışlardı.ben gidecem yine aynı yere.ama nisan gibi gidecem.

o zaman fiyat çok uygun gerçekten,ben de irtibata geçip orda başlayayım dyorum bacak ve genital için,sağol:KK66:

X