34.haftadayım normal doğum istiyorum kaçıncı haftanızda doğum yaptınız kızlar?

iyitugba

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
48
0
41
Merhaba,
34.haftadayım şuanda normal doğum gözüküyor ama çok heyecanlıyım kaçıncı haftanızda doğum yaptınız kızlar paylaşırmısınız nekadar kaldı acaba:)))))

ben tam 39un 7.günündeydim yani tam 39u doldurduğum gece doğuma gittim ve bir erkeğim oldu :-)
hiç heyecan yapma sakin olmaya çalış herşey tıkır tıkır olacaktır inş. hayırlı doğumlar kardeşim

bence de heyecan yapma arkadaşım.normal doğum 40.haftada oluo tadını çıkar hamileliğin.gez,dolaş alışveriş yap bebeğine.anladığım kadarıyla tez canlısın ama sakin ol çünkü tez canlı olmak sana sıkıntı verir ve bu sıkıntı da yedirir ve kilo aldırır.

Teşekkürederim aynen öyle çok tez canlıyım stres yaptım bu zamana kadar 8 kilo almıtım şimdi strssten öyle bir iştahım açıldı ki 40.haftaya kadar kaç kilo alırım bilmem:))

ben 40+ 4 de doğum yaptım.ama kızım kendı gelmek istemedi.ben de son ana kadar bekledım normal olsun dıye ama maalesef suyum azaldı ve sezeryan olmak zorunda kaldım.

40+0 da doğurdum
benim çocuk pek dakik çıktı son adetim ağustos 22 idi bebeğimde mayıs 22 de geldiii ve doğumdan sonraki ilk adetimde ayın 22 sinde oldu acayip bir planlaması var vucudun..

34. haftadayım demişsin sen yinede çok fazla yeme derim ,insan çok ağırlaşıyor zor yürüyorsun oturuyorsun zaten birde kilolar binince inanılmaz zor oluyor hareket etmek ,

39+ 5 de doğum yaptım şimdiden araştırma yapma yoksa son haftaları hiç geçiremezsin etrafımdakiler iki güne doğurursun dediler (36. haftada )kız bebekler erken geliyormuş dediler onun için bende çok erken beklemeye başlamıştım kimsenin sözüne bakma zamanı gelince o işini bilir ALLAH KOLAYLIK VERSıN SAĞLICAKLA BEBEĞıNı KUCAĞINA ALIRSIN ıNŞALLAH

ben 40+6 doğum yaptım hatta suni sancı verdiler artık doğsun diye bıkmıştım 9 aydır hamilelikten.çok tatlı bir kızım oldu.

canim ben 42 hafta dogum yaptim, bekledim ama eninde sonunda oluyor yani sakin ol telas yapma benim gibi sana kolay dogumlar dilerim canim simdiden allah anali babali büyütsün

aynı heyecanı tum doğum yapanlar yaşamıştır eminim bende 4+3 de yaptım suni sancıyla oldu şimdi bebişim 2.5 aylık Allah herkese tattırsın bu duyguyu senin gibi doğumu bekleyen arkadaşlara da kolaylık versin inşallah sağ salim meleklerinizi kucaklarınıza alırsınıza.s.:nazar:

doktorum 1 aralık demişdi. en başından :)))) 1 aralıkda doğum yaptımmm.. tam 40 haftamı doldurmuşdum.

bakıyorumda hiçte kızlar öyle dendiği gibi erken gelmiyor kendimi böyle teselli ediyodum ama 40+.. görünce canım sıkıldı 37+6 dayım henüz kızım olcak inşallah

canım ben tam 38. haftamda normal doğum yaptım Allah herkese benim gibi güzel bir doğum nasip etsin inşallah

36+1 de suyum geldi normal doğum yaptım. Epidural de taktırmadım.. sağlıklı doğumların olsun inşallah

ben 38. haftanın içindeyken normal doğum yaptım. 37. haftadayken bebeğim 3450 gözüküyordu ultrasonda. doktor eğer biraz daha beklersek bebek çok kilo alır normal doğum zorlaşır dedi. ama bebeğim 3250 doğdu. ultrasonlar hep 250-300 gram yanılıyorlar. benimde sancılarım geldi 38. haftanın içindeyken ama açılma olmamıştı. gece gittik hastaneye. sancı geldiği içinde hastaneye gidince eve tekrar göndermediler. sezeryan olabilir dediler açılma olmdığı için. ben normal istiyorum deyince sabah doktorum geldi muayene etti. bebeğin kafası yukarıda dedi. suni sancı verdiler. eğer onunlada açılma olmasa idi sezeryan olacaktı. ama çok şükür açılma suni sancı ile gerçekleşti ve normal doğum yaptım. inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın. herşeyin hayırlısını iste. eğer doktorun sezeryan yapmak zorundayız derse itiraz etme. çünkü normail doğum sırasında bile çatı açılmaması gibi bir durum olabiliyor. bben o kadar sancıyı çektim doğuma girdim. çatının açılması için iğne vurdular. o sırada doktor bu kemik açılmazsa sezeryana alacaz seni dedi. o korkuyla kendimi zorladım. normal dooğum gerçeklerşti. benim iki arkadaşımda normal doğum istiyordu ama suni sancıyla bile açılma olamadığı için sezeryan olmak zorunda kaldılar. o nedenle herşeyin hayırlısı inşallah.

benimde 35+1 de suyum geldi..ve normal doğum yaptım..dünya tatlısı bi oğluşum var....erkenci sadece biraz :)))

37 hafta 3 günlükken yaptım
beklenenden 3 hafta önce doğdu yani
biraz küçüktü 2830 du ama maşallah şimdi 10 yaşında ve beni bile geçti:)
doğum kilosunun düşük olması çok da önemli değil yani önemli olan sonrasında iyi beslenmesi
iki yıl emzirdim ben:)

Benimki de bir aksilik olmazsa normal olucak ins.

ben de simdi 35+3 deyim benimki de bu siralar gelir o zaman fisfisfis

X