Kasık ağrıları yardııım

berru89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
1.279
0
34
ARKADAŞLAR YAA 2 AYDIR FALAN SAĞ KASIĞIM ÇOK AĞRIO ARA ARA SANKİ BIÇAK SAPLIYOLAR DELİRCEMkafamçokkarıştı BU AYDA SOL KASIĞIMDA BAŞLADI SANKİ BİRİ BİŞİ SAPLIYO -tatlicadiarzu-BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR YARDIM EDERSENİZ, BİLDİKLERİNİ PAYLAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Geçen sen aynı şikayetlerle doktora gitmiştim benim ağrılarım genellikle yumurtlama dönemine yakın oluyordu (adetten sonra yaklaşık 10. gün başlayıp 4-5 gün sürüyordu). Doktorum yumurtlama döneminde bu ağrının olabileceğini bazı bayanların bunu daha çok hissettiklerini söyledi, öncesinde hiç olmamasına karşı şimdi her ay hemen hemen ağrım oluyor. Doktor muayenede önemli birşey olmadığını belki ilk ağrımın başladığında bir yumurtalık kistim olduğunu ve kendi kendine patlamış olabileceğini söyledi. Muhtemelen sendeki de yumurtlamanla ilgilidir. Belki de kist vardır ama belkilere bakma ve doktora git. Zaten ultrasonla karından muayene eder.

Geçen sen aynı şikayetlerle doktora gitmiştim benim ağrılarım genellikle yumurtlama dönemine yakın oluyordu (adetten sonra yaklaşık 10. gün başlayıp 4-5 gün sürüyordu). Doktorum yumurtlama döneminde bu ağrının olabileceğini bazı bayanların bunu daha çok hissettiklerini söyledi, öncesinde hiç olmamasına karşı şimdi her ay hemen hemen ağrım oluyor. Doktor muayenede önemli birşey olmadığını belki ilk ağrımın başladığında bir yumurtalık kistim olduğunu ve kendi kendine patlamış olabileceğini söyledi. Muhtemelen sendeki de yumurtlamanla ilgilidir. Belki de kist vardır ama belkilere bakma ve doktora git. Zaten ultrasonla karından muayene eder.

benim de aynı şekilde 3 aydır şiddetli kasık ağrılarım oluyor. ilk aylarda hamile olduğumu zannediyordum ama sonra bir soun olabilceğin düşünüp doktora gittim. yumurtlama döneminde başlayıp adet olana kadar devam ediyor. doktor baktı hernagi bir kist ya da ur yok dedi. bu ağrılar son derece normal dedi. ben de aynı şekilde daha önceden yaşamıyordum dedim. yumurtlama gününde ymurtalama çatlar ama sıvısı adet olana kadar atılamaz ve ağrı yapar dedi. çok hafif de akıntın var dedi ve vajinal fitil verdi. bu ay biraz hafifledi ama yine oldu.

canım ben de oluyor bu yumurtaların büyüdüğünü gösteriyor ama yine bir dr a görün istersen

bilgiler için çok tşklr canlarım yaklaşık 3 ay önce doktora gittim ultrasondan baktı bişi demedi peki yumurtlamadansa bile bende sadece 3-4 aydır var yani bebek çalışmalarına başladığımızdan beri öncesinde bişi yoktu bu nedendir sizce

ahhh ahhh inş. şekerler yaaa peki hiç böle bişi olmazken son 4 aydır ortaya çıkmasının sebebi ne sizce

günaydın canım kistte oluşmuş olabilir tekrar git doktora yada yumurtlama belirtiside olabilir ihmal etme tatlım en azından emin olursun kist değilse bile

Canım bence 4 aydır ortaya çıkmadı o, 4 aydır sen kendini daha fazla dinliyorsun bebek istediğin için.

merhaba kızlar...benim de bu ay adet olduğum gün oldu...2-3 dk arayla bıçak saplanır gibi..sağ kasığım...ben de kistten şüphelenmiştim...yumurtlama regl döneminde olabiliyor neticede..inş sorun yoktur

X