önlisans mezunları 2010 kpss

evet kızlar ne başvuru nede bir bilgim var,ben sadece işletme yada iktisattan devam edecektim,bilgi sahibi olanlar paylaşırsa çok sevinirim....

mesela gunluk calışmalarımızı falan yazarsak benim gibi üşengeçlerde bi heves yaratır diye düşünuyorum
ben oncekinden 67almıstımmafoldumben
ama bu yıl nişanlıma soz verdim
soyle bi 90 lazımda nasıl olcak bimiyorum

biri bana çalışma hevesi aşılası
gelmiyor içimden çalışma hevesi
önlisans büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum
kızlar ama çalışmaya başlayamadım kpss ye
özelde iş bulamadım
:KK43::KK43: nasıl çalışsam ne zaman başlasam bilemedim:KK43: hadi başlayan ark. paylaşımlarınızı bekliyoruz

bende ozel sektor dusunmuyorum çunku nişanlım tayınci her gittiğimiz yere alışma surecim iş bulmam çok zor o yuzden kpss çalışmam içn tek sans kazanmam lazım kitap alcam onumuzdeki hafta inşallah var mı onerceğiniz kitap

kızlar bende önlisans dış ticaret mezunuyum.kpss kurslarının fiyatları hakkında bilgi verebilecek olan varmı aranızda? ve kitap önerisi olarak bi yorum alsam???bende 2-3 gün içinde çalışmaya başlıyorum(ev temizliği sonrası)..hedef 90+ ve ilk girişim..
çok tırsıyorummmkafamçokkarıştı

:teselli:walker cevabın için teşekkürler canım ama yegenim araştırmış yaş sınırı kalmış diyor kime sormak lazım bilen varsa paylaşsın lütfen

benim dayım yüksek okul mezunu 2 yıllık elektrik bölümü mezunu,,29 yaında 2010 kpss ye girse memur olma şansı var ataması olurmu ki

X