Aylara Göre Genel Paylaşım

Sinpac

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
1.991
53
Aylara Göre Genel Paylaşımda, insanlar iki üç ay önceden bir aya ait annelerin topiğini açıyor... Daha sonra da ilgili aya gelindiğinde ortadan yok oluyorlar...

Daha sonra o ayın topiğini kullanan anneler, alakasız biri tarafından açılmış topiğe binlerce mesaj bırakıyorlar... Bu da zannediyorum, konuyu açan kişiye olumlu puan olarak yansıyor.

Üstelik o ayın anneleri topiğe her girdiklerinde; hiç tanımadıkları birinin; kendine göre muhteşem, dışarıdan bakıldığında ise rahatsızlık veren avatarını görmek zorunda kalıyorlar. Örneğin 2010-Mart ayının topiğini başlatan kişinin avatarı; üzerinden yıldızlar çıkan korkunç bir göz... Kişiyle samimi olmadıkları ve tanımadıkları için de; "lütfen avatarını değiştir, bizi korkutuyor" gibi bir cümle de kuramıyorlar....

Her aya ait topiğin ilk mesajının o konuda listeyi tutan kişiye verilebilmesi için bir düzenleme yapılmasını; konuyu puan için açıp; kaçan kişilere eklenen o itibar puanlarının silinmesini talep ediyorum. Örneğin Mart-2010 annelerinde konuyu başlatan kişinin mesaj sayısı 3; ve konuda 14.000 mesaj var bugün itibariyle...

Konunun cefasını çeken kullanıcının (Mart-2010'da Nilufersahh) konu için itibar puanını da almasını ve ilk mesaj hakkının bu kullanıcıya verilmesinin daha adaletli olacağını düşünüyorum...

Saygılarımla,

Merhaba,
Farkındaysanız geçtiğimiz hafta aylara göre başlığında her ay için 2 adet bölüm sorumlusu aradığıma dair bir not bıraktım. Bunun debeplerinide orada paylaşmıştım. Bu bölümlerin söylediğiniz şekilde iyileştirilmesi vb. konularda da iyileştirmeler yapmak için bölüm sorumluları belirlendiği zaman ortak bir kararla başlıklar, içerik hakkında detaylı görüşleri paylaşıp fikirlerinizi tekrar alacağız.

Bilginize...

..............

Konunun cefasını çeken kullanıcının (Mart-2010'da Nilufersahh) konu için itibar puanını da almasını ve ilk mesaj hakkının bu kullanıcıya verilmesinin daha adaletli olacağını düşünüyorum...

Saygılarımla,

bu teknik olarak çok zor bu yüzden bu bölümlerde açılacak kalıcı başlıkların ortak bir kullanıcı tarafından açılması daha mantıklı gibi gözüküyor. Yukarıda yazdığım gibi öncelikle bölüm sorumluları belli olsun. Herkezden fikirlerini alacağız.

teşekkürler

X