Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Anaokullarındaki kadrolu- sözleşmeli öğretmen durumu

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
Merhaba arkadaşlar
biliyorsunuz okullar geçen perşembe açıldı, oğlumu tam gün verdiğim halde, yarım günde hatta daha az bi sürede almam söylendi, gerekçede sözleşmeli öğretmenlerin, kadroya geçiş durumları, yerlerinin belli olmaması vs.. Ama bu bilgiyi okul idaresinden değil diğer velilerden aldım. Okul idaresinden doyurucu bi bilgi gelmedi açıkçası. Gerçi oğlumun öğretmeni kadrolu ama sanırım öğretmeni olmayan sınıflara da bakıyor.
Acaba bu konu hakkında bilgisi olan veli yada öğretmen arkadaşlar var mı?
sizce bu sorun ne zaman hallolacak

Son düzenleme:
Valla arkadaşım ne desem bilemiyorum biz bunun mağduruyuz bugün malesef öğretmenimizin düzceye tayini çıktı ne güzel 1 haftada tam çocuklarda alışmıştı sevmişlerdi oğlum o kadar üzülüyorki anlatamam yeni öğretmen gelene kadar bakıcımız ve kız melsketen gelen stajyerler ilgilneceklermiş okula getirin çocuk soğumasın dediler ama benim oğlum gitmek istemiyor öğretmenim yoksa gitmem diyor ne yapıcağımı bilemiyorum...

bizim de yarın öğretmenimiz değişecek galiba,yeni öğretmen gelmiş ve şimdiki öğretmenimiz sabahçı olacakmış,ben de sabahçı olsun istemiyorum.ama kızım çok üzülüyor ben öğretmenimi seviyorum diye ağlıyor.yarın ne yaparız bilmiyorum ama alışacak inşaallah.

X