Onkoloji - Kanser ve Türevleri Akciğer kanserini yenen var mı?

canım başın sağolsun
ikisinin de mekanı cennet olsun
çok zor birşey gözünün önünde erimesi:KK43:
allah sana çok göstermemiş o zorlukları
allah hepsine şifa versin
acı çektirmesin onlara

Canım yaa..
Babandan 7 ay sonra anneni kaybetmen en büyük yıkımın olmalı..
Allah'ım kalanlara sağlık, sıhhat, afiyet versin..

Ama bu hastalık ne kadar uzarsa, o kadar acı verici oluyyor..
Şanslıymışsınız gerçekten..
Gözünüzün önünde eriyip bitişini..
çaresizce size bakışlarını.. konuşamayışını..
derdini anlatamayışını.. gözyaşlarını...
..........
bu hallerini görmemeniz ve çekmemesi çok güzel olmuş..
Rabb'im mekanını cennet eylesin..
Hepimizin kayıplarının da..

allah hepinizin hastalarına bu kandilin hatrına şifa versin.vefat edenlerede rahmet etsin.

arkadaşlar malesef babamı kaybettik bugün 9 gün oldu
hastalığı öğrendiğimizden babamı kaybedişimize kadar geçen süre 2 ay 6 gün ama bana yıllar gibi geldi çok kötü ve çok acı veren bir hastalık Allah kimsenin başına vermesin

allah rahmet etsin.mekanı cennet olsun.size başsağlığı ve sabır diliyorum

hastalığı öğrendiğimizden babamı kaybedişimize kadar geçen süre 2 ay 6 gün ama bana yıllar gibi geldi çok kötü ve çok acı veren bir hastalık Allah kimsenin başına vermesin

senağlama senağlama senağlama senağlama canım benim tek tesellimiz acı çekmiyecekler artık bizimkide gitmio hastaneye:1no2:

canım:KK43:
başın sağolsun, allah sabır versin
ancak çeken bilir bu hastalığı:KK43:

Canım...
Başın sağolsun..
Ancak yaşayan anlar, içindeki acıyı...

Benimki de 3 ay 17 gün oldu ama,
hala kabullenemiyorum..

Hergün rüyalarımda görüyorum..
Nasıl atlatacağız, nasıl kabulleneceğiz?

Allah hepimize yardım etsin..
Kalanlara sabırlar versin..

sağolun arkadaşlar
yaşayan bilirmiş şimdi çok iyi anlıyorum
bugün tam 15 gün oldu
hala bir rüyada gibiyim sanki bir şey olucak uyanıcam
babam karşımda olucak gibi
onu çok özledim
içimdeki acı sanki hiç bitmiyecek gibi
ama ne tuhaftırki hastalığı sırasında döktüğüm gözyaşlarını dökmüyorum
galiba ölüceğine alıştırmışım kendimi
en büyük tesellim son 1 ay yanındaydım son zemzemini verebildim kuranını okuyabildim
ama keşkelerim hiç bitmiyor:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Rabbim kimselere vermesin bu illet hastalığı
inşallah çektikleri acılar günahlarının kefareti olur

Gözyaşları ile okudum yazılanları ..Sizleri çok çok iyi anlıyorum 2.5 yıl önce akciğer kanserinden kaybettim babamı ..Ne acılar çekti gözümün önünde hala ağlıyorum ve şuan ilk gününı acısını yaşıyorum..Acım hiç hafiflemedi hep eksik yaşıyorum ..ALLAH sabır versin hastalarada hayırlı şifalar inşaALLAH

Kendinizi bırakmayın sakın sağlam olun güçlü olun..Yoksa kendinize yazık edersiniz arkadaşlar.Bu size dost tavsiyesi ölenle ölünmüyor herşeyi dozunda yaşayın elbet aglarsın üzülürsün ama kendinizi yıpratmayın..Babamı kaybedince bende kendimi kaybettim sonra çevremdeki insanlar benim hastalığıma çözüm aramaya başladılar acınacak duruma düştüm ölüsü olan 3 gün delisi olan hergün aglar misali anlayacagınız..Dua ile

Canım, çok sevindim..

Bunca kötü haber arasında, çok güzel bir haber bu..

İnşaAllah, daimi olur..

İnşaAllah, Allah'ım onu size bağışlar..

Merhaba arkadaşlar.Özel nedenlerden bir ay kadar nete giremedim.Bitti şükür.Annemden 2 aydır ayrıyım.Bu arada önce sesi gitti.Bu beni çok korkuttu.Yaklaşık bir ay ses neredeyse hiç yoktu.Şimdilerde düzeldi.kendide düzeldi ramazana girerken.Niraz iştahsızlık dışında.
Annem nasılsa pek bir şey yemiyorum,sigarayıda azaltırım bu sebeple diyerek ramazan başlayınca oruca başladı.Uyardık ama dinlemedi.Bu sırada kemoterapi hapından dolayı saç,kaş,kirpik kalmadı iyice zayıfladı.Şu an yaşadığı yerde çok sıcak olunca bir vantilaör alıp karşısında oturup,uyuyarak orucu geçirmeye çalışırken bir hafta önce şiddetli kusma,çok çok şiddetli başağrısı,baş dönmesi,göz kararmasıyla bu güne kadar geldik.Hala devam ediyor bu durumu.Kusması kesildi ama mide bulantısı devam ediyor.Birde durmadan hıçkırıyordu bir ara.İnşaallah tümör beynıne atlamamıştır.İnşaallah sadece üşütmüştür. :KK43:
Tüm zamanım, onun için endişelenmek ve bir şeyler yapabilmek uğruna çabalamakla geçiyor.Bu yüzden eşimlede aram kötü bozuldu.Evde sürekli annemin hastalığının konusu,kendimi iyıce salıvermem vs derken öyle çok yıprandım ki ben bile artık kendimi tanıyamaz oldum.
Bayramdan sonra yenıden bana getireceğim Alah ömür verirse.Geldiği zaman eşimle yne çok sıkıntı yaşayacağız çünki annnem çok sıgara ıçıyor ve yuksek sesle konusuyor.Nohut oda bakla sofa evimizde eşim bundn çok rahatsız oluyor ve başlıyor beni uyarmaya.ben ikisi arasında dengeyı sağlamaya çalışmaktan koşturup duruyorum.Annem için herşeye değer.
Bu arada ruyamda görmuştum.Annemin ölüm tarıhı 10-9-2010 diye buda bayramın ikinci gunune geliyor.Elim yüreğimde.Şimdilerde rahatsızlığının artması "acaba " korkumu nasıl depreştiriyor anlatamam.
İşte böyle arkadaşlar.İçimi dökebildiğim ve samimiyetlerinize inandığm tek yerde,burada herşeyi anlattım sizlere.Aynı acıları yaşıyoruz yada yaşadık :KK43: başka kim anlayabilir ki bu korkuları,endişeleri,hüzünleri,acıları?Ancak yaşayan değilmi.?
Bliyorum, kaçınılamaz sona doğru gittiğimizin farkındayım.Ne yapabilirm ki... :KK43:

Bu arada forumu okuyamadım zamansızlıktan.Okumayada korkuyorum aslında bir dost daha sevdiğinin acısıyla yanmışssa tedirginliğiyle.İnşaallah hiç biriniz kaybtmemiştir yokluğum sürecinde sevdiğini...

X