Onkoloji - Kanser ve Türevleri Akciğer kanserini yenen var mı?

Bu dualar hep soldan sağa yazılmış.Sizlerde farkettinizmi.

sen söyleyince yazıları büyütüp baktım da hakkaten bi değişik yazılmış..ben biraz ürktüm bu işten ben gönderdim diye de sorumluluk hissettim..büyü olayının bazı dualar tersten yazılarak yapıldığını duymuştum..öyle bi şey olmasın bu sakın..büyüler de iyilik için yapılanlar ve kötülük için yapılanlar diye ikiye ayrılıyo ve bence herşekli günah büyünün..bence biz bu duaları silelim nurescim..bilmediğimiz bi şey..yanlış bi davranışa vesile olmaktan korkarım ben...

Evet ben dün çıktı aldım.Biraz okuyabiliyorum.Enazından fatihayı ezbere biliyorum.Baktım.Fatihanın başını bulamıyom.ondan sonra farkettim.

Senin bir hatan yok canım.tamamen iyi niyetinden kaynaklanıyor.Nerden bileceksinki

kızlar ya dayımın kanseri beyine sıçramış şimdi beyin cerrahı görecekmiş eyer beyin cerrahı amalıyat ederse bir umut var şayet amalıyat yapmazsa yapılacak pek bir şey yokmuş nerden çıktı bu hastalık ya kızdığım nokta 3 yıl önce doktora gidiyorlar doktor akciğerde leke olduğunu söylüyorlar ama dayım önemsememiş bu ne cahillik kardeşim ya niye bu bizim millet bu kadar vurdum duymaz anlamıyorum sanki muane olsa ne kaybedecek şimdi daha mı iyi oldu

kızlar ya dayımın kanseri beyine sıçramış şimdi beyin cerrahı görecekmiş eyer beyin cerrahı amalıyat ederse bir umut var şayet amalıyat yapmazsa yapılacak pek bir şey yokmuş nerden çıktı bu hastalık ya kızdığım nokta 3 yıl önce doktora gidiyorlar doktor akciğerde leke olduğunu söylüyorlar ama dayım önemsememiş bu ne cahillik kardeşim ya niye bu bizim millet bu kadar vurdum duymaz anlamıyorum sanki muane olsa ne kaybedecek şimdi daha mı iyi oldu

bazı insanlarımız herhangi bir vesvesenin bile peşine düşüp doktor doktor gezmeyi alışkanlık haline getirmişken,bazılarımız da doktora gitmezsek hastalık bize uğramaz sanıyolar ne yazık ki..ikisi de normal değil tabii ki..Allah acil şifalar verir inşallah..

Sevgilimin babası da akciğer kanseri.
Son evresiymiş...
:1no2:
Allah kolaylık versin herkese...
Son evrede kurtulan var mı? :uhm:
Duydunuz mu biliyor musunuz?

bazı insanlarımız herhangi bir vesvesenin bile peşine düşüp doktor doktor gezmeyi alışkanlık haline getirmişken,bazılarımız da doktora gitmezsek hastalık bize uğramaz sanıyolar ne yazık ki..ikisi de normal değil tabii ki..Allah acil şifalar verir inşallah..

evet malesef öyle yapıcak birşey yok Allah akıl fikir versin başka da ne denir ki bilmiyorumkismile

en büyük korkum benim beyne sıçraması. ailenizin kararı ama son zamanlarında adamcağzı amlyt.ettirmek ne kadar doğru bilemiyorum

Bende çok korkuyorum beyıne sıçramasından.Bizimde özellikle son dönemde çok fazla baş ağrısı başladı.Film çekildi temiz görünüyor ama dr lardan öğrendiğimkadarıyla beyınde oluşumu çok ufak ufak başladığından çoğunlukla filmlerde belli bir buyukluğe gelmeden anlaşılamıyormuş.
Biz kemoterapiye hapla evde başladık.lastet isimli bir hapı hergün alıyor.2 hafta alacak 1 hafta dinlenecekmiş.
Allah burada sevdikleri bu hastalıkla boğuşan tüm arkadaşlarımıza ve hastalarına şifa versin,yardım etsin.Çok zor bir süreç hasta içinde yakını içinde çok yıpratıcı.Saçlarım beyazladı.depresyona girdim sürekli rol yapmak,hayatın günlük koşturmacası içinde eskisinden daha fazla gayret sarfetmek o kadar yorucu,törpüleyici ki ancak yaşayan bilir.
Bu arada özel mesajıma şu kurandaki duaları yollamış ezine nikli arkadaş ama bir şey anlamadım pek.

O dualar pek anlaşılır değil.Bende buldum.Sağdan yazılmış.

en büyük korkum benim beyne sıçraması. ailenizin kararı ama son zamanlarında adamcağzı amlyt.ettirmek ne kadar doğru bilemiyorum

zaten beyin cerrahı amaliyat yapmıyomuş yani yapıcak pek birşey kalmadı sanırım yarın hastaneden çıkartıyolar sadece radyoterapi kemoterapi görücek bununda ne anlama geldiğini biliyosunuz çok üzüldüm sanki amaliyat deseler bir umut olacaktı bizim için ama şimdi umudum tükendi dün kendimde değildim sanki hala daha da kendime gelemedim Allah yardımcımız olsun

Arkadaşlar Kütahya Gedizde birisi kanser için bitkilerle ilaç yapıyomuş.Duyanınız bileniniz varmı.Ablamın bir arkadaşı Akciğer kanseri ayrıca karın zarına, yumurtalıklara, yemek borusuna met.yapmış. 3 senedir tedavisi devam ediyomuş.Şimdi gayet iyiymiş.Bilgilerinize.

Arkadaşalar uzun zamandır kimse uğramamış.Hastalarınız nasıl oldu.

Çok iyi değil.Batına omuriliği meteztaz yapmış.1 aydır hastanede yatıyo.ikinci defa radyoterapi tedavisi aldı.Ama hiçbir faydası olmadı maalesef.

merhaba arkadaşlar
bu sayfayı babam için araştırma yaparken buldum ve gözyaşları içinde tüm mesajları okudum sizi çok iyi anlıyorum ayın 10 da babamın akciğer kanseri olduğunu öğrendik o günden beride moralim çok bozuk ama derdi veren Rabbim dermanınıda verir inşallah
babam 58yaşında midede ağrı ve ayağında uyuşma sebebiyle hastaneye gittik malesef akciğer kanseri olduğunu öğrendik
karaciğer ve gastrit bölgeyede sıçramış durumda
şu anda cerrahpaşaya gidiyoruz ordaki drlar daha şudur demediler ordan oraya gezdrip tahlil yaptırıyorlar en son gögüs hastalıkları radyoloji bölümüne yönlendirdi bronoskopi yapılamıyomuş radyoloji dr u patoloji yapılıp yapılmıyacağına karar vericek bir hafta içerisine ama sonra ne olucak hiç bir bilgim yok
sizler neler yaptınız nasıl bir yol izlediniz beni bilgilendirirseniz sevinirim bide cerrahpaşaya gideniniz varsa hangi bölümlerde hangi drlar iyi bilgi verirmisiniz
sorucak okadar çok şeyim varki
geçmiş olsun demiyorum RABBıM şifa versin inşallah diyorum
ALLAH HEPıMıZıN YAR VE YARDIMCISI OLSUN ÇOK ZOR BıR ıMTıHANDAYIZ

güzelim allah senin hastanada şifa versin canım babam edirne tıpta tedavi oluyo.yanlız o isteneleri özelde yaptırdık bide amerikan hastanesinde tam karşısında nişantaşı patoloji var.dr.yönlendirmişti bizide

X