Akşama Ne Yemek Var ?

Kızartmayı ben birde şöyle yapıyorum,
Patatesleri kızartıp tencereye koyuyorum, üzerine birber, sonra patlıcan sonra da sarımsaklı domates sosu..
Yanında süzme yoğurt cokacimcoook
Ayy çok acıktım birdenn akannehir[/QUOTE]

ohh ohh bu süper bişiy hayatta hayır demeeyecim bi lezzet..
ben bide seninkine ilave olarak bişiy diycem
aynen seninki gibi yapıyorum ama cam fırın kabına koyup birazda fırına veriyorum.. süper oluyo bidene bak

Ay benimki çok yemek seçiyor birde beğenmiyor deli oluyorum akannehir

Kızartmayı ben birde şöyle yapıyorum,
Patatesleri kızartıp tencereye koyuyorum, üzerine birber, sonra patlıcan sonra da sarımsaklı domates sosu..
Yanında süzme yoğurt cokacimcoook
Ayy çok acıktım birdenn akannehir

ooohh bndeee çk acıktım vallaaaa afiyetle yiyin cnm ah bu erkekler zatennnn bi alemler...:hulya:

kuskus pılavı dedıgınız eriştemi?

Kuskus böyle birşey

Kuskus+pilav%C4%B1.jpg

ohh ohh bu süper bişiy hayatta hayır demeeyecim bi lezzet..
ben bide seninkine ilave olarak bişiy diycem
aynen seninki gibi yapıyorum ama cam fırın kabına koyup birazda fırına veriyorum.. süper oluyo bidene bak

Tamam canım bende bunu deneyeyim...
Fırında ne kadar bekletiyorsun ama onuda dersen süper olacak opuyorumnanaktan

ooohh bndeee çk acıktım vallaaaa afiyetle yiyin cnm ah bu erkekler zatennnn bi alemler...:hulya:

Yeni evliyiz ona dua etsin kaydirigubbakcemile3

ya koy canım tencereye suyu ondan sonra at kuskusu pişir 20 25 dk pişesiye kadar ben genelde salçalı yapıyorum markana sosuda yap ye ohhh afiyet olsunopuyorumnanaktan canım istedi bemafoldumben

ya koy canım tencereye suyu ondan sonra at kuskusu pişir 20 25 dk pişesiye kadar ben genelde salçalı yapıyorum markana sosuda yap ye ohhh afiyet olsunopuyorumnanaktan canım istedi bemafoldumben[/QUsOTE]

salçalıda güzel olur ha ayyy bnmde cnm çekiti valla:gitme:

ya koy canım tencereye suyu ondan sonra at kuskusu pişir 20 25 dk pişesiye kadar ben genelde salçalı yapıyorum markana sosuda yap ye ohhh afiyet olsunopuyorumnanaktan canım istedi bemafoldumben[/QUsOTE]

salçalıda güzel olur ha ayyy bnmde cnm çekiti valla:gitme:

salçayı çok sevdiğim için bide beyaz beyaz yiyemem ya ben onumafoldumben salçalı tavsiye ederim amaopuyorumnanaktan

evet evet tavuk iptal dondurucudan hiç çıkarmayayım en iyisi..bende kızartma yapayım..eferim marul kapa:)
kızartma,kıymalı makarna,yoğurt,kola..
menüm süper..
öğrenci evindekiler gibi ehueheuuu:)

Günaydınnn kızlar
Ben daha karar veremedim
Yayla çorbası ile
Karnıyarık düşünüyorum ama
Balakım

kızlar pilav makarnadan bıktık kuskus pilavı bilen vrmı bn hiç denemedimdekaydirigubbakcemile2 değişiklik olsun

Yaa kuskuss çok seviyorum ben ama ev kuskusu olacak.
Kayınvaldem yapar veriri köftenin yanına çok sık yaparım. Ben onu tuzlu suda
makarna gibi haşlıyorum iyice suyunu çekene kadar. Sonra da yağlıyorum:1rolleyes:

evet evet tavuk iptal dondurucudan hiç çıkarmayayım en iyisi..bende kızartma yapayım..eferim marul kapa:)
kızartma,kıymalı makarna,yoğurt,kola..
menüm süper..
öğrenci evindekiler gibi ehueheuuu:)

Tam diyet mönüsüymüş:dilcikar:
Kızım sen diyette değil misin? Bu ne perhiz bu lahana turşusu:mymeka:

evliliğin en zor yanışmış ne pişirsem düşüncesii bende daha tam karar vermedim ama tavukmu yapsam diyorum

X