Tüp Bebek Merkezleri irenbe-izmir tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıran var mı

her yere git ama smrnaya asla diyorum.......smrna beni cok hayal kırıklıgına ugrattı tavsiye etmiyorum gene sen bilirsin........

sevgili beklem siz irenbe yemi gidiyosunuz?dr unuz kim?yani neye dyanarak tavsiye ediyosunuz?smyrada dr nuz kimdi?hayal kırıklı yaşamışın inşallah bidaha yaşamazsın smeyrada kaç paranız gitti?sorun neydi?aslında bende ıklemdeydim stedeki arkadaşlar smeyra yı tavsiya ediyolar onun için sana böle detaylı soruyorum?

her yere git ama smrnaya asla diyorum.......smrna beni cok hayal kırıklıgına ugrattı tavsiye etmiyorum gene sen bilirsin........

canım biraz daha açık olur musun neden hayal kırıklığına uğradın ve ne gibi problem yaşadın açıkca anlatırmısın canım hangi doktordan bahsediyosun bnde smyrna da tedaviye başladım yeni bildiğin birşey varsa söyle tatlım ona göre önlemimi alayım:94:

arkadaşlar bende smyrna ya gidiyorum zaten kafam çok karışık lütfen yardımcı olun.

Bende irenbede tedavi gördüm.İlk tüp bebek denemem negatifti.Şimdi dondurulmuşlarla denedim.Sonuç belli değil.
İrenbe konusunda söyleyebileceklerim çok temizbir yer,çalışanları ilgili.Ama yoğunluktan dolayı son bir kaç randevu haricinde hep çok bekledim.Tedavim konusundada daha çok açıklama beklerdim.Negatif sonuç aldığımda ve nedenlerini sormaya gittiğimde çok iyi karşılanmadımı.Şimdi mecburen dondurulmuşları kullanmak istedim.Yoksa bir daha gitmeyi düşüneceğim bir yer değil.
Tabi herkez benim gibi olmayabilir.Herşey gönlünüzce olsun.

bencede irembe................
bende senin gibi konuşacam her yere gidin ama irenbeye gitmeyin diyecem :94:

benim 2 tüp tedavimde nagatif sonuçlandı irenbede, tedavi esnasında herşey iyi çok güzel ilgileniyorlar babalarının oğlu gibi :KK9: ama sonucumu aldıktan sonra böyle olmadı ilgileri kesildi sonucumla beraber:KK22: bana soracak olursanız para tuzağından başka bir yer değil :KK68:
.ben 3. denemeyi smyrnada yapmayı düşünüyorum çok methediyorlar orayı bakalım önce şu kahrolasıca parayı biriktirmem lazım :95:

bende senin gibi konuşacam her yere gidin ama irenbeye gitmeyin diyecem :94:

benim 2 tüp tedavimde nagatif sonuçlandı irenbede, tedavi esnasında herşey iyi çok güzel ilgileniyorlar babalarının oğlu gibi :KK9: ama sonucumu aldıktan sonra böyle olmadı ilgileri kesildi sonucumla beraber:KK22: bana soracak olursanız para tuzağından başka bir yer değil :KK68:
.ben 3. denemeyi smyrnada yapmayı düşünüyorum çok methediyorlar orayı bakalım önce şu kahrolasıca parayı biriktirmem lazım :95:

çoğunluk genelde olmak üzere irenbe nin tam bi para tuzağı olduğundan yakınıyorlar ve seni orda tedaviye başlatmak için tüm umudu ilgi ve alakayı gösteriyorlar sonuç negatif çıkınca da suçu sana atıp azarlıyorlar diye duydum ben orada tedavi görüp de hamile kalan kişi çok çok az embiriyologlar işini yogunluktan sallıyolar ve özen göstermiyolar bn tercihimi en iyi olan smyrna dan yaptım çok da memnunum ve allahın izniylede hamile kalacağıma inanıyorum herkes çok profesyonel çalışıyo orda başarı oranları çok çok yüksek düğer tüp bebek merkezlerine göre herkese de smyrna yı öneriyorumm:94::94:

mutlumls
Papatya
Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: İzmir Giriş tarihi: Feb 2010

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

İnternet'ten yaptığım araştırmalar sonucu izmir'de en iyi tüp bebek merkezinin irenbe olduğunu düşünerek irenbe de Dilek hanım'a gittim.. O kadar çok bebek istiyordum ki en kısa zamanda sahip olabilmek için aşılama bile yaptırmadan direk tüp bebek istediğimi söyledim. benden istedği testler sonucunda bana benim en kolay çocuk sahibi olabilecek anne adayı olduğumu söyledi.. benden 3 bin beş yüzlira ücret istediler. ve artı testler ve ilaçlar içinde 2 bin beşyüzlira harcadım. bana o kadar samimi o kadar yakın davrandı ki nasıl olsa bebek sahibi olacağım diye gözümü kırpmadan bu parayı onlara verdim. ben internetten araştırma yaptığımda bana bunları bırakmamı sadece ona güvenmem gerektiğini söyledi,inandım ona.. deneme sonuçlandı durum olumsuz.. bana çok üzgün olduğunu üzülmemem gerektiğini dondurulmuş embriyolarla bi düzine çocuk yapabileceğini söyledi.. bize şansımızın çok yüksek olduğunu söylemesine rağmen sonuç negatifti.. manevi olarak yıprandığımız gibi maddi olarak ta yıprandık.

Kendimizi biraz topladıktan sonra ikinci deneme için tekrar irenbenin yolunu tuttuk. 2 bin lira masraf yaparak ikinci deneme yi yaptık ve bize 5. gün embriyosu olduğunu şansımızın bu sefer çok çok yüksek olduğunu söyledi. iki tane embriyo koyup işi garantiye almak istediğini söyledi. ama sonucunda yine sonuç negatifti. sonuçları söylediği gün bize nasıl böyle birşey olur hiçbir anlam veremdiğini söyledi.söyleyecek birşeyi kalmamıştı.ve 3 denemenin ücretsiz olarak yapılacağını belirtti.VE şanslı olduğumu 2 tane 5. gün embriyosu olduğunu söyledi, oysaki 2. denemede 5. gün emriyolarını kullanacaklardı..işte burada bu işte bi yalan dolan döndüğünü düşündüm. ve embriyolarımın çözüleceği gün beni aradılar ve bütün emriyoların kalitesiz olduğunu bu durumda başarısız olacağını söylediler.

Muayene ye gittiğimde benden tüp bebek için 3 bin lira isteyip ve ilaçlar kulanacağımı söyledi. yani yine 5 bin lira daha...

İşte bu andan sonra iyi niyetlerinden şüphe duydum.herşey para için miydi diye kendime sorular sordum. madem 3. bedava idi neden tamda bedava olan deneme ye geldiğinde bütün embriyoların kalitesiz olduğu ortaya çıktı. gerçekten embriyolar kalitesiz ise neden 2. deneme yapıldı. amaç sadece parayı mı almaktı.

bunları sizlerle paylaşıyorum çünkü benim yaşadığım maddi ve manevi yıkım ı kimse yaşasın istemem...

BU YORUM ÇOK DİKKATİMİ ÇEKTİ VE BENDE KOPYALAYIP BU YAZIYI SİZLERLE PAŞLAŞMAK İSTEDİM KÖTÜ Bİ AMAÇLA YAPMIYORUM SADECE BU ARKADAŞIN BAŞINDAN GEÇENLERE ÇOK DİKKAT ETMENİZİ İSTİYORUM ODA Bİ İRENBE KURBANI DAHA BU TİP İRENBE HAKKINDA BİR SÜRÜ YORUMLAR VAR BEN HEPSİNİ OKUDUKTAN SONRA TERCİHİMİ SMYRNA DA YAPTIM SİZLERDE BU HASTANEYİ SEÇMEDEN ARAŞTIRMA YAPTINIZ MI BAKIN ONCA PARA VERİYORSUNUZ KAÇ KİŞİ ORADA BAŞARI ELDE EDİYORKİ PARMAKLA GÖSTERİLİR AMA SMYRNA GERÇEKTEN %80 ORANINDA ÇOK BÜYÜK BAŞARILARA SAHİP HEM SMYRNA DA ÇOK PAHALI AMA TÜP BEBEK KONUSUNDA HASTANELER ARASINDA Bİ NUMARA kafanızı karıştırmak istemiyorum ama bilinçli olup verdiğiniz paranın her kuruşuna kadar hakkınızı arayın irenbeden...:88:

çoğunluk genelde olmak üzere irenbe nin tam bi para tuzağı olduğundan yakınıyorlar ve seni orda tedaviye başlatmak için tüm umudu ilgi ve alakayı gösteriyorlar sonuç negatif çıkınca da suçu sana atıp azarlıyorlar diye duydum ben orada tedavi görüp de hamile kalan kişi çok çok az embiriyologlar işini yogunluktan sallıyolar ve özen göstermiyolar bn tercihimi en iyi olan smyrna dan yaptım çok da memnunum ve allahın izniylede hamile kalacağıma inanıyorum herkes çok profesyonel çalışıyo orda başarı oranları çok çok yüksek düğer tüp bebek merkezlerine göre herkese de smyrna yı öneriyorumm:94::94:
aynen öyle yapıyorlar canım banada stres yaptın o yüzden olmadı oysa herşey yolunda gidiyormmuşmuş :KK31:..suçu tamamiyle üstüme attılar:KK36: . .gelin araştıralım neden tutunma olmuyo diye araştırma yapalım diyen yok o merkezde ...onlara kalırsa herşeyi güzel ve eksiksiz yapıyorlar sorun sadece stresmiş benimki :97:..nerden biliyrosun bir laproskpi yap belkide başka şeyler çıkacak...araştırma konusunda sıfırlar bence:82:

sen ne zaman başlıyorsun tedaviye ..ilk denemenizmi?kaç senelik evlisin?sorun ne sizde? ammada sordum hee :KK9: neyse hakkında hayırlısı olsun inşallah sonucun pozitif olur canım :KK49:

aynen öyle yapıyorlar canım banada stres yaptın o yüzden olmadı oysa herşey yolunda gidiyormmuşmuş :KK31:..suçu tamamiyle üstüme attılar:KK36: . .gelin araştıralım neden tutunma olmuyo diye araştırma yapalım diyen yok o merkezde ...onlara kalırsa herşeyi güzel ve eksiksiz yapıyorlar sorun sadece stresmiş benimki :97:..nerden biliyrosun bir laproskpi yap belkide başka şeyler çıkacak...araştırma konusunda sıfırlar bence:82:

sen ne zaman başlıyorsun tedaviye ..ilk denemenizmi?kaç senelik evlisin?sorun ne sizde? ammada sordum hee :KK9: neyse hakkında hayırlısı olsun inşallah sonucun pozitif olur canım :KK49:

saol canım inşallah birbuçuk senelik evliyim, ilk denememiz sorunumuz eşimin sperm azlığı ve tedavideyim zaten başka cavaplancak soruda kalmadı:):):KK64::KK64::KK64: herkes için hayırlısı olsun..:92:

saol canım inşallah birbuçuk senelik evliyim, ilk denememiz sorunumuz eşimin sperm azlığı ve tedavideyim zaten başka cavaplancak soruda kalmadı:):):KK64::KK64::KK64: herkes için hayırlısı olsun..:92:
demekki çok soru sormamışım:82:
canım smyrnada ilaçlar hariç sadece uygulama fiyataı ne kadar

şuana kadar 2000bin tl biriktirebildik :KK36:

demekki çok soru sormamışım:82:
canım smyrnada ilaçlar hariç sadece uygulama fiyataı ne kadar

şuana kadar 2000bin tl biriktirebildik :KK36:

canımm üzülerek söylüyorum ama biraz daha biriktirmeniz geriyo 3.250 uygulama fiyatı ilaçlar hariç ama genelde söylenen rakam bu bazen kişiden kişiye de fark ediyo fiyatlar hastaneye gdip konuşmanızda fayda var tatlım hakkınız da hayırlısı olsun...

canımm üzülerek söylüyorum ama biraz daha biriktirmeniz geriyo 3.250 uygulama fiyatı ilaçlar hariç ama genelde söylenen rakam bu bazen kişiden kişiye de fark ediyo fiyatlar hastaneye gdip konuşmanızda fayda var tatlım hakkınız da hayırlısı olsun...

üüfff beee daha çok kısmak lazım bazı şeylerden ..gerçekten çok zorlu yollardan geçiyoruz hem maddi açıdan hem manevi açıdan Allah yardımcımız olsun

üüfff beee daha çok kısmak lazım bazı şeylerden ..gerçekten çok zorlu yollardan geçiyoruz hem maddi açıdan hem manevi açıdan Allah yardımcımız olsun

aminnnnnnnn canımmmm allah para sıkıntısı çekenlere biran önce yardım etsin bu işler hep parayla hiç kolay değil canım çok zorrrrrrrr:84::84:

ben de bebek özlemi içersindeyim.ama ne yapacağımı nereden başlayacağımı bilemiyorum.destekler ve yol gösterirseniz sevinirim.

ben de bebek özlemi içersindeyim.ama ne yapacağımı nereden başlayacağımı bilemiyorum.destekler ve yol gösterirseniz sevinirim.

hiç doktora gitmediysen öncelikli olarak sorunun ne olduğunu öğrenmek için adetin 2.günü doktora gitmen lazım.kan tahlili ve muayene yapılacak

selam arkadaşlar ben de smyrna da başlıyorum tedaviye.aşılama yapılacak.hayırlısı artık.

X