Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yavru ceylancım kusura bakma yazını yeni gördüm ben beklemedeyim cnm ateşimi ölçüyorum
ferlitaidimi içiyorum başkada bişiy yok sen naptın hayatım

hııııım CADIARZU
hissederdin herhalde
ama olsun
temizlik diye ölecen wallaaa....
sen de mi başaksın yoksa????
Onlar çok düşkündür temizliğe
Oldukça titizlerdir üstelik
Yanılmıyorsam ayşa ve kuzu başaktı kaydirigubbakcemile5

bu arada bende şişmeye başladım
ger sayımda son dört ya da beş gün
hiiiiç istemiyom ama karnımdaki şişlik ben geliyoooom :lepi: diyor resmen

evet biz başağız ben titizmiyim canım tittizim heralde hafta sonları farkındaysanız fazla giremiyorum buraya hep temizlikle geçiyor

hııııım CADIARZU
hissederdin herhalde
ama olsun
temizlik diye ölecen wallaaa....
sen de mi başaksın yoksa????
Onlar çok düşkündür temizliğe
Oldukça titizlerdir üstelik
Yanılmıyorsam ayşa ve kuzu başaktı kaydirigubbakcemile5

bu arada bende şişmeye başladım
ger sayımda son dört ya da beş gün
hiiiiç istemiyom ama karnımdaki şişlik ben geliyoooom :lepi: diyor resmen

yok bide başak olsaydım heralde bez kova düşmezdi elimden delikafadulden oğlak benim burcum canım karnıma batmalar başladı ilk sinyaller geliyo yine kırmızı çıkacak kutumdan sırnaşık şey :roflol::roflol:

yavru ceylancım kusura bakma yazını yeni gördüm ben beklemedeyim cnm ateşimi ölçüyorum
ferlitaidimi içiyorum başkada bişiy yok sen naptın hayatım

nasıl gidiyor ateş işi
benimki düşüşe geçti
Zaten bu ay anlayamadım pek
iki kere düştü ve yükseldi
ya üşüttüm
ya çift yumutladım gıdaaaaak sırnaşık şey

yok bide başak olsaydım heralde bez kova düşmezdi elimden delikafadulden oğlak benim burcum canım karnıma batmalar başladı ilk sinyaller geliyo yine kırmızı çıkacak kutumdan sırnaşık şey :roflol::roflol:

kayracım yapı meselesi napıcaksın burç murç hikaye birde gelenin gidenin çok ondan yani haklısın yapmasan hepten batar

bende koçum ama yükselenim oğlak ile yay arasında kalmış gidip gidip geliyooom arada

kayracım yapı meselesi napıcaksın burç murç hikaye birde gelenin gidenin çok ondan yani haklısın yapmasan hepten batar

kuzucum
benden sonra kayra perde yıkamış cam silmişti
hooop bi daha şimdi

sende çok yapıyon

ama yapın kızlar temizlik güzel şey ben seviyom wallaa

olabilir canım
Çünkü referan aralığı önemli
Örneğin benim tahlil yaptırdığım yerde referan aralığı t4 için 0.71 ile1.75 arası normal
seninkilere bakarsak ben problemliyim
fakat yine de tsh bana biraz düşük gibi geldi
dra bi hatırlat canım
sorun yok derse önemli değildir demekki
sonuçta bizler dr değiliz canım
tamam canım yarın doktora söylerim bütün tetkikleri yapsın ona göre degerlendirsin bide düşük olmaması için progesteron ve belkide rahime jel isterim

oofff bu yaprak dökümüde ayşeyi iyice üzücek yaaa izlemese artık bari gerçi cücüm vardı dedi çıktı ama izlemese bari habire emzirmeyee getiriyolar bebeği

X