Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydınnn kızlaarr. dün giremedim farklı bi yerdeydim. benimde son 2 günüm bakalım bekl,iyorum. inşallah olmam da yılbası hediyesi olur bize. yeni yılda hepimize birer ikişer bebkler nasip olur inşallah.

inşşşş canımmm:Saruboceq:

mrb arkadaşlar ben yeni katılıyırum aranıza yazılarınızı okudum ilgimi çekti bi çok benze sorunda bende var bana da yardımcı olursanız çok sevinirim kuzunaz arkadaşım çok güzel yazıların var ayrıca yüreğine sağlık

hoşgeldin arkadaşım çok teşekkür ederim seninde yüreğine sağlık benzer ne gibi sorunların var nasıl yardımcı olabiliriz bilmiyorum ama aramızda her zaman yerin var hem kalbimizdede yerin var :1hug:

günaydınnn kızlaarr. dün giremedim farklı bi yerdeydim. benimde son 2 günüm bakalım bekl,iyorum. inşallah olmam da yılbası hediyesi olur bize. yeni yılda hepimize birer ikişer bebkler nasip olur inşallah.

günaydın arkadaşım hoşgeldin inşallah rabbim sana nasip etmiştir bebeğini bizimde böle güzel haber duymaya çok ihtiyacımız var bu arada bende rüyamda ablamı ve kendimi hamile gördüm ablamında 5 senedir çocuğu olmuyor en çok istediklerimden biri de o bunu neye yorumluyorum biliyormusun canım her zaman kayra söelrdi ama ben söliyim 2 tane hamişimiz geliyorrrrrrrr az kaldı yakın zamanda haber alacağız inşallah bunlardan biri ayşe diye ümid ediyorum inşallah briide sen olursun

kuzu sana bişey sorucam sen de prugon iğne kullanıyosun di mi.
yaa ben o göbekten iğne vurma olayını yapamam eşime söyledim ben de vuramam dedi.
her akşam aynı saatte hastanede vurdursam nasıl olur sence
bi de pen aldın di mi bişey pen demişti o iğnenin adına nette baktığımda biraz karışık geldi dozu ayarlamak sen nasıl yapıyosun biraz paylaş tecrübelerini canımmm,

amin kuzucum inşaallah alıntı yapamıyorum ben yapınca msjım gitmiyo :KK43:(
dün bi aydır ara verdiğim spora yeniden başladım bi de eşimin bile haberiyok meksika biberi hapı aldım üç gündür içiyorum bi aylık spor hakkım var bu arada baya kilo vermem lazımmm

kuzu sana bişey sorucam sen de prugon iğne kullanıyosun di mi.
yaa ben o göbekten iğne vurma olayını yapamam eşime söyledim ben de vuramam dedi.
her akşam aynı saatte hastanede vurdursam nasıl olur sence
bi de pen aldın di mi bişey pen demişti o iğnenin adına nette baktığımda biraz karışık geldi dozu ayarlamak sen nasıl yapıyosun biraz paylaş tecrübelerini canımmm,

canım benim bak pen dedikleri kalem yani insülin kalemi gibi iğneyi vurmak için canım bak şimdi bu kalemin içine ilacın olduğu tüpü koyuyorsun ucuna iğneyi takıyorsun ve ml ini ayarlamak için bir yer var öreneğin ben 100 ünite kullanıyorum günde 100 e ayarlıyorum iğne o kadarrrrri ince uçluki vücuduna kıl girse belki hissedersin ama bunu hissetmiyorsun ben ilk olduğum gün dedimki ben kendi canımı yakamam eşime vur dedim yapamam dedi eltimin komşusu kendi kendine iğne yapıyormuş yani normal iğne popodan, o yapar dedi eltim ona söeldim oda tereddüt etti ma ben ikna ettim sonra bir batırdı alalhım hiç bişi hissetmedim şimdi kendim yapıyorum canım hiç yanmıyor ilk vurduğunda iğneyi çıkardıktan sonra ilacın yayılarak azıcık yaktığını hissettim o kadar şimdi onuda hissetmiyorum ama ilk vurduğum yer ilginç bir şekilde morarmış çok az yani ilgiç dememin sebebi hiç acımaması yani inan zerre kadar abartmıyorum zerre kadar acı hissetmiyorum

sağol kuzucum sen nasılsın senden nbr?

iyyiim allaha şükür canım allah mutluluğunu arttırsın maşallah subhanallah hayırdır neden mmutusun yani özellikle bi sebebi var mı yoksa sadece bizimle burda birlike olduğumuz için mi mutluusn eğer öyleyse sırf bu yüzden bende çok mutluyum

taşekürler canım 3 ay bittikten sonra ne olacak peki

canım 3 ay kullanıldığında zaten etkisini test yaptıktan sonra görebiliyosunuz etkili bişey olduğu için çok uzun süre kullanılmaması gerekiyor.Hem benim eşimde kilo yaptı mesela herkesin bünyesi farklı ama 3 aydan sonra ara verip bi kaç ay sonra tekrar başlanabilir herhalde.ama sen yine de 3 ayın bitiminde eşine söyle spermiyogram yaptırsın sonuçları karşılaştırın değerlerdeki değişikliklere bi bakın sonra da olmadı saracoğluna mail atarsın tekrar kullanmam için ne kadar geçmesi gerekiyor diye.

canım benim bak pen dedikleri kalem yani insülin kalemi gibi iğneyi vurmak için canım bak şimdi bu kalemin içine ilacın olduğu tüpü koyuyorsun ucuna iğneyi takıyorsun ve ml ini ayarlamak için bir yer var öreneğin ben 100 ünite kullanıyorum günde 100 e ayarlıyorum iğne o kadarrrrri ince uçluki vücuduna kıl girse belki hissedersin ama bunu hissetmiyorsun ben ilk olduğum gün dedimki ben kendi canımı yakamam eşime vur dedim yapamam dedi eltimin komşusu kendi kendine iğne yapıyormuş yani normal iğne popodan, o yapar dedi eltim ona söeldim oda tereddüt etti ma ben ikna ettim sonra bir batırdı alalhım hiç bişi hissetmedim şimdi kendim yapıyorum canım hiç yanmıyor ilk vurduğunda iğneyi çıkardıktan sonra ilacın yayılarak azıcık yaktığını hissettim o kadar şimdi onuda hissetmiyorum ama ilk vurduğum yer ilginç bir şekilde morarmış çok az yani ilgiç dememin sebebi hiç acımaması yani inan zerre kadar abartmıyorum zerre kadar acı hissetmiyorum

bakalım ya ben de gidince doktora başlarız artık hayırlısı ama gözümü karartıp vurucam olmadı seninle buluşuruz sen vurursun ne de olsa yakın sayılırız. kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

hoşgeldin evincim
hayırdır canım nennn varrr???

hayırdır evinciğim dikkat ettim olmadığına neyin var
hoş buldum sağolunn yaaa herzamanki ev sıkıntılarıı işte biliyosunuzz.. bıktım yaa bıktımm..off neyse siz beni boşverinde sizden ne haber anlatın bakalım bu arada dün öğrendim ramazan bayramında bi arkadaşım evlenip bingöle gitmişti hamileymişşş çok sevindim ama birazda içim burkuldu sankii beee.. ama çok sevindimmm çünkü çok sevdiğim bi arkadaşım dostum da diyebilirim..

bakalım ya ben de gidince doktora başlarız artık hayırlısı ama gözümü karartıp vurucam olmadı seninle buluşuruz sen vurursun ne de olsa yakın sayılırız. kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

canım sen yeterki tedaviye başlada elimden geleni yaparım senin için ama yaparsın gözünü kapatmaya gerek yok hem kapatmamalı kendişni sıkmamalısın ki kendin yapınca daha çok emin olursun sen nerde oturyordun işyerin nerdeydi bu arada he birde nerde tedavi düşünüyordum yakınsan ben sana dr umu tavsiye edebilirim çok tatlı

X