arkadaşlar bir bakın lütfen

ececimx

SEVİLİYORUMM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
932
57
34
arkadaşlar ben kamu yönetimi 1. sınıf ögrencisiydim ve 3 dersten kaldım hukuk muhasebe matematik şimdi kayıt için nereye başvurucam ne yapıcam bilmiorum harç parası nekadar yatırıcam bankaya bilen varsa beni bilgilendirin lütfen :KK43:senağlamasenağlama

canım senin kayıt yenileme olucak galiba yeniden bütün derslerden sorumlu olacaksın diye biliyorum ama yalnış bilgi vermeyim büroyu ara ordan bilgi al.

kayıt ücretini bilemicem ama size evrak yollanıcak o gelene kadar bekle daha kayıda var bildiğim kadarıyla sorumlu oldugun dersler kaldıgın o 3 ders kayıt yenileme olucak senin

kayıt yenileme işlemi yapacan canım kayıt yenileme tarihide 1 aralık 25 aralık tarihleri arasında yapılacak sadece kaldığın bu 3 dersten sorumlu olacaksın en baştaki gibi tüm 1. sınıf derslerinden sorumlu olmayacan

kayıt yenileme işlemi yapacan canım kayıt yenileme tarihide 1 aralık 25 aralık tarihleri arasında yapılacak sadece kaldığın bu 3 dersten sorumlu olacaksın en baştaki gibi tüm 1. sınıf derslerinden sorumlu olmayacan

arkadaşında dediği gibi kayıt yenileme yapacaksın sadece kaldığın derslerden sorumlu tutulacaksın ayrıca sana klavuz gelir ordan harç parana ve kayıt tarihlerine bakarsın.

X