mayıs bebeklerine kış alışverişi nasıl olmalı,neler alınmalı?

Beta

Guru
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
424
179
kızlar bebeklerimiz yaz çocuğu olduğu için şimdiye kadar kalın şeyler hiç ihtiyaç duymadım,ama artık soğuklar başladı.neler almalıyım kızıma sizce,ev içi ve dış kıyafet hiçbişeyi yok,en lüzumluları yazarsanız çok iyi olur,çünkü öyle fazla bi bütçe ayıramayacağım :1no2: ne tür kumaşlar sıcak tutar,dıışarısı için tulum mu olmalı mont mu ne bileyim,tecrübelerinizi paylaşın ltf

Son düzenleme:
canım bütün iklim şartlarına göre değişiklik gösterir bu sorunun cevabı. bizim buralarda hava çok soğuk, şu anda ikişer kat giydiriyorum kuzuma. ve üzerine de yelek. ama 1 hafta önce mersindeydik,orda şort tişörtle geziyordu.
ama şunu söyleyebilirim, kalın tek bir kat yerine ince iki kat herzaman daha iyidir. sıcak olurs çıkarırsın,üstüne kusarsa üst katı yenilersin,içteki durur. ve yün herzaman sıcak tutar. içten yün kilotlu çorap, üstüne de yün yelek giydiriyorum ben.
yün yelek veya hırkada ise ağzına girmeyecek şeyler olmasına dikkat edeceksin. benden bu kadara.s.

uyku tulumları alşim üzerini çok acıyo onun için daha çok antibakteriyelmişş

kfss3ejkv97fr8lciqat.jpg

bunlar çok güsel kıslar kış için bebeklerinize alın içi peluş dışı kadife

qw0hspec76x0eyn4wfd.jpg

buda içi
kn1x0n501yv3uldwpeyj.jpg

alttan çıt çıtlı badi uzun kollu çok iyi oluyorr kullanışlı bi kaçtane aldım 2,5 tl tanesi

lzdcj1kisceq6ucc7z73.jpg

ince kadife şuan giydirmek için tekleme kalmış 12,5 tl den aldım

vzpljucf318oe5aoo3gf.jpg

uzun kollu bu havada giymeye sweetler 3,5 tl bugün giydirdim çok güsel

hiwqlu08oc8akmmd6gt.jpg

yakalıklar ek gıdada özellikle çok yardımcı bunlar sıf palstik tarzı bişey kumaş değil siliniyor omuzlarıda kapatıyor pahalı azcık 5 tl

hjafyymk3q3sk6077k77.jpg

uyku tulumları 25 tl...içi peluş pijama takımı 17,5 tl den aldım kızlar havuzlu handan

babmızdan da sıfır yaka ve atlet aldık ay çok yakıştı sıfır yaka atlet koca adam gibi oldular

hem boğazına kadar kapadı göğüsünü korudu hemde yarım kollu olması avantajjj

ben şimdilik bunları aldımm tabi önceden alma çok kalın olmayan eşofmaqn takımımız varr

Son düzenleme:
resimler çıkmamış yaaaa bazen böle hata veriyo site ile alakalı sanırım

tşkler cerencim aklımda olsun,tavsiyelere göre alışveriş yapcam
dırımkızı tşkler,çok cici zevkli şeyler almışsın hem de çok uygun fiatları

cnm benim benim evim çatı katı o yüzden serin oluyor açıkcası şimdiden doğalgaz ödemek istemiyorum

çok kalın olmayan ...eşofmanlarımızın üzerine örgü yelekleri giydireceğim......

altlarınada muhakak kilotlu çorap giydiriyorumm

-uzun kollu citcitli body
-kilotlu corap
-pamuk esofman
-patik
-disari icin en iyi tulum bence(mont kullanisli deil)
-alcagin ustlerde pamuktan olsun rahat ve sicak oluyorr.(yün kazaklar sevmem bebeklerde kasinti yapio).
-ben orda olmadigim icin bilemem neresi ekonomik,hangisi daha hesapli,ama bunlar önemli olan ihtiyaclari bebegin,a.s.

kızlar bebeklerimiz yaz çocuğu olduğu için şimdiye kadar kalın şeyler hiç ihtiyaç duymadım,ama artık soğuklar başladı.neler almalıyım kızıma sizce,ev içi ve dış kıyafet hiçbişeyi yok,en lüzumluları yazarsanız çok iyi olur,çünkü öyle fazla bi bütçe ayıramayacağım :1no2: ne tür kumaşlar sıcak tutar,dıışarısı için tulum mu olmalı mont mu ne bileyim,tecrübelerinizi paylaşın ltf

merhaba,kış bebeği annesi olarak şunu diyebilirim.tek kat kalın değil de 3 kat giydirmek daha iimiş.uzun kollu çıtçıtli bodylerden çok al,uzun kollu sweetlerden,kadife eşofman,pamuklu eşofman,kapitone yelek ve uzun kollu yelek ev için uygun.bol bol çorap,külotlu çorap,patik,dışarısı için tulum,atkı,bere.bi de eşofmanları bacağı kendinden lastikli almaya dikkat edin,diğerleri çorap tutmuo.dışarı çok çıkılmıyor kışın bebekle ama yine de gezmelik alabilirsin.dırımkızının gösterdiği içi peluş dışı kadifealt üst güzel.bi yerlere oturmaya gideceksen pantalon ve üstler kullanışlı,evler sıcak oluo çünkü.

evet canım tek kat giydirmek iyi değil. bende kış için uzun çıtçıtlı badlar.sweet tshırtler ve eşofman takımları aldım. böyle gitydircem .gerçi burası antalya çok soğuk olmaz ama.

birsen kız çok güzelmiş aldıkların hemde kullanışlı hepsi
iyi günlerde kullanın cnm

birsen,güle güle giysin kuzuların.havuzluhana cuma gitmişin ben çarşamba ordaydım.bu arada diğer forumda giresunlu olduunu okudum.annemde giresun-göreleli.ben de diom neden sana kanım kaynadı görmeden???

COK IYI ALMISIN BIRSO YA KISLIKLARI burasımı pahalı ortasımı ucuz anacım ya...nburda uzn kollu cıtcıtlılar 5tl hemde ınce yanı...uyku tulumu bende ıstıyorum daha cıkmadım ama almak ıcın bızde alışwerişe sokeye gıdelım dıyoruz<ama yol parasıyla aynıya gelcek sanırım burası pahalı anacım ya...fıyatlar supermiş orda...

X