2 Haftada 3 kilo verdiren bizzat denediim mucize forml

Arkadaslar ben dün yaptin ve ac karnina sicak olarak yemeklerden önce ictim.Ilk ictigimde oldukca iyiydi tadi sanirim yeni yaptigim icindi ama ikinci kez ictigimde yakici birseydi ama icilmeyecek kadar degildi.Tadinda da seker varmis gibi geldi bana,zaten ben sekerli cay falan icemem iyi oldu benim icin.
Ya sadece ictikten bir süre sonra midem de yanma hissi oluyor ama agri seklinde degil,normal midir bu?

merhaba arkadaşlar ben emziren anneyim denesem nasıl olur acaba gerci arkadaşım sormuş ama merak ediyorum yinede denesem mi ne dersiniz sütümü bozarmı acaba yani sütüm acı olurmu denemek istiyorum cevap yazarsanız sevinicem cünkü zayıflamam lazımÇok üzgünüm çoook

akşam taze demledikten sonra sabah tekrar içmek için içindeki bitkileri çıkaralımmı yoksa onlar içindemi kalsın?

arkadaşlar bu cay denemeye değer ama benımde bır önerım olacak . elma sırkesı ve bal karısımı acayıp zayıflatıyor...grıbe ve soğuk algınlıgına artı halsızlıge de bırebır.ben bes gun denedım 3 kg verdım.. yanında 10 dk spor da dahıl..

Arkadaşlar süpersiniz konuyu açan arkadaşa teşekkürlerimi borç bilirim. Çayı henüz denemedim. Ancak ağabeyim sadece zencefil çayı içerek bayağı zayıflamış. Bende Yalnız zencefili içtim ancak çok acı sakın çok fazla katmayın. ınsanın içini yakıyor. Bu nedenle ben içemedim Bu karışım o acılığı alır gibi geliyor Bakalım deneyeceğim Herkese zayıflamada kolaylıklar diliyorum.

arkadaşlar bu cay denemeye değer ama benımde bır önerım olacak . elma sırkesı ve bal karısımı acayıp zayıflatıyor...grıbe ve soğuk algınlıgına artı halsızlıge de bırebır.ben bes gun denedım 3 kg verdım.. yanında 10 dk spor da dahıl..

kızz ne kadar elma sirkesine ne kadar bal atıorsun cabuk yaz :)

Kızlar çayı uygulayacağım da bulunduğum yerde aktar olmadığından cumartesi günü alacağım Kullananlar tadı çok mu kötü. Bir de nasıl değişim var mı?

Ben de uygulayanlara teşekkür ederim.
ınşallah herkes için faydalı olur.

Arkadaşlar çaya başladım 1 ay kadar denedikten sonra sonuçları paylaşacağım Malzemelerden fazla miktarlarda katmadığımız zaman tadı kötü değil. Bir de sanki bir hafifleme hissediyorsunuz? Ama yediklerimede dikkat edeceğim Hydi hayırlısı

ya bende deniycem daha önce elma sirkesi denedim tadı çok kötü diye 1 tatlı kaşığını burnumu kapatıp bi kerede yutup üstünede bol su içiyodum ama dayanılacak gibi değildi tadı bayaada iştah kesiyo ama bu çayı daha çok beeendim çünkü karanfili tarçını ve zencefili çok severim şimdi 66 kiloyum ama 1.70 boyundayım yani pek göstermiyo diyolar ama yinede rahatsızım kilomdan çok tşk vallaha ilaç gibi geldi derler ya aynen öyle çok tşk canım

ya bende deniycem daha önce elma sirkesi denedim tadı çok kötü diye 1 tatlı kaşığını burnumu kapatıp bi kerede yutup üstünede bol su içiyodum ama dayanılacak gibi değildi tadı bayaada iştah kesiyo ama bu çayı daha çok beeendim çünkü karanfili tarçını ve zencefili çok severim şimdi 66 kiloyum ama 1.70 boyundayım yani pek göstermiyo diyolar ama yinede rahatsızım kilomdan çok tşk vallaha ilaç gibi geldi derler ya aynen öyle çok tşk canım

Çok sevindim tatlım, 2-3 gün çok acı gelebilir.
Ama sonra çoook seversin.
vereliniortak
Ve kendin alıştır, hayatını hiç etkilemez görceksin.
Lütfen deneyenler yazsın artık.
Merak ediyorum...
1 arkadaş kısa sürede 1 kilo vermiş.
kaydirigubbakcemile3
Ya diğerleri???

Bu sabah itibariyle ben ve annem 2 kez içtik tadı çok güzel geldi acaba malzemelerini mi az attım? 2 küçük parça zencefil, 6-7 parça karanfil, 2 çubuk tarçın attım ve 2-3 bardak su ekledim. Azsa biraz daha çok atayım içine yani. Ama akşam içtikten sonra tatlıya ardından da yemeğe saldırdım.Acaba iştah açıyor mu ki? Gerçi saat 3 olacak neredeyse hala birşey yiyemedim hala tok hissediyorum kendimi:))

Ben bu çayı gripken yapıp içiyorum:nazar: ıhlamur katıp, bide limon sıkıyorum kiloya iyi mi gelir bilmem ama gribe soğukalgınlığına birebir:içelim:

zencefil bağışıklık sistemini güçlendirir,karanfil metobalizmayı hızlandırır baş ağrısına iyi gelir,tarçın kan şekerini düzenler e daha ne olsun :)
hazır domuz gribi de kol geziyorken sağlık için içilmesi gereken bir içecek
ben geçen kış akşamları kaynatıp içiyordum
ben bir de bunlara limonu ekliyordum,limonu kesip atıyordum içine kabuğuyla
güzel bir tadı oluyor bence
ama zorlanan bir çay kaşığı balla tatlandırabilir bence o kadarcıktan bişey olmaz

Çok sevindim tatlım, 2-3 gün çok acı gelebilir.
Ama sonra çoook seversin.
vereliniortak
Ve kendin alıştır, hayatını hiç etkilemez görceksin.
Lütfen deneyenler yazsın artık.
Merak ediyorum...
1 arkadaş kısa sürede 1 kilo vermiş.
kaydirigubbakcemile3
Ya diğerleri???

zaten hep yapardı annem sobanın üstünde mis gibi kaynardı ama kaynadıkca daha bi lezzetli olurdu yani içip hemen dökmezdik tarçın kokusu bana çocukluğumu hatılatır hep ama büyüdük oda artık işlevini değiştirmeli demi

X