2 Haftada 3 kilo verdiren bizzat denediim mucize forml

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.322
Arkadaşlar bizzat 3 kişi üstünde denenmiş bir çay önereceğim size.
Sabah ve akşam içmeniz gereken bu çayın yapımı 3 öğeye bağlı:
Tarçın, karanfil(kamış halinde olanlardan) , zencefil kökü.
Aktarlarda bulabilirsiniz.
hepsinden bir tutam alın kaynatın. İçine hiç şeker eklemeden sıcakken aç karnına sabah ve akşam yemeklerinden önce için. Daha sonra yiyeceğinizi yiyebilirsiniz.
Yediklerinizi abartmadığınız sürece 2 haftada 3 kilo verebilirsiniz ve kalıcı olacaktır. Spor da yaparsanız daha fazla bile verebilirsiniz...
a.s

paylaşımın için teşekürler
deneyecem bu formülü...çok karışık bitki çaylarını sevmiyorum
bu kolay en azından
tarçın ve karanfili severim ama şekersiz tadı nasıl olur..
bakalım sonuç inş. iyi olur

deneyelim bakalım. inşallah işe yarar. uygulayanlar sonuçları paylaşalım.

Arkadaşlar bizzat 3 kişi üstünde denenmiş bir çay önereceğim size.
Sabah ve akşam içmeniz gereken bu çayın yapımı 3 öğeye bağlı:
Tarçın, karanfil(kamış halinde olanlardan) , zencefil kökü.
Aktarlarda bulabilirsiniz.
hepsinden bir tutam alın kaynatın. İçine hiç şeker eklemeden sıcakken aç karnına sabah ve akşam yemeklerinden önce için. Daha sonra yiyeceğinizi yiyebilirsiniz.
Yediklerinizi abartmadığınız sürece 2 haftada 3 kilo verebilirsiniz ve kalıcı olacaktır. Spor da yaparsanız daha fazla bile verebilirsiniz...
a.s

paylaşım için çok sağol, peki ölçüleri ne olcak bunların vereliniortak

Arkadaşlar hepsinden 1 tutam olacak zaten çok fazla zencefil ve karanfil koyarsanız acılıktan içemezsiniz. Sadece 1 er tutam olacak. Aynı karışımı akşamleyin de içip ertesi gün yeniden bitki koymanız lazım. Dediğim gibi sabah ve akşam kullanılacak.
Yağ yakımına yardımcıymış bir güzellik uzmanı söylemişti.

Şekersiz içeceksiniz maalesef ben de şekerli çay kullanıyorum ama kilo vermek aşkına böyle içmek zorundayız.
Ve şimdiden söyliyim tadı baya acı. Gene de pes etmeyin 1 ayda 6 kilo vermek gayet iyi bir durum. Unutmayın yemeklerden önce aç karnına.
Yalnız spor da yaparsanız daha kolay verirsiniz.

Önemli değil, sağlığımıza zarar vermeden yapılacak her türlü diyet her türlü önerinin arkasındayım kolay gelsin hepimize...
:dance:

Tarçın çubuk olacak canım, iyi hatırlattın.

canım bır tutam derken? cunku cubuk tarcın kocaman zencefıl tozmu pekı...benımkıler bututndude:) tesekkurlerrrr paylaşım ıcın

Hepsi çubuk olacak arkadaşlar çubuk :smiley-cool:
Göz kararı hepsinden azar azar katın. Zaten çok katarsanız çok acı olur içemezsiniz, hem akşam da sabah yaptığınızı ısıtıp içeceksiniz.
Ağır gelir çok koyarsanız.
öNEMLı OLAN ıSTıKRARLI KULLANMAK UNUTMAYIN

spor ve duzgun beslenme ile 2 haftada 3 kilo verilemiyecek bise degilki,hic gerek yok boyle seylere....yerimseniben

tesekkurlerrrrrrrr 1 soru daha :) bır cubugu komple atcaz kırmadan dımı kocamanya :) 2.sorua normalde bıtkı caylarını taze tuketın bekletmeyın derlerya oyuzden merak ettım...denemeye baslıycam hemen...zaten ben 5i ıryerde ıcıyodum bunuda ıcerım artık :)

2 haftada 3 kilo verilir evet, ama hemencik de geri alınır bu dediğim öyle değil, ayrıca zor kilo verenler ancak 2 haftada 3 kilo veriyor daha fazla bile olabilir...
Ayda 6 kilo vermek hiç de az değil açıkçası. hem de sporsuz oturduğunuz yerden ...

tesekkurlerrrrrrrr 1 soru daha :) bır cubugu komple atcaz kırmadan dımı kocamanya :) 2.sorua normalde bıtkı caylarını taze tuketın bekletmeyın derlerya oyuzden merak ettım...denemeye baslıycam hemen...zaten ben 5i ıryerde ıcıyodum bunuda ıcerım artık :)

kocaman evet de çok büyükse biraz kır onu. Dediğim gibi göz kararı yapılan bir çay bu...
Zaten bekletmeyeceksin akşam üstü aynı çayı içip çöpe dök artığını...
Sabah taze demlersin. İçin rahat etmezse taze demle akşam da...
Sana kalmış canım :enbuyukkk:

ben zencefilin ne oldugunu bilmiyorum dun markette taze zencefıl gordum boyle yumru yum ru omudur senın dedıgın sey.

Aktara sorun o verir... Yumru yumru evet o dediklerinden alacaksın canım.

slm arkadasim bende deneyecegim bu cayi belki cok soru soruluyor sana ama bende sormak istiyorum.Su miktarinin ne kadar olmasi gerektigi önemli mi?Karanfil kamis halinde olacak demissin bende karanfil var ama ufak cubuk seklinde ondan mi olacak?Zencefil ise iri iri olur onu dogramalimiyiz yoksa sadece 1 kök yeterli midir?

X