Gebelikte dayanılmaz rahim, kasık ve bacak ağrısı yaşayan var mı?

Vallahi utandığım için hiçbir kontrolde doktoruma söyleyemedim ama ben rahim ağrısından ölüyorum evhanımıyım öyle ağır birşey yapıp kendimi de yormuyorum sol tarafta sürekli bacağımla rahmin birleştîği yerde sanki bîr bıçak sokulup orda kalmış oturup kalkarken veya sağdan sola dönerken ve hatta hiçbirşey yapmıyorken bile ağrıyor acıyor dayanamıyorum

benımde bacaklarımda ınanılmaz agrılar var gece yatakta yatmak ıskence helekı yatakta sagdan sola donmek cok cok zor 1 2 hafta oncesınde dahada kotuydum magnezyum almaya basladım ve bıraz olsun rahatladım masajda cok ıyı gelıyo bu arada

Son düzenleme:
Gebelikte dayanılmaz rahim, kasık ve bacak ağrısı yaşayan var mı?
35 haftalık hamileyim kasıklar, rahim bölgesi ve bacaklarımda dayanılmaz ağrılarım var. bazen yürüyemiyorum bile. dr magnezyum al geçer dedi. geçmiyor. buna benzer sorunlar yaşayan var mı?

29. haftamdayım bebeğin duruş pozisyonuna göre de şiddetlenıyor..ayrıca siyatik ayrım oluyor kalca bolgemde zor ama az kaldı inş :KK16:

Vallahi utandığım için hiçbir kontrolde doktoruma söyleyemedim ama ben rahim ağrısından ölüyorum evhanımıyım öyle ağır birşey yapıp kendimi de yormuyorum sol tarafta sürekli bacağımla rahmin birleştîği yerde sanki bîr bıçak sokulup orda kalmış oturup kalkarken veya sağdan sola dönerken ve hatta hiçbirşey yapmıyorken bile ağrıyor acıyor dayanamıyorum

ozel doktorum bana bacak agrılarımdan sıkayet edınce efervesan kalsıyum ve toz karısım magnezyum yazdı bırgun bırını bırgun bırını ıceceksınız dedı ıctım ve ınanın kayboldu bu sıkayetlerım doguma az kaldı yenı hamılelere faydalı olur dıye yazdım

evet ben aynen yaşadım, bebeğim aşağıya inmişti doğum için hareket bile edemiyordum , normal yolla kanala girmişti seninki de aynısı olabilir mi

arkadalar bende 2 aylık hamileyim allah izin verirse ikizim olucak.bir haftadır kasıklarımda ve rahimide ağrı oluyo sanki bıçak sokuyolar çok kötü aynı zamanda bide mide bulantım var çok şiddetli ikisi aynı anda hiç çekilmiyolar çok kötüyüm ve çok korkuyorum ne olur bana yardımcı olun bebeklerime bişey olcak diye çok korkuyom bu 4 gebeliğim daha önce 3 düşüğüm var ne yapcamı bilmiyorum ne olur cevap verin

benim de gebeliğin başından beri hep ağrım vardı. zaten adet dönemim çok zor geçer, ağrıdan 2 tane apranax fort alırdım bir günde.Sonradan gebelikte de aynı sancılar çektim durdum.ama 20. haftaya gelene kadar ayakta durmamı engellemeyen bu ağrılar yerini daha ağır bıçak saplanır gb ağrılara bıraktılar. 20, 21 adet sancısı, kasıktan bıçak saplanma hissi, göbeğimde taş varmış gibi ağrılara dönerken önce idrarda enfeksiyon, sonra da böbrekte enfeksiyon çıktı..hastaneden 10 gün kaldım, antibiyotik verildi..yattığım zaman hiç ağrım olmazken ayağa kalktığımda hatta tuvalete bile gitiğimde artık sancıya çevirmeye başladı. Doktor nst'de birşey yok diyor ama ara ara da kasılma ve sertleşme oluyor..hatta bütün gün duvar gb göbeğim..onun acısını hissetmemek için durmadan ayaklarımı kaldırarak yatıyorum..ne yapacağımı bilemiyorum üzüntüden..

ben de 4-5 gündür ağrılardan yana dertliyim, 20 haftalık hamileyim, rahmime adet sancısına benzer bir ağrı giiryor, beni kitliyor resmen, kıpırdayamıyorum, 2 gündür de uykumdan uyandırmaya başladı, bugün doktora gittim, beni biraz korkuttu, erken doğuma neden olablir dedi, tahlil sonuçlarına göre hastaneye yatırabilirm dedi, tahlillerim de pazartsi günü çıkacak, çok korkuyorum.

kendi doktoruma da göründüm, o ise hiç bir şeyimin olmadığını ama gece bile uyandıracak bir ağrının normal olmadığını söyledi, idrar tahlili sonucuma baktı ve 2 tane antibiyotik verdi, belki enfeksiyondandır dedi. bugün 2 tablet içtim, bakalım yarın da devam etcek mi bu ağrı? çk korkuyorum bebişime bir şey olacak diye, nasıl da tekmler atıyor yavrum, inşallah Rabbime emanetiz, korusun rabbim diye durmadan dua ediyorum

Allah yardımcınız olsun ben de yaşadım son ayda falan kasık ve bacakta oluyordu özellikle gece yatarken sağa sola dönerken çok ağrırdı bebek baya aşağıdaymış sanırım bundan oluyordu.Magnezyum kullandım biraz olsun hafiflemişti.

Valla bende sanirim 1 aylik hamileyim.belimin sol kismindan sol kasigima ordan bacagima vuran bir agri var bu bir haftadir suruyor neden acaba

hah aynen beni tarif etmişsin ama benim 25. haftadan sonra başladı ağrılar. kasıklarımda kemiklerimde deli bir ağrı vardı. yerimden kalkamıyordum ve aylarca topallayarak yürüdüm. ortopediye sevk edildim ama bir sorun bulunmadı. magnezyum eksikliği filan demediler bana. doğuma

yardımcı olurmusunuz bana acıll
Merhaba bende 30 haftalik hamileyim ve şuanda yataktan kalkamiyorum bu siyatalji diye bi rahatsizlikmis ayaga veya kola vuruyormus benimki ayaga vurdu resmen yuruyemiyorum doktor hamilelikten sonra gececegini yada bir muddet daha devam edebilecegini soyledi tedavisi maleseff yok yaklasik 2 ayim var nasil dayanicam bilmiyorum kalkip tuvalete bile gidemiyorum allah herkeze yardimci olsun

BEN DE 32 HAFTALIK HAMİLEYİM
DİZDEN BİLEKLERE KADAR BACAKLARIMIN ÖN VE ARKA KISIMLARI ÇOK AĞRIYOR.. DAYANILACAK GİBİ DEĞİL...
O KADAR ŞİKAYETİM VAR. AMA BU BACAK AĞRISI FARKLI YAA

arkadaşalar 25+5 haftalık hamleyim geçen gece kolum da sancı olmuştu sabah kaltığımda bu ağrı bacağıma indi çok feci krsmp şeklinde sancı...sonra belime ve ara ara karnımda hisettim...acile gittim nst ye aldılar bi sıkıntı yok dedi..acil olduğu içinmi bilmiorum ne bi ilç verdi nede bişe söledi sadece ultrasonda ve nst de bşe olmadığını söledi...ne yapcam ilmorum çok ağrım var

Ben inanılmaz derecede bacak ağrısı yaşamıştım bacağımı kaldıramazdım özellikle de geceleri çok acı verirdi doktor damar tıkanıklığı olduğunu söylemişti doğumla beraber ağrım kesildi....

Benim de bacaklarımda ağrı sızı var at kestanesi sürüyorum anca öyle rahatlıyorum benim hamileliğin başından beri var bu ağrı sızı çok şey denedim çözümü at kestanesinde buldum

Arkdaşlar ben daha yeniyim ama 5 hafta kadarcık oluyo 2 haftadır hergün kasık ağrım var bazen ayakta dururken yere oturasım geliyor ağrım sizce bu derece olması normal mi

Tamda bendeki agri kontrolume bi haftadan fazla var korkmya basladim acile mi basvurmaliyim acaba diye

X