Gebelikte dayanılmaz rahim, kasık ve bacak ağrısı yaşayan var mı?

diantus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
570
5
Gebelikte dayanılmaz rahim, kasık ve bacak ağrısı yaşayan var mı?
35 haftalık hamileyim kasıklar, rahim bölgesi ve bacaklarımda dayanılmaz ağrılarım var. bazen yürüyemiyorum bile. dr magnezyum al geçer dedi. geçmiyor. buna benzer sorunlar yaşayan var mı?

arkadaşım bende yaşıyordum inanamazsın adım atamıyordum
hatta okadar çok agrı sancı çekmiştimki erken doğum riskinden korktum
7.ayıma yeni girmiştim
doktorum nstye soktu ultrasonda baktı falan herşey çok yolunda demişti
bebek kafasını aşşağıya yaslamış bundan olabilir demişti
ama 8. ayın ortasında geçti erken doğum değil geç doğum yaptım zorla sezeryanla aldık kızımı hiç gelmeye niyeti yoktu
geçer inşallah en kısa zamanda :)

bende çok yaşadım.ağrım sancım eksik olmadı..uyuşma dersen o da.magnezyum kalsiyum hepsi hikaye..
ama vitamin al tabi..marin cup balık hapı da al.bunlar bebeğin içinde gerekli..
yaşamayan çok çok azdır sanırım..birde geçende yazdım benim kızım 12.haftadan beri kafası aşağıdaydı.ve rahim ağzıma çok yakındı dayanmıştı nerdeyse.
Allahın izniyle haftasında sezeryanla doğum yaptım..

teşekkür ederim. 30 günüm kaldı.. nts de herşey yolunda ama bu ağrılar endişe verici 1 km bile yürüyemiyorum ve kaslarım zayıflayacak diye korkuyorum. bel fıtığı ağrılarım bile bunların anında hafif kaldı.

canım benimde 1 haftadır oluyo sağ kasığımda 2 saat olduğum yerde kalıyom yürümekte zorlanıyom .
ama sorun olmuyo başka.merak etme .
son zamanlara yakın oluyomuş böle.

hah aynen beni tarif etmişsin ama benim 25. haftadan sonra başladı ağrılar. kasıklarımda kemiklerimde deli bir ağrı vardı. yerimden kalkamıyordum ve aylarca topallayarak yürüdüm. ortopediye sevk edildim ama bir sorun bulunmadı. magnezyum eksikliği filan demediler bana. doğuma 1 ay kala bu ağrılar geçti ve ben tam zamanında dünyalar tatlısı bir oğlan doğurdum. darısı başına kardeşim. korkma bu ağrılar kötü bir anlam taşımıyordur.

benimde inanılmaz derecede bacaklarımda ağrı var sürekli damarlarım birden çekiliyor gibi sıçrar gibi resmen gece olmasını istemyorum yatağa tam uzanıyorum ki başlıyor ağrılar zaten gün boyu işteyim daha çok haftalar var nasıl dayanacağım bilmyorum

aynen bende yaşıyorum,bebeğimin kafası aşağıdaydı en son muayenede doktor fazla yürüme ayakta kalma dedi..zaten kasık sancıları ve bel ağrısından evden çıkamıyorum..inşallah erken gelmez bebişim..

ha birde dayanılmaz bacak krampları var geceleri bağırarak uyanıyorum ya..dr magnezyum ve kalsiyum verdi ama pek geçmedi..

bende çekiyorum bu ağrıları 10 haftadayım idrar yollarımda iltihap var ilaç kullandım ama hala geçmedi 3 gündürde çok fena bacağım ağrıyo sağ bacağım kasığıma ve vajinama vuruyo ağrısı yürürken kalçamdan belime doğru bi ağrı bi kasılma oluyo yerimden kalkamıyorum kalıyorum iki büklüm yarın doktora gideceğim bakalım ne diyecek...

a.s o kasık ağrısı bacak ağrısı yerimden kımıldatamaz hale getiriyodu.. ama dr.um gayet normöal olduğunu söyledi hatta dahada şiddetlenecek dedi son zamanlar çok kötüydü bebeğin çatıya baskı yapmasından kaynaklanıyor..

merhaba siteye yeni üye oldum yardımlarınız beklıyorum 29+3 günlük hamileyim rahmimde kemiklerde ağrılar başladı bacaklarımı hareket ettiriken bile ağrıyor.bu ağrıların başlaması sizce erken mi erken doğum olmasından korkuyorm

37.haftada benimde ağrılarım başladı ortopediste gittim siyatik dedi.hamilelerde sık görülürmüş doğumdan sonra geçermiş.B 12 vitamini verdi hem iğnesini hem hapını.

merhaba bende suan 25+1 hamıleyım özellıklede bugun rahım agrım cok arttı bacagıma ve belim vuruyor(sağ)dr randevuma daha 10 gun var offf cok korkuyorum erken dogum etkılerımı dıe hareket bıle edemıyorum ama hıc sıkayetcı deılım cunku ben bu bebege kızıma kavusabılmek ıcın cok savastım burayada az paylasımda bulunmamıştım allahım ısteyen herkesın kalbıne ögre versın ınsallahhhhhh

kasık ağrısı bendede çok fazla 37 haftadayım az kaldı inşallah.doktoruma sorduğumda bebeğin kafası aşağı inmiş dedi.tüm yük rahmimize bindiği için ağrı yapıyormuş.sezeryan acısının bundan bir farkı olacağını sanmıyorum.sadece ağrı ile kalsa 1 saat kadar ayakta kaldığımda bebişim kafa aıyor sanki.elektrik çarpıyormuş gibi oluyor.heran fırlıyacak gibi geliyor.allah hepimizi sağ salim kurtarır .yavrularımıza kavuşmak nasip eder.inşallah

36 haftalık oldum ama hala geçmedi aksine dahada arttı ve nasıl dayanacagımı bılemıyorum :KK43: o kadar şiddetliki sürekli ağlıyorum bazen belden aşagım kitlenip kalıyor offf ne feci bi durum o an ayagımı hissedemiyorum inşallah saglıklı sıhhatlı bı sekılde tamamına erdirebilrim ve sıkıntısı olan herkesi Allah cabuk kurtarsın

merhaba bende suan 25+1 hamıleyım özellıklede bugun rahım agrım cok arttı bacagıma ve belim vuruyor(sağ)dr randevuma daha 10 gun var offf cok korkuyorum erken dogum etkılerımı dıe hareket bıle edemıyorum ama hıc sıkayetcı deılım cunku ben bu bebege kızıma kavusabılmek ıcın cok savastım burayada az paylasımda bulunmamıştım allahım ısteyen herkesın kalbıne ögre versın ınsallahhhhhh

2009 da yazmısın ama belkı gorurde yazarsın bana ben suanda 25 haftalık hamıleyım rahmım 16haftalıktan berı agrıyor ama dahada arttı dr normal seyler dıyo ama hıcte ole gıbı deıl sızın bu agrılar gectımı bı ılacı fln varmı bunun artık dayanamıyorum cok kotu sızın bu agrıdan dolayı dogumunuz nasıl oldu tsk edrım umarım gorursunuz

2009 da yazmısın ama belkı gorurde yazarsın bana ben suanda 25 haftalık hamıleyım rahmım 16haftalıktan berı agrıyor ama dahada arttı dr normal seyler dıyo ama hıcte ole gıbı deıl sızın bu agrılar gectımı bı ılacı fln varmı bunun artık dayanamıyorum cok kotu sızın bu agrıdan dolayı dogumunuz nasıl oldu tsk edrım umarım gorursunuz

mrb sızde bunu 5 ay kadar once yazmıssınız..sımdıye dogum yapmıssınızdır.. nasıl bır surectı doguma kadar agrılarınız devam ettı mı? umarım gorur ve cvp verırsınız

X