Eşim benden çok utanç verici birşey yüzünden soğudu..

ArzuMhmt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
2
1
eşimle ağustosun sonunda evlendik,çok güzel bir evliliğimiz vardı ta ki geçen haftaya kadar.gündüz evde sabahtan akşama temizlkti yemekti uğraştığım için çok yorgundum.eşim geldi yemeğimizi yedik tv izledik fln bi de yemeklerin verdiği hararetle ben çok su içmişim:KK43:içmez olaydmç neyse yatttık uyuduk zatrn çok yorgun olduğum için...aslında yazmaya da utanıyorum ama akla ihtiyacım var çevremdekilere anlatmaktn çok utandm..gece altıma kaçırmışım.gece yarısı uyandım rahatsızlıkla o zmn farkettm.eşimi uyandurmaya da çok utandım ztn yeni evli sayılırız.. :KK43: önce epey ne ne yapıycagımı düşündüm ağlıycak gibi oldum sonra kalkıp geceliğimi değiştirdim.eşim uyuyodu bu esnada çok fenaydım olayn verdiği utançla aklıma bişeylr geldi bardağa ılık su koydum(sğk olrsa uyanır diye).eşimin malum bölgesine döktüm azar azar..amacım o altına kaçırmış gibi göstermekti.biliyrm çok aptalca ama o an çok utandığm için bileimyorm işte..o zmn bna mantıkoı geldi.sonra da hiç bişi olmamış gibi yattım.ama uyku tutmadı tabikşde..yirmi dkka anca geçti geçmedi eşim bana döndü :KK43: nedn böyle bişey yaptığımı sordu o an yerin dibine geçtm anlatamam gözyaşlarımı tutamadm bide heyecan bastı hem gülüyorum hem ağlıyorm eşim hiç gülmedi yüzü çok sabitti.bnde açıklayamdm suç sende olsn diyemedim.eşim insanlık hali ama böyle bişey ypmn bni çok şaşırttı aklında ne vardı anlayamadım bn zaten farketmiştim yatağın halini dedi.çok kötü oldum kızlar bi haftadır falan hiç samimi değil bnmle konuşmalarında.her zmnki gibi eve saatinde geliyo ama eskisi gibi değil snki.ben özür dildm o utançla böyle bişey yaptığımı söledim ama nafile böyle çockluklar yapark kendimi ndan soğuttuğumu söyledi :KK43::KK43:
napcm kızlar ben nasıl düzeltebilirm olayı???????senağlama

olayi düzeltmenin tek yolu esinizden özür dileyip bi sekilde gönlünü almak..cok üstüne gitmeyin..biraz düsünsün..evine normal saatte geliyorsa sorun yoktur bence..
sizi anliyorum,esinizide..
yanliz esiniz fark etmismi siz suyu dökerken?? akannehir

zamana bırak yeni hayata başlamışsın kaldıramadın herhalde mazinize trajı komik olay diye geçer yine de kendinden emin şekilde izah et sana naz da yapabilir

eşinden cok kendınle ılgılenmen bı konu, psıkolojık bı sorun bence yasadıgın,bundan uc dort yıl once psıkolaga gıtmıstım ve bana ılk sordugu sorular arasında cocukken kac yasına kadar altına kacırdın olmustu,gercektende ınsanlık halı bı durum hepımızın basına gelebılır esın yapmış süsü vermeye calısman tabıkı dogru degıl ama oda anlayıs gostermelıydı uzak durmak yerıne uzme kendını zamanla unutulur gıder.

yanınızdaki kişi eşiniz sonuçta ve bu tip şeyler yaşasanız bile samimi olarak onunla paylaşmanız gerekirdi, zamanla gülünüp geçilecek bir olay, biraz zaman vermek gerek...

evet biraz çocukluk yapmışsın.
aslında bu kadar çok büyüterek kendi kendini panikletmişsin.
insanlık hali,herkesin başına gelebilir.
kalktığında üstünü değiştirip uyusaydın daha iiyi olurdu tabi ama utandığın için mantıklı düşünemediğini anlatmışsın zaten eşine.
adam da kırılmakta haklı.
ben utanacağıma sen utan şeklinde düşünmen onu üzmüş demek ki.
sonuçta yeni evlisiniz.oda seni yeni yeni tanıyor.
zorda kaldığın ilk anda onuda suçlarına ortak etmeye çalıştığını düşünüyor olabilir.
hatta olayı abartıp sana güvenemeyeceğini falanda düşünüyor olabilir.
fazla tepki verme ve sakin bir anında başını göğsüne koyup bu yaptığının haklı yanı olmadığını,hatalı olduğunu bildiğini,ama çok utandığın için böyle mantıksız davrandığını tekrar açıkla.bir iki nazlansada eminim sonunda affedecektir.

:roflol:ay kusura bakma ama önce bi gülmem lazım:roflol:
yalnız buldugun çözüm de cok akıllıca olmuş aslına bakarsan,yani eşin uyanmamış olsa sabaha kalktıgında yatagın ıslaklıgının sebebini kendinden bilicekti pekala..
siz de haklısınız,eşiniz de..o anlık utancla böyle bişey yapmanız normal birde yeni evlisiniz sonucta..
eşiniz de haklı ama uzatmasına gerek yok sonucta kendisini sizin yerinize koysun.
samimi söylüyorum benim basıma gelse,yani eşinizin yerinde ben olsam kızmazdım aslında,hatta cok gülerdim yaa:roflol::roflol:

gerçekmiii,,

o telaşlaa aklınıza nasıl geldi eşinizi ıslatmaak pekii

ben de olsa kızardım

yaptığınız hoş olmamış tabiki
suçu eşinizin üstüne atar gibi
buna suç demeyelim suç değil tabiki insanlık hali olabilir neden olmasın
ama bu yaptığınız olay suç bastırmak gibi olmuş
aslında gülünüp geçilecek bir şey zamanla unutulurdu
özürde dilemişsiniz eşiniz bir süre sonra umarım unutur
takılacak bir şey değil aslında ama birazcıkta haklı kusura bakmayın yani
biraz zaman geçtikten sonra unutulur bu konunun çok üstünde durmayın
zamanla unutulur gider

ama tavrınız çok çirkin ben de olsam aynı tepkiyi verirdim o zaman siz her başınız sıkışınca içinde bulunduğunuz durumu başkalarının üstüne atıp kenara çekilmeye çalışacaksınız izlenimi yaratmış olurdunuz ben de, eğer ben sizin eşiniz olsaydım.nolmuş yani insanız, altada kaçar gazda kaçar kusarda afedersiniz sıçarda,düzelir üzülmeyin ama bence eşinizin soğumasına sebep suçu ona yüklemeye çalışmanız.yani siz her kötü bişey yaşayınca başkalarını mı suçlu durumuna düşüreceksiniz.gecenin yarısı şeytanlık iyi gelmiş aklınıza.bence böyle olmaz eşinizi alıp karşınıza konuşun yeni evli olduğunuz için çok utandığınızı durumu ört bas etmek için o an çok düşünmeden öyle bir şey yaptığınızı bundan dolayı da şimdi utanç duyduğunuzu anların.

Öncelikle geçmiş olsun.Şimdi böyle bir şey yaşamış olman insanlık hali,insanların başına herşey geliyor.auatanmışsın doğrudur ama Allah korusun eşlerden biri kaza geçirse diğeri onun altını alıp,temizliyor v.b şeyler.Eşinin sana kızması ona yaptığın şey ve kusura bakma ama haklı,bence üzerine fazla gitme,zamana bırak,zamanla unutulur herşey normale döner.
Sevgiler

Özür dilerim ama okurken cok güldüm..
Keske esin yapmis gibi göstermeyipte yataga su dökülmüs gibi gösterseydin daha mantikli olabilirdi..
Yani ne bileyim gece kalkmissinda su almissin yatakta icecekken elinden kaymis ve yataga dökülmüs seklinde....
Esine ne söylesende barissa seninle bilemiyorum gercekten.
Komik ve dedigin gibi utanc verici bir durum

resmen ıftıra olmus
esın de buna bozulmustur muhtemelen altına kacırmana degıl
karakterını sorgulamıştır
acıklamya calış kotunıyetım yoktu sadece senden cok utandım falan dıyebılırsın
umarım duzelır

şaka gibi gerçekten ama olmuş işte ne yapacaksın o senin eşin sonuçta senden soğuyacak kadar tepkili olmamalı yeni evlisiniz ne yapacağını bilemedin sanırım ama eşin aynı şeyi yapsaydı sen ondan soğurmuydun takma kafana eşini de al karşına ilk önce özür dile ve o an ne yapacağını bilemediğini çekindiğini belkide bana kızacağını düşündüm falan de konuş işte her şey düzelir

e valla şaka gibi yani ne denir ki şimdi bu duruma.bence de önce bir doktora görün belki bir rahatsızlığın habercisidir.ben senin durumuna düşseydim, eşime su dökmek aklıma gelecek olan son şey olurdu.ilahi nasıl aklına geldi ki ?

Kusura bakma cnm ama okurken çok güldüm. sırnaşık şey

Özür dilediysen biraz zamana bırak.Çok üstüne düşme.Olmuş artık olan...

Ya olabilir bu aslında küçük bişeyi büyütmüşsünüz ne var bunda yani böylesi daha mı iyi oldu.Ama ilerde aklınıza gelir gülüp geçersiniz bence büyütülcek bi olay değil.:roflol:

X