dadya açık parfüm kullanan var mı?

pembelii

oğluşum aşkımm
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
6.005
237
37
kızlar dadya açık parfüm kullananlar var mı aranızda? ben genelde d&pden alıyorum parfümlerimi ama dadya parfümün önünden geçerken de dikkatimi çekti hem daha ucuzdu hem de bi alana bi bedava mı ne öyle bi promosyonu vardı yanlış hatırlamıyosam.kullanan varsa bilgilendirebilir mi kokuları kalıcı mı güzel mi?

sanırım yok hiç kullanan :sm_confused:
ben ankara bahçelide görüyorum sürekli önünden geçerken dikkatimi çekiyo ama hiç almadım ordan parfüm.kullanan varsa burdan parfüm yorumlarını bekliyorum yerimseniben

cnm her yerde var mı bilmiyorum ama ankarada var bi kaç yerde ama çok bilinen bi marka değil sanırım

canım ben ankarada yasarken dadyadan alırdık hep arkadaslarla biri bedava zaten bi tane alana...
cok kalıcı dp den daha iyi ondan eminim..şu an burdan arkadaslar bile istiyor gidince doldurtucam moda carşının altkatından al dadyayı kızılayda süper bence...

Ben de dadya kullanıyorum.. Çok güzel bence. Şu an hala var elimde iki adet. 3 ay olduğu halde ikisinin kokusu da hala aynı ilk günkü gibi... Yarın tekrar alıcam ama bitmek üzere

kullananlar memnun baya demek ki dadyadan. ben de elimdeki parfümlerim bitsin denemek için alcam dadyadan parfüm inşallah iyi çıkar. yorum yapanlara teşekkürler a.s.

ben dadyadan alıyodum orjinal alamadığım zamanlar. çok da memnun kaldım. omnia, burberrys, armani she bunları kullandım memnundum. hatta yarın gidip davidoffun evdeki orjinal şişesine doldurtturcam. d&p yi hiç denemedim yarın çıkmışken bu kokuları ordada denicem.

armani she gerçektende çok güzel bir koku hem kış hem yaz için kullanılabilir ve erkeklerin çoğu bu kokuyu çok beğeniyor ne varki bu parfümün içinde erkelere bu kadar çekici geliyor erkeklere bu koku anlamış değilim.boshayallersmile

anladım cnm saolda baktım oraya orda istanbulda yazmıo belki açılmıştırda oraya koymamışlardır diye düşündüm.o yüzden sordum bilen var mı diye.

dadya sanırım ankara da var ama istanbul da yok.bazı parfümleri iyi dadyanın.birde ankara da olanlar bazı sezere baksınlar onların parfümleri de orjinala çok yakın.opuyorumnanaktan

eskişhrde vr açık parfm alıcam dadyadan mı alsm dp den mi krr veremedim

kızlar bende dün ilk kez roxanne markasından aldım aldıgım yerde sansiro markasıda vardı ama çalışan kız buna bak istersen dha kalıcı dedi chanelın aldım bir parfmunu öyle pis ağır bir koku degıl chanelı hep anane kokusu olarak bilirdim ben bugun ilk sıkışım memnunum şimdilik 50ml 9 lira bol bol sıkarım ya ne olcak ohh misler gbi =))

eskişhrde vr açık parfm alıcam dadyadan mı alsm dp den mi krr veremedim

canım ben geçen hafta denemek için bi kaç koku bakmıştım ordan 1 hafta geçti eldivenim hala kokuyodu ama ben de yine de kararsız kaldım bargello ile dadya arasında

X