Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri küçük göğüslülere sütyen tavsiyesi

sweet_dreams

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
43
0
küçük göğüslü kızların en öenm verdiği şey sütyenleridir.kendimden biliyorum.ben reflection markanın en dolgulusunu kullanıyorum yeni keşfettim bu sütyeni ve harika bi dolgunluk sağlıyo hayallerimdeki gibi olmasa da idare ediyo..sizlerde kullandığınız sütyenleri tavsiye ederseniz hepimiz faydalanabiliriz......

küçük göğüslü kızların en öenm verdiği şey sütyenleridir.kendimden biliyorum.ben reflection markanın en dolgulusunu kullanıyorum yeni keşfettim bu sütyeni ve harika bi dolgunluk sağlıyo hayallerimdeki gibi olmasa da idare ediyo..sizlerde kullandığınız sütyenleri tavsiye ederseniz hepimiz faydalanabiliriz......

cnm katılıyorum yardımcı olmak açısından söylüyorum bana da kardeşim almış bu marka bi bikini bi giydim yanımda güneşlenen çok küçük göğüslü iki kız silikon mu var varsa nerde yaptırdın çok güzel duruyo falan diye sordu acayip oluyo resmen pamela anderson gibi oluyorum bi daha giymedim o yüzden büyük görünmesini istiyorsanız tavsiye ederim :dance:

sahicisi büyük olmadıktan sonra ne yapalım anam sütyeni yaa kocişlerimiz sütyenin altındakini görüyo sütyeni değil ki..vala ben önüme hangi marka glirse onu aliom fark etmez :KK70:

cnm aynen bende valla bakıyorum hangisi hoşuma giderse farketmiyor alıyorum direk :KK70: ama bu soru çok soruluyor en azından dışardan görenler büyük görsün isteyen çok var :KK66:

X