Saç Rengi ve Saç Boyama Bu rengi nasıl elde ederim?

tibettem

Guru
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2008
440
238
saçlarımı bugün boyadım koleston fındık kabuğu ve yine koleston bronz sarıyı karıştırarak çağla şıkelin bu saç rengine benzedi[belki bir ton koyusu

normalde pek alışık olmadığım bir renk olduğu içinmi bilmiyorum içime sinmedi 10-15 gün sonra tkrar boyamak istiyorum istediğim renk ise bunlar ama nasıl elde edrim bu rengi bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz?

acaba çikolata kahvesinin içine altın sarı karıştırsam olurmu?yada bronz kahveye sarı karıştırsam

bende o rengi istiyorum biryerde bakır ve karamelin karışıldığını okumuştum deneyeceğim bakalım ne olacak ,deneme tahtası gibi oldum:roflol:

En alttaki resimdeki saç rengi tam aradığım renk. Acaba ızmit'te bu rengi tutturacak kuaför var mıdır. Bence çok güzell.

bakır ve karamel karıştırılır demi?bak hiç aklıma gelmedi...eğer denersen haber verirmisin

saçımda tarçın bakır vardı zaten, karamel yapacaktım üzerine son anda elim kumrala gitti deneyeyim dedim üstteki renklerle ilgisi yok ama yinede bunun sonucu ne oluyormuş görün[sanırım tarçın-karamel fikri iyi]

Eklentiler

• $Resim 232.jpg
    $Resim 232.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
İstanbul Beylikdüzünde bu rengi ve istediğiniz tüm renkleri tutturabilcek b kuaför biliyorum.isterseniz yardımcı olablrm güveneblrsinizz :)

Loreal Excellence Creme 8.3 Koyu Sarı Dore ve Koleston 7/3 Fındık Kabuğunu karıştırdım çağla şikelin saç rengine yakın bir renk elde ettimm Loreal Excellence boyanın pırıltıları çokta hoş oldu kolestonun bronz sarısı piyasadan kalkmış ama iyikide Loreal Excellence almışım süper oldu konuyu açan arkadasa çok teşekkürler

saçlarımı bugün boyadım koleston fındık kabuğu ve yine koleston bronz sarıyı karıştırarak çağla şıkelin bu saç rengine benzedi[belki bir ton koyusu

normalde pek alışık olmadığım bir renk olduğu içinmi bilmiyorum içime sinmedi 10-15 gün sonra tkrar boyamak istiyorum istediğim renk ise bunlar ama nasıl elde edrim bu rengi bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz?

bence de riske atmamalısın güzel olduğu kadar tehlikeli ve zor bir renk

X