Lazer Epilasyon selam lazerli epilasyon mu iğneli epilasyon mu

bence lazerrr..tabi kişiden kişiye göre deişirrr..kimisinde lazer işe yaramıyor igneliye gidiyor kimisidede lazer çok iyi sonuc veriyor..ama ben asla igneliyi düşünmedim..lazeri tavsiye ederim

sorunuzu lazer epilasyon ana başlığı altında sormuş olmanız bile netice olarak olmasa da reklam anlamında yani mali anlamda lazerin ne denli güçlü olduğunun göstergesi. Bu sebeple benim size tavsiyem maddiyat önemli değil diyorsanız lazer epilasyon yöntemini tercih etmeniz. Ama hangi yöntemi seçerseniz seçin mutlaka işinin ehli insanların hizmet sunduğu salonları tercih edin.

lazer mağduru olarak bende iğneliyi tavsiye ederim bence lazerin yan etkilerine nette bakmadan karar vermeyin derim yinede siz bilirsiniz

senelerdir yüz bölgesinde özellikle çenede tüylenme sorunu çekiyordum.2003 senesinde baktım iğneli ile bitmiyor lazer yöntemini denemeye karar verdim ki o zaman yapılan iğneli epilasyonda yüzüm kızarmıyodu bile ne kadar az akım veriyolarsa artık.neyse 2003 te başladım lazere yakın çevrede en iyi olan lazer epilasyon merkezini araştırıp buldum yeter bitsin artıkk dyodum 7 seanstan sonra azaldı sonra 2 ay sonra hopp yüzüm geri doldu bikaç merkez denedim bu şekilde bitti derken 3 ay en fazla hopp tüyler geri.Artık geçen sene tak etti dedim iğneli epilasyonu araştırayım.Çok yakın ve çokta titiz bir arkadaşım kendinde sadece 2-3 üyün kaldığını söyledi inanamadım epilasyon ve sonuç almak onun tavsiyesi ile taksimde ayten hanımla yeniden iğneli epilasyona başladım.yüzüm kızardı canımda acıdı yalan işin doğrusu ama benim cildim hassastır ve BUNCA SENELıK LAZER TEDAVıME RAĞMEN hala yüzümde sert tüyler vardı 10 aydır düzenli gidyorum ve son seansımda vaktimin geçtiğini bile fark etmedim.Artık tüylerim çok seyrek çıkıyor.Çok mutluyum...Bu sebepten özellikle yüz bölgesinde iğneli epilasyon derim.Estetik cerrah bir tanıdığımda yüzde lazerden sonuç alınmayacağını söylemişti

yüz için tabii ki iğneli ama bacak ve diğer bölgelere iğneliye girmek için bol miktarda paranız ve sabrınız olur, son tahlilde sonuç verir ama açıkçası gerçekten yürek gerekir o uzun seanslara...

yaptırmak istediğiniz yer geniş bir alansa lazer ama tek tük tüğlerse iğneli çnkü lazerin sarı tüğ köklerini tetikleyip kalınlaştrğı söylenyor..
ben denedim iğneliyi ama dayanamadım acısına

sarı tü teteikleme meselasi sadece yüzde mevcut olabilir...ama bacak,genital ve koltuk altında sarı tüy meselesi olmadığı için en iyi uygun yerler..

koltuk altındada birsüre sonra sararıyor ozaman iğneliyi tavs,iye ediyorlar..lazer görmüyor çnkü boşa yapılmış oluyor

koltuk altındada birsüre sonra sararıyor ozaman iğneliyi tavs,iye ediyorlar..lazer görmüyor çnkü boşa yapılmış oluyor

Değerli kardeşim söylediklerinizden sadece lazer in etkisi olmadığı kısımlarla ilgili olanına katılıyorum. Ama yıllarını iğneli epilasyona vermiş bir insan olarak diğer söylediklerinizi haksızlık olarak değerlendiriyorum. Ben bana gelen hiçbir hanım arkadaşıma vücudunun herhangi bir kısmı için ben yapamam lazer epilasyona gidin demiyorum. Peki sadece lazer epilasyonun başarılı olamadıkları için müracaat edenleri de biz kabul etmessek ne yapacak bayanlarımız? Neyse alınganlık gösteriyorum galiba ama bunun haklı bir alınganlık olduğundan hiç kimsenin şüphesi olmamalı...Yıllar beni haklı çıkaracak ama bu arada birçok mağdur olacak malesef..

yaptırmak istediğiniz yer geniş bir alansa lazer ama tek tük tüğlerse iğneli çnkü lazerin sarı tüğ köklerini tetikleyip kalınlaştrğı söylenyor..
ben denedim iğneliyi ama dayanamadım acısına

Evet maalesef acısı çok fazla benneyaptımki emla isminde bi krem var,iğneli sansımdan 1 saat önce onu sürüyorum bölgeyi tamamen olmasa da acıyı azaltacak kadar uyuşturuyor.Bunu ssk reçetye de yazıyor.Ben dahiliyeye yazdırdım hatta bunu sürerek ömrümde lk kez üst bacaklarımın üst kısmını makine ile aldım

senelerdir yüz bölgesinde özellikle çenede tüylenme sorunu çekiyordum.2003 senesinde baktım iğneli ile bitmiyor lazer yöntemini denemeye karar verdim ki o zaman yapılan iğneli epilasyonda yüzüm kızarmıyodu bile ne kadar az akım veriyolarsa artık.neyse 2003 te başladım lazere yakın çevrede en iyi olan lazer epilasyon merkezini araştırıp buldum yeter bitsin artıkk dyodum 7 seanstan sonra azaldı sonra 2 ay sonra hopp yüzüm geri doldu bikaç merkez denedim bu şekilde bitti derken 3 ay en fazla hopp tüyler geri.Artık geçen sene tak etti dedim iğneli epilasyonu araştırayım.Çok yakın ve çokta titiz bir arkadaşım kendinde sadece 2-3 üyün kaldığını söyledi inanamadım epilasyon ve sonuç almak onun tavsiyesi ile taksimde ayten hanımla yeniden iğneli epilasyona başladım.yüzüm kızardı canımda acıdı yalan işin doğrusu ama benim cildim hassastır ve BUNCA SENELİK LAZER TEDAVİME RAĞMEN hala yüzümde sert tüyler vardı 10 aydır düzenli gidyorum ve son seansımda vaktimin geçtiğini bile fark etmedim.Artık tüylerim çok seyrek çıkıyor.Çok mutluyum...Bu sebepten özellikle yüz bölgesinde iğneli epilasyon derim.Estetik cerrah bir tanıdığımda yüzde lazerden sonuç alınmayacağını söylemişti
lazermi iğnelimi siz karar verin artık

missnewmoon, ayten hanım hakkında bilgi verebilir misin, kullandığı iğneler ne marka mesela, biliyor musun?

aslinda bu sorunun cevabi cilt tipinizde sakli kizlar. Eger benim gibi beyaz tenliyseniz ve tuyleriniz koyu renk ise dusunmeden lazer epilasyonu tercih edin derim. Fakat esmerseniz, lazer tuyler ile teninizi ayirt edemedigi icin hem ise yaramiyor hem de ciltte lekelenmelere sebep olabiliyor. Bu noktada igneli epilasyon daha dogru bir secim olabilir. Tabii ki aci esiginiz yuksek ise :)

lazeri denemediğim için bilemeyeceğim.iğneli oldukça acılı, ağrılı,uzun süreli ama kesin çözümü olan bir yöntem ben koltukaltını 3 yılda bitirdim.bacaklara başladım tek bacak 4 saat kadar sürüyordu.3 seanstan sonra acıya dayanamadım ve su toplamalar oluştuğu için bıraktım.devam etseydim biterdi de tahammül edecek gücüm kalmamıştı.şimdi ıpl e ümit bağladım.

lazeri denemediğim için bilemeyeceğim.iğneli oldukça acılı, ağrılı,uzun süreli ama kesin çözümü olan bir yöntem ben koltukaltını 3 yılda bitirdim.bacaklara başladım tek bacak 4 saat kadar sürüyordu.3 seanstan sonra acıya dayanamadım ve su toplamalar oluştuğu için bıraktım.devam etseydim biterdi de tahammül edecek gücüm kalmamıştı.şimdi ıpl e ümit bağladım.

Yaşadıklarınıza rağmen memnun bir ifadeniz var, sizi takdir mi etmeli yoksa tenkit mi şaşırdım kaldım gerçekten.. İnanın bu yaşadıklarınız, uzman birisi ile iğneli epilasyon uygulamasının sonuçları olamaz. Koltukaltı bölgesinin 3 yılda bitmesi, bacak bölgesi uygulamalarında su toplamaları oluşması.. Uygulama neticeleri böyle olsa hala denemeyi düşünen dünya da bir tek siz kalırdınız herhalde. Ipl yi denemeden önce müracaat ettiğiniz uzmanınızı yeniden değerlendirmenizi öneririm.

valla yüzüme iğneli epilasyon yaptırdım ve çok memnun kaldım .ağrısı olmadı dersem yalan söylemiş olurum ama şu anda vücudumun diğer bölgeleri için lazere gidiyorum ve bazı bölgelerde hatırı sayılır şekilde acı duyuyorum diyebilirim bence lazerin avantajı uygulama süresinin iğneliye göre kısa olması..aslında lazerde; tam anlamıydı bitti artık gitmiyorum diyen de duymadım diyebilirim ama maalesef iğneli için vaktim yok ve o nedenle de lazere gitmek zorunda kalıyorum..

X