açık öğretim liseye başlayacak olan varmı??

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.243
22
ben liseyi okuyamadım bazı sebeplerden dolayı :kedi: ama şimdi benden cok eşim okumamı istiyor ama hangi bölümler var kayıt nereye yapılıcak hiç bilgim yok.kayıt olanlar ya da olmayı düşünenler yardımcı olabilirlermi ?

Canım halk eğitim merkezlerinde ki açıköğretim bürolarına başvuru yapıyosun meslek lisesi ve düz lise var ben düz lise okuyorum meslek lisesinde haftanın belirli günlerinde okula gidip yüzyüze ders görüyorsun düz lisede evinde çalışıyosun veya çalışmıyosun kaydirigubbakcemile3 2 kez sınava giriyosun ama yeni müfredatta 3 kez olmuş meslek lisesinin sınav şeklini bilmiyorum

ben cocuk gelişimi okumak istiyorum ama gidip yüz yüze ders alamam bi cocugum var
peki kayıtları ne zaman yapılmalı

benim arkadaşımda dışardan gidiyor oda açık öğretim anaokulu istiyorkayıtlar başladı bile 27 ekim sondu en kısa zamanda git yatır 40 ziraatbankasına 5 harç bunların bilgisini halk eğitim merkezinden alabilirsin

bende kaydımı yaptırdım sonunda cocuk gelişimine ama haftada 3 gün 4 er saat yüzyüze egitim gerekiyormuş
küçük bebişim var ben nasıl gidicem yaa
keşke böyle bebeklilere falan hafta sonları ders verseler

acık liseden biraz zor bitio lise.en iyisi akşam liseleri parayı bastıgın gibi diplomayı werıolar ne ders ne sınaw.acık öğretim lisesi uzun uğras istio.sınawlar fln.ders calısmakta gerekıo..

kaydımı yaptırdım ben artık halk egitime ama kayıdımın bulundugu okula gidip takrar kayıtmı yaptırmam gerekiyor?

bende açoköğretim düz lise mezunuyum evet zorlukları var ama o diplomayı eline aldığın zamanki sevinç herşeye değer şimdi ygsye hazırlanıyorum bölüm konusunda karasızım

lise kaç yılda bitiyor. bide akşam lisesi nasıl oluyor o ne kadarda bitiyor bilen varmı

akşam lisesi hakkında bilgim yok ama liseyi erken bitirmek veya uzatmak senin elinde aldığın krediye bağlı kredini tamamladığın zaman bitiriyorsun

X