Bahçelievler Medical Park Dr önerirmisiniz

Nyc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
69
1
43
Arkaaşlar merhaba tüp bebek yöntemiyle 3.5 aylık ikizlere hamileyim merkezi bırakmak istiyorum ve bahcelievler medical parkı düşünüyorum ama hiç doktor bilgim yok tavsiye edeceğiniz doktor varmı ? ilginiz için tşk.

Öncelikle allah bağışlasın yavrularını
bende yeni başladım suat süphan beyin hastasıyım.. şuan için iyi asistanlar doktorlar gayet güleryüzlü ve ilgililer.. muayene ücreti ssklıya 22 ytl.. yarın muayenem var.. son tetkiklerimi yazarım yine canım..

selda canım orda dogum ne kadar ssk lıya bılgın varmı?

selda saıol cnm sanırm bende süha beye gitcem
zeynepcim ben telde fiyat aldım sezaryan ve ikiz fiyatı 2150 küvezde fark alınmıyormuş bana uygun geldi burası.

Merhaba,

Bende bu hastaneye yeni gitmeye başladım. Suat Bey'e. İlgili bir doktor. Ama burda bazı arkadaşların doktorla ilgili yaşadığı sorunlar kafamı karıştırdı.ilk hamileliğim. Oysa buradaki olumlu yazılar nedeniyle başlamıştım. Doktorla ilgili olumlu düşünceleri olan varsa lütfen paylaşsın.
hep güler yüzlülüğüne değinilmiş. Tecrübesi ve doktorluğuyla ilgili deneyimi olan varsa lütfen paylaşsın.

fiyat olarak ssk lılara muayene 17 TL
ilk görüşmede bütün tahliller (13 tahlil) 270 TL
zorunlu sezeryan 2150 TL
isteğe bağlı sezeryan 2350 TL
normal doğum 1500 TL

bende nevin numanoğlu'na gidiyorum.
ilgili alakalı açıklayıcı bir doktor doğumada onunla girmeyi düşünüyorum.
ilgilenen arkadaşlara tavsiye ederim.

Bende suat süphan beyin hastasıyım gayet memnunum ilk dış gebelik dolayısıyla tanışmıştım kendisiyle 2007 yılında çok şükür sağ salim ameliyatımı yapmıştı. Tafsiye ederim.

ben kesinlikle vazgeçtim ark kadın doğum için bişi diyemeeyeceğim geçen cuma şiddetli bir ağrıyla uyandım apar topar medikal parka gittik ve kadın doğumda başak hm muane etti onun için asla bişi diyemem kadın bişi göremedi ama genel cerahha sevk etti ona gittim ultorsonda görmediği halde apantis dedi ve beni ikiz hamile olmama rağmen ameliyata alcaktı genel cerrah dr.u asla birdaha önünden geçmem o hastanenin ve kendi dr bir dr ayarladı ona gittim allah binlerce kez razı olsun asla apantislik bir durumun yok dedi ve cumadan bu yana kaçgün geçti çok şükür iyiyim ve merkezdeki dr bırakmıcam asla.

ben kesinlikle vazgeçtim ark kadın doğum için bişi diyemeeyeceğim geçen cuma şiddetli bir ağrıyla uyandım apar topar medikal parka gittik ve kadın doğumda başak hm muane etti onun için asla bişi diyemem kadın bişi göremedi ama genel cerahha sevk etti ona gittim ultorsonda görmediği halde apantis dedi ve beni ikiz hamile olmama rağmen ameliyata alcaktı genel cerrah dr.u asla birdaha önünden geçmem o hastanenin ve kendi dr bir dr ayarladı ona gittim allah binlerce kez razı olsun asla apantislik bir durumun yok dedi ve cumadan bu yana kaçgün geçti çok şükür iyiyim ve merkezdeki dr bırakmıcam asla.

anammm cok gecmıs olsun ucuz atlatmıssın :1no2:

evt cnm ya aynen öyle oldu valla direkten döndükk...

X