Uyank inlilerden kzlk makinas

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.017
1.605
CİNSEL ORGANA YERLEŞTİRİLİYOR

BBC’ye göre, Çin’de yapılan ve bakireliğin büyük önem taşıdığı Arap ülkelerinde giderek yayıldığı öne sürülen alet kadın cinsel organına yerleştiriliyor. Evlililik öncesinde bakireliğini kaybeden ve eşinin bakire olmadığını anlamasını istemeyen kadınların kullandığı belirtilen alet, cinsel ilişki sırasında kızlık zarından çıkan kana benzer bir sıvı çıkarıyor.

Aletin Ortadoğu’daki kliniklerde yaygın olarak satıldığını öne süren BBC’ye göre, örneğin Suriye’de bu alet 15 dolara (yaklaşık 22 TL) satılıyor.

THAL EDENLERıN ıDAMI ıSTENDı

BBC’nin haberine göre, Mısır’ın önde gelen din adamlarından Abdül Muti Bayumi, bu aleti Mısır’a ithal edip satanların ölümle cezalandırılmasını isterken, Mısırlı parlamenterler de hem aletin ithalinin hem de kullanılmasının yasaklanması çağrısında bulundu. Mısır’ın ünlü El Ezher Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Prof. Bayumi, bu aleti ülkeye sokmanın topluma kötülük yaymakla bir olduğunu savunarak, bunun da cezasının ıslami şeriat yasalarına göre ölüm olduğunu söyledi.

made in çin kızlık makinesi he akannehirakannehir:1shok:vay anasını bu çinliler hakketen uyanık millet:nazar:

Uyanıkkı ne uynık arap halkında talep fazlaymıŞ

puhaha daha biraz önce eşim anlattı bunu bana da dalgasını geçmiştik.kaydirigubbakcemile3
bunun erkekler için olanı yok mu
hani bakir erkek de yok piyasada vallakaydirigubbakcemile

puhaha cinlilerin el atmadiklari bi kizlarin bakirelik kani kaldiydi:roflol:
herifimin dogum gününde bende taktiramda adam bayram etsin delikafadulden

:roflol::roflol::roflol::roflol: akşam akşam hiç güleceğim yoktu :roflol:

:roflol: SENDE Mİ ÇİNLİLERE UYCAN

bu haberi sabah duydum benim kuzenler gülüşüp duruyorlardı kapıdan dinledim buna gülüyorlarmış
bide ALLAH kadına güvenseydi zar taktırmazdı diye dalga geçiyolar
çok sinir bozucu

bu çinliler para kazanmak için herşeyin uyduruğunu çıkarırlar,şaşırmadım...

nasıl yorum yapak ki şimcik
işe yarayana göre güzel diyelim malum bazı erkekler namusu iki bacak arasındaki kan sanabiliyor
ve cinayet,töre olayına kadar gidiyor o kısım için güzel bi alet

ama ne yalan söyleyim komik :-)

nasıl yorum yapak ki şimcik
işe yarayana göre güzel diyelim malum bazı erkekler namusu iki bacak arasındaki kan sanabiliyor
ve cinayet,töre olayına kadar gidiyor o kısım için güzel bi alet

ama ne yalan söyleyim komik :-)

haklısın tatlım

X