Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Arkadaşlar büyüyen beşikler(karyolalar) kullanışlımı? kullanan var mı??

benim_olan

Canım esadımmm
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
7.303
20
arkadaşlar büyüyen karyolalar kullanışlımı? çok merak ediyorum.hani şu ilerde beşikten karyolaya:uhm: dönüşen beşikler var onlar...

arkadaşlar büyüyen karyolalar kullanışlımı? çok merak ediyorum.hani şu ilerde beşikten karyolaya:uhm: dönüşen beşikler var onlar...

selam
canim o dedigin yataklari bi 5 6 yasina kadar kullanabiliyorsun benum bebisimkide aynisi ama bebigim daha kücük simdilik besik tarzinda ama 4 yasina gelince cikartacagim yanlarini
öptüm canim

ilerisini düşünüyorsan ve ev sahibiysen kullanışlı diyebilirim artı çekmeceleri kıyafetlerini derleyip topluyor ama kiracıysan ve benim gibi 1 yıl içinde 3 ev değiştirme gibi hızlı bir hayatın varsa park yataklarını kesinlikle tavsiye ederim.
bu arada benimkisi büyüyen modellerden.taşınıp durduğum için çok sıkıntı oldu bir de parmaklıkları biraz yukarıda olduğu için ilk zamanlar bebeği yatağa bırakırken dikişlerim ağrıyordu :KK43:

ilerisini düşünüyorsan ve ev sahibiysen kullanışlı diyebilirim artı çekmeceleri kıyafetlerini derleyip topluyor ama kiracıysan ve benim gibi 1 yıl içinde 3 ev değiştirme gibi hızlı bir hayatın varsa park yataklarını kesinlikle tavsiye ederim.
bu arada benimkisi büyüyen modellerden.taşınıp durduğum için çok sıkıntı oldu bir de parmaklıkları biraz yukarıda olduğu için ilk zamanlar bebeği yatağa bırakırken dikişlerim ağrıyordu :KK43:

sağol canım...a.s.

sağlam bişi alırsan ne ala,bi yakınım karyolaya dönüştürürken elinde kaldı baza aldı..

benımkiden aynen öyle oldu ytağa dönüştürmek için çıkardım parçalara ayrıldı lanet olsun o satan adama o kadarda para verdim bi işe yaramadı çocuğum bi kere bile yatmamıştı.bende baza alacam sanırım.sempatiksalakcinni

bizim akrabamızda var süper bişey bebekken beşikti kız şimdi büyüdü yatak yaptılar zaten durumları bayağ iyi sağlam bişey aldılar çokta güzel dolabı şifonyeri komidini duruyo bitek beşik yatağa dönüştü

ben hala bu konuda kararsızım bebişşim yok ama yok olan arkadaşlarımızın kimi park yatak alırsın diyor bende büyüyenden istiyorum inş bebişim olurda alırım ya..yanında yatırman lazım diyorlar onun içinde ayrıca bir yatakmı almam lazım şu sepet gibi olanlardan?..daha şimdiden kararsızlık başladı..:KK1:

canım benim ilk büyüyen yatak aldık kullanışlı güzel ama ilk etapta sepet en kullanışlısı benim sezeryandı odasına, yatak odasına,oturma odasına her yere taşı. ikinci gebeliğim şu an oğlumun beşigini de açtım rahat rahat yatıyo bende hamiş halimle eğilmek zorunda kalmıyorum,yeni bebeğede söktüğüm sepeti toplayıp onu kullanıcam .bence ikisi de şart. ileriye dönük iyi oluyo.

Merhabalar bundan sonra merak eden arkadaşlar için bende yorumumu yazıvereyim dedim :KK70: Büyüyen beşik benimkide ayarlanabilir çitleri olandan iki kademeli çok rahat oluyor onlar minikken alt kademedeydi hep hareketlenince kaldırdım üç yaşında şimdi rahat nip çıksın diye tekrar alt kadmeye aldım.büyüyünce de beşik masa olucak şifonyeri ve tek kişilikte yatağı olmuş olucak.bsanada bir dolap alması kalıyor böyle yani memnunum kademeli ve masa olabilenlerinden alırsanız çok daha kullanışlı olur nacizane tavsiyem...:KK34:

ikinci bebekde gelirse beşiğin altına bi düzen yaptırıvericem ayrı yatak almaktan kurtulucam böyle düşününcede güzel..

cnm ben aldım dunyada para verdim ama pişman oldum bence odasını ayırabieceğin zamanaa kadar kullanabileceği yatak al sonra kombinasyon zorluğu oluyo ben komple yeniledim buyuyeni kullanmadım

bence alınan marka ile alakalı galiba
kimisi memnun kimisi değil
bende kararsız kalıyorum bu yüzden

Biz de caploonba marka aldık. Bakalım memnun kalacak mıyız.Boya değil, kaplamayla renk verilmiş ve yan tarafında penceresi var. Büyüyünce de boyutları 80 * 180 oluyor. Üst kademe için ayrıca küçük yatak almanıza da gerek kalmıyor, bu büyüklükteki yatakla 10-12 yaşına kadar rahat yatar.

X