Cilt Bakımı Ürünleri yüz kremi olarak ne kulanıyoruz? (resimli)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

BaSiYaZMaLiKiZ

"MuSMuTLu"
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
5.174
2
arkadaşlar bu konu var mı bilmiyorum ama yüzümüz için kullandığımız kremleri paylaşalım istedim..
kış kapıda
kuruma ve pullanma oluyor çoğu zaman
siz hangi üründen memnunsunuz?
vazgeçemediğiniz yüz kreminiz hangisi..

Son düzenleme:
ben yaklaşık 4 senedir bu kremi kullanıyorum.dermatoloğum önermişti.dermokozmetik bi ürün...kesinlikle tavsiye edrim.fotoğraf makinemin bataryası boş olduğu için,bilg.kamerasından çektim,görüntü kötü o yüzden..

teşekkürler mızmız..kaydirigubbakcemile5
peki bu ürün cilde yağlı bir his veriyor mu ?
ben bu tür ürünleri kullanamıyorum..
hemen cildimin emdiği ürünler daha kulalnışlı geliyor bana..

bende dün yeni bi krem aldım more thansoap ın algisio diye tamamen organik ayrıca sabuları falanda var netten baka bilirsin opuyorumnanaktan

hayır canım..yaa aslında ben buna tedavi zamanında başlamıştım..ilaç kullanıyodum..cildim hassaslaşmıştı ve bu çok iyi geliyodu..aslında genellikle tedavi zamanında verilen bi nemlendiriciymiş ama ben sonrasında da kullanmaya devam ettim..bundan başka bişeyde kullanmıyorum zaten...

sen ne tür ürünler kullanıyosun canım?

canım benim cildim çok hassas güneşe karşıda ,kışın da pulpul..
benim de doktorum bir ürün vermişti
bıraktığım dönemde kutusunu atmışım.
çok araddım eczanelerde rastalayamadım tekrar..
onun gibisinide bulamadım ..
şimdilik araştırıyorum bakalım

ben ıspartadan babamın getırdıı gul kremını kullanıyorum
cok memnunum once halıs gulsuyuyla sılıp bıraz bekletıp ustue suruyorum
cıldımde cok kuruma olmuyor zaten

kimyasa madde katkılı cogu kremler o yuzden sadece bunu tercıh edıyorum bır zamanlar sebamedın yuz kremını kullanıyordum

34pb6vc.jpg

2r57246.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
MIZMIZ ; cnm sanırım sen roaccutane kullanmışsın.Sivilcelerin tekrar çıktı mı acaba?? Kaç yıl önce kullanmıştın?? Ben de roaccutane kullandığım için Avene kullanıorum cildime çok iyi gelior, yağlı bi his bırakmıor. yerimseniben

Ben dün lorealin Happyderm'ini aldım yaşım 17 kozmetikte çalışan bayan bana bu ürünü tavsiye etti benimde cildim çok kuru ve hassas 2 gündür kullanmama rağmen çok iyi geldi tavsiye ederim yerimseniben

Deddiğim gibi canım ben bunu kullanıyorum benimde cildim kuru döküntüler oluyor tavsiye ederim yani yerimseniben

bende roacutane kullandım. Cildim berbattı fakat şimdi süper önceden okadar çok ürün kullandımki vichy effaclar loreal nivea, juvena ama cildimi okadar kötü yaptılarki sivilcem yoktu çıkmaya başladı. Artık böyle ürünlere para harcamıcam çünkü gerçekten çok pahalı. şimdi sebamed ile yıkıyorum ve ardından yine sebamedin kremini sürüyorum harika bi ürün bu sebamed. Bence yüzünüz için çok para harcamanıza gerek yok..

ben yaklaşık 2-3 yıldır clinique ddml kremini kullanıyorum. mucize sarı krem denen kremi bu. çok memnunum cildim yağlıya dönüktür. yağlanma yapmıyor hiç. ama bitince başka kreme geçicem çünkü çok uzun ssüreli kullanımlarda bu ürünler eski etkisini göstermemeye başlıyor bence. organik lush ürünlerinden yada estee lauderin hem gece hem gündüz kullanılan kreminden almayı düşünüyorum. ikisi çok alakasız ama esteenin pudralı toniğinden çok memnun kaldım o sebepten sositososito

Ben roc hydra kullanıyorum.. Çok hassas bir cildim var. Yanaklarım kupkuru, lanet gibi alnım da çok yağlı. Karma ciltler için aldığım nemlendiriciler yanaklarımı kupkuru bırakıyor..Bu yüzden kuru bölgelere roc hydra kuru ve hassas ciltler içini, yağlı bölgelere de bepanthene krem'i kullanıyorum.

X