Rüyamda gördüm..

esen55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
121
0
40
kızlar adetime 7 gün olmasına rağmen belki çıkar diye dün gebelik testi yaptım tabiki sonuç negatif.. ve gece ruyamda bilmiyorumbelki de psikolojik gebelik testini gördüm ve çift çizgiydi..hatta rüyamda allah allah nasıl olur dedim negatifti bir günde değişirmi dedim. ama kızlar 10 gündür acayip karnım ağrıyor, kasıklarım ağrıyor, karnımda hafif ince ince bir sızı var şüpheleniyorum yani. ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı. inşallah hamileyimdir ve ikincisi de öle olmaz.bana dua edin lütfen. bi de akıntım da vardı ama biraz kesildi gibi akıntım. göğüslerimde herhangibir değişiklik yok. 7 sinde adet olmam gerekiyor. inşallah olmam

kızlar adetime 7 gün olmasına rağmen belki çıkar diye dün gebelik testi yaptım tabiki sonuç negatif.. ve gece ruyamda bilmiyorumbelki de psikolojik gebelik testini gördüm ve çift çizgiydi..hatta rüyamda allah allah nasıl olur dedim negatifti bir günde değişirmi dedim. ama kızlar 10 gündür acayip karnım ağrıyor, kasıklarım ağrıyor, karnımda hafif ince ince bir sızı var şüpheleniyorum yani. ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı. inşallah hamileyimdir ve ikincisi de öle olmaz.bana dua edin lütfen. bi de akıntım da vardı ama biraz kesildi gibi akıntım. göğüslerimde herhangibir değişiklik yok. 7 sinde adet olmam gerekiyor. inşallah olmam

ah şu rüyalar yok mu şu rüyalar:)
ben de rüyamda bu ay 3 gün gecikmiş ve test pozitif diye görmüştüm ama gerçekte11 gün gecikti ve yine bişey çıkmadı malesef:KK43: regl olmuştum gerçekte..
hele rüyamda bebeğim olmuş ve emziriyor görmek beni ziyadesiyle mutlu ediyor... süper bişeymiş ya. Rabbim inş. sadece rüyalarda değil gerçekte de hepimize tattırır bu duyguyu. Annelik ne muhteşem bir duygu rüyalarımda anlayabiliyorum ancak:KK43:
umarım hamilesindir. kaç yıllık evlisin düşükten sonra korundun mu? ben korunmuştum

bi ay bende o şekilde günümü geçiyordum test aldım yaptım negatif çıktıı daha sora rüyamda hamile olduğumu görüyorum hatta rüya içersinde rüya diyorum allahım bu rüyamı yoksa sora yoo uyanığım diyorum hamileyim güya ama değilim taibkide tamamiyle bilinç altı ama inşallah hamilesindir sen canım hayırlısı olsun senin için

ben gecikme olmadan görmüştüm rüyayı.
benim çok düzenlidir hamdolsun ancak ilk kez gecikti ve ben de rüyam çıktı sanmıştım

ah şu rüyalar yok mu şu rüyalar:)
ben de rüyamda bu ay 3 gün gecikmiş ve test pozitif diye görmüştüm ama gerçekte11 gün gecikti ve yine bişey çıkmadı malesef:KK43: regl olmuştum gerçekte..
hele rüyamda bebeğim olmuş ve emziriyor görmek beni ziyadesiyle mutlu ediyor... süper bişeymiş ya. Rabbim inş. sadece rüyalarda değil gerçekte de hepimize tattırır bu duyguyu. Annelik ne muhteşem bir duygu rüyalarımda anlayabiliyorum ancak:KK43:
umarım hamilesindir. kaç yıllık evlisin düşükten sonra korundun mu? ben korunmuştum

canım ben 3 yıllık evliyim.. düşükten sonra doktor korun demedi bana ama bende kist oluştuğu için ben doğum kontrol hapı kullandım. yani haziran ayında düşük oldu eylül ayında çalışmalara başladık. 3 ay rahmim dinlenmiş oldu anlayacağın. inşallah hamile kalırım. çok istiyorum çünkü..

ayrıca ilk hamileliğimde hamile olduğumu öğrendiğim günün sabahında rahmimin içinde bi bebek görmüştüm ve o gün hamile olduğumu öğrenmiştim :))

ınşallah hamilesinizdir ama bunlar bilinçaltınızın oyunları bence:)

inşallah hamilesindir bende bu ay 6 sında adet olmam lazım inşallah bende sende adet olmayız canım bakalım belki ikimizde güzel haberler veririz foruma

insallah hamilesindir cnm insallah hersey istedigin gibi olur...Ruyalar ah ruyalar 4 senedir hergun ama hergun ruyamda bebisimi goruorum ama birtulu gelmiyor ofssss:a015:

Ben ıkı gebelıgımde ruyamda gormustum ılkı karnımın ıcınde bı cocuk gormustum..ıkıncısındede spermın yumurtalıgın ıcıne gırısını gormustum....ve halan anlatırım cok etkılenmıstım...

inşallaaahhhhh :)) belirtin var mı peki ?

günde 2 kez iç çamaşırı değişiyorum acayip bir akıntı var
iştahım arttı bu aralar ramazanda oruç tuttuğumda hiç yiyemiyodum sadece su içesim geliyodu şimdide oruç tutuyorum kazalarımı ama acayip iştahım var pek suda içemiyorum nedense kasık ağrılarım çok vardı adetim bittiğinden bayram bitene kadar sürdü ama bu aralar yok sadece tatlı bir ağrı giriyor sancılı değil yani
bilemiyorum bunlar belirtimidir acaba

benim de kasık ağrılarım çoktu..karnım da çok ağrıyodu. şu an kasık ağrılarım hafifledi. ama karnım ağrıyo..ama doğumkontrol hapı kullanmıştım 2 ay belki onu bıraktığım için hormonlarımda değişme olmuş olabilir..olabilir mi??

X