bel ve bacak ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi?

zarifecikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
217
0
kızlar merhaba her sabah belim ve bacaklarımda tıpkı adet öncesi gibi ağrım oluyor. üşütmeden mi başka bişeyden mi bilemiyorum fikir almak istedim. buarada adetime daha 2 hafta var yani henüz erken sayılır. bi de adet belirtilerim yaklaşık 5-7 gün öncesinde başlar. ne dersiniz? yoksa boşuna mı endişe ediyorum??:gitme:

aynı bel agrısı bndede var bnde acabamı diyorum ama bnmde yumurtlama döneminden sonra basladı sabahları cok agrıyo yataktan kakkarken bide acayip gaz var karnımda sişlikama adetime daha 10 gün var sanırım bu kadarda erken belli etmez diyorum yine psi bnce :)

aynı bel agrısı bndede var bnde acabamı diyorum ama bnmde yumurtlama döneminden sonra basladı sabahları cok agrıyo yataktan kakkarken bide acayip gaz var karnımda sişlikama adetime daha 10 gün var sanırım bu kadarda erken belli etmez diyorum yine psi bnce :)

evt bana da erkengibi geliyor ama merak da ediyorum. beklicez biraz. bakalım hayırlısı..
aa bi de üşüme de var bende ayaklarım ellerim çok üşüyor. hamilelik belirtleriyle bi alakası var mı bilemiyorum.fisfisfis

aslında bnm gecen seferkindede bole olmustu cok erken demiştim aman ne belirtisi demistim ama sonra hamile old ogrendim biraz o yüzden umutluyum bnde ayaklaırm cok üsüyodu gögüslerim fenaydı ve bel agrım 10 gün onceden baslamıstı kısmet insallah olur bu sefer ki bnle kalır 13 aydır bekliyorum 13 ugursuz derlerbana ugrlu gelir insllah

aslında bnm gecen seferkindede bole olmustu cok erken demiştim aman ne belirtisi demistim ama sonra hamile old ogrendim biraz o yüzden umutluyum bnde ayaklaırm cok üsüyodu gögüslerim fenaydı ve bel agrım 10 gün onceden baslamıstı kısmet insallah olur bu sefer ki bnle kalır 13 aydır bekliyorum 13 ugursuz derlerbana ugrlu gelir insllah

inş canım hayırlısıyla sağlık bi şekilde bebişlerimize kavuşuruz. :CüvCüv:

adet gecikmeden dsnmüyorum en az 4 gün gcsin diyorum bn

Benimde 10 gündür bel ağrım var feci. iki gündürde bacaklarıma vuruyor. normalde adet olacağım gün başar ağrımaya ama bu ağrı başka, belim öyle ağrıyor ki, iş yerinde hırka sarıyorum resmen. adetime 4 gün var ama, bana adet olacakmışım gibi geliyor. yani erkenden gebelik belirtisi aramak insanı çok yıpratıyor yahu, eğer adetse hemen gelsin ve değilse de günler çabuk geçsin:CüvCüv:

katılıyorum her gün okudugum seyleri tekrar okuorum bi umut die belirtileri ezberledim ama yine bakıyorm allhım her isteyene nasıp etsin bwklemk cok zor

ewt aynen üçümüzün de aynı belirtileri var. bakalım ne çıkıcak?? inş gönlümüzden geçenler olur. ktg cnm ben de adetim gelmeden yapmıcam (inş) sabretmeye çalışıcam..

çıkmıyorki zaten çoğu zaman adet gelmeden. çıkanlarda var tabi ama çıkmayanlar daha fazla. insan çok üzülüyor ve eğer bi gebelik söz konusuysa, o üzüntü direk bebeğe yansıyor, ki bu da zararlı. biz ne yaparsak yapalım o takdir edlen zamanda gelicek, bunu biliyoruz. ama insan kendini meraklanmaktan alıkoyamıyor. en azından birimiz güzel bi haber alıız bu ay inşallah ve umut olur hepimize... belki üçümüzde, kimbilir...kaydirigubbakcemile5

insallah hepimiz alırız o dünyanın en güzel hediyesini siz kac aydır beklyisunuz bn 13 ay 8.ayda bir dıs gebelik yasadım bu ak tekrar basladım baaklım kısmet artık

kızlar bişey sorucam, bende fbrokistik var meme de çok uzun zamandır. bu gebeliğe engel teşkil eder mi, bi bilinz var mı bununla ilgili?

kızlar merhaba her sabah belim ve bacaklarımda tıpkı adet öncesi gibi ağrım oluyor. üşütmeden mi başka bişeyden mi bilemiyorum fikir almak istedim. buarada adetime daha 2 hafta var yani henüz erken sayılır. bi de adet belirtilerim yaklaşık 5-7 gün öncesinde başlar. ne dersiniz? yoksa boşuna mı endişe ediyorum??:gitme:

Adetine 2 hafta varmışş sence imkanı varmı gebelik belirtisi olmasına:1rolleyes:sen şuanda yumurtlama belirtileri yaşıyorsunn yumurtalar çatlarken bel ağrısı kasık ağrısı olablirr.Hee tamam gebelik belirtisi desek :)2 hafta varmışş.döllense bile bebek daha rahme yerleşmemiştirr..:)Büyük ihtimal yumoşlama yada üşütme malum havalar soğudu:smiley-cool:

kızlar bişey sorucam, bende fbrokistik var meme de çok uzun zamandır. bu gebeliğe engel teşkil eder mi, bi bilinz var mı bununla ilgili?

Fibrokist bendede var memede:))ama ne alakasıı varr gebelikleee .Hiçbir alakası bağlantısı yok merak etme:smiley-cool:

bnm 10 gün kaldı ilkindede bole olmustum yumurtlamdan sonra bek kasıkta batma vardı bide gögüslrm cok fema olmustu yine bu seferki gib cok fena gaz vardı bakalım insallah yine olur

X