Lekeler, Çiller Yüzdeki lekeler ve çiller tedavisi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Yüzde ki lekeleri ve çilleri gidermek için Ahmet Maranki tarafından hazırlanmış bitkisel kür tarifini veriyoruz.

Önemli olan kanın temizlenmesi ve sağlıklı beslenmekdir. Kanınızı temizlemek için Kozmik beden temizliği uygulamasını mutlaka yapınız.

Yüzdeki çilleri gidermek için, 1 çay bardağı çiğ sütün içine 1 tane salatalığı doğrayıp koyun. 2 saat beklettikten sonra süzün. Salatalık tülbent ile sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanmalıdır.

Elde ettiğiniz süt ile yüzünüze sık sık pamukla pansuman yapın. 20-25 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.Bu uygulamaya 10-15 gün devam ettiğinizde yüzünüzdeki çiller geçer.

Ayrıca Gül suyu ile sabah akşam cildinizi temizleyin.

bunu deneyen varmı arkadaşlar benim bildiğim çilleri geçiren birşey yok ama krtulmayı isterdim tabi deneyen varsa işe yaradımı acaba

Tv de duydum inanamadım bi sitede de yazan olumlu yorumları okudum çiller ve yüzdeki güneşe bağlı lekeler geçiyormuş deniyorum bu akşam :):):):KK3:

bayanlar yaptım yüzüM yumuşacık oldu sanki işe yarıycak gibi

Son düzenleme:
Başka bi sitede okudugum yorumlar çok olumluydu öyle 1.2 yorumda değildi hani baya kişi memnundu çillerinin giderek acıldıgını yazıyorlardı:KK70::KK70:

Dün 2 Bugün de 2 olcak yarım saat önce yaptım ve yatmadan önce gene yapıcam:):):) aynen sende gelişmeleri yazarsın:)

ilginçmiş denemek lazım üşenmezsem yaparım:) benim sadece burnumun üstünde var allahtan

güzelmiş önceki ve sonrakı resimlerini koyarsan sevinirim...

canım ya hiç çilli halimle resmim yok zaten çok belli olmuyodu pudrayla kapatıyodum burnumun üstünde ve elmacık kemiklerine dogru vardı ve arkadaşlarıma sordugumda hepsi ne yaptın gercekten azalmış dediler:KK64:

deneyin ne kaybedersiniz ki süt ve salatalık (bu arada ben hergün yeniliyorum)

ya ben komsudan kaynatılmamış inek sütü alıyorum kızlar onla yapıyorum:) ve çok memnunum

X