2010 Lise Mezunları Paylaşım Alanı

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
lıse mezunu olarak hazırlanacaklar burda toplanalım konularımız farklı b grubu olarak gırecegız paylasımda bulunuruz daha ıyı olmazmı sorular konular vs

bende lise olarak gircem olabilir ben daha başlamadım ama 10 güne kadar derslere başlıycam
hangi yayını alcağıma karar veremedim sen hangi yayından çalışacaksın

lısans mezunları malum konuları baska o yuzden burda toplanalımdedım suan bende 2008 yargı var yenı yıla kadar ondan calısmaya devam edıcem sonra alınca soylerım burdan ben basladım baska katılan olursa paylasım olur

bende de ihtiyacınki var o yüzden yargı yada yediiklim almayı düşünüyorum bakalım inşallah iyi şeyler olur biraz zor olacak benim için ama mecburum yoğun bir yıl beni bekliyor

beyaz gul ıhtıyac yayınları nasıl ben onumu alsam sence?yargıı ıyı ama al derım..sen daha once kac aldın kpssden bıde sen mezunıyet ne?benım ms lısesı muhasebe daha once 62 almıstım hıc calısmamıstım umarım bu kez ıyı olur

valla canım bence elinde yargı varsa ya ihtiyac al yada yediiklim derim ben iki kere hiç çalışmadan girdim birinden 72 birinden 75 aldım ama benim birinci bölüm çok iyi de ikinci bölüm kötü o yüzden ben genel kültür ağırlıklı çalışmayı düşünüyorum ben düzlise mezunuyum şuan muhasebe önlsans birinci sınıftayım ikisini birarada yürütmeye çalışcam umarım herkez hakkında hayırlısın neyse o olur

bende iktisat 2sınıf ıyı not almıssın turkceden kac tane dogrun oluyo kac yanllıs aynı sekılde matematık ?benım ıyı degıl 22 dogru 4 yanlıs 4 bos cıkıyo cogunlukla turkceden ama calısıyorum ıste

türkçeden de mattanda genelde 30 net civarı çıkarıyorum ikincil bölümberbat mesela son girdiğimde 32 doğru 42 yanlışım vardı düşün yani nekadar kötü olduğumu türkçeden anlatım bozuklarıyla dilbilgisini çalışcam mattanda olasılık bu eksikleri tamamlarsam 65 70 arası net bırakacağıma inanıyorum inş bakalım çok istekliyim kaynanamlar gelsinde çocuğu onlara bırakıp ders çalışmaya başlıycam dersanede de denemelere baş vurcam

yok canım galiba ikimiz hazırlanıyoruz bende bugün datanın modüller setini spariş verdim bakalım nezaman gelirse başlıycam şimdilik mat soru çözüyorum sen ne çalışıyorsun

bende yargı var yenı yılda yenısını alıcam bende yargıdan calısıyorum suan

ben ilk giricem acaba en çok hangi konulardan ne tür sorular çıkıyo bana biri sölesin bide dersaneye gitme şansım yok nasıl çalışmalıyım yön gösterin lütfen..

kayıtlar daha sımdı degıl sınav tarıhı bıle bellı degıl burdan yazarım ben ))

ben ilk giricem acaba en çok hangi konulardan ne tür sorular çıkıyo bana biri sölesin bide dersaneye gitme şansım yok nasıl çalışmalıyım yön gösterin lütfen..

bende yargı var kaynak olarak ıhtıyac vs bu kaynaklardan temın et once yavas yavas duzenlı konuları calısıyoruz bende basladım sonra konular konu testllerı bıtınce de soru bankası alıp test cozıcez sureklı baska sormak ıstedıgın varsa sor bende ılk kezz hazırlanıcam daha once hazırlanmadan gırmıstım

bende varım bende canım ben konuyu aof açıcaz diye bekliyommmm
gecen sene ki sonuçuma baktım
genel yetenek= 52 dogru
17 yanlış
genel kültr dogru= 35
33 yanlşş :eek:
71 almıştım bu sene g.kültre agırlık vermeliyim beni batran bu kısımm

kızlar bende hem güvender varrr şaşmam bu yayındannnn hemde yargı varr yeter bunlar bana yaprak test varsa onları alırımmmm

bende yaprak test alıcam bıde soru bankası muratın ve guvender bırde ıhtıyac zamanıma baglı cok zaman var alırım heralde

X