KK Sanal Alisveriste Arkadasina Sanal Hediye Gonderme (resimli anlatim)

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Merhaba arkadaslar
KK''mizin bir yeniligi olan KK Sanal Alisverisi artik biliyoruz ve cok seviyoruz : )

cok sorulan bir soruyu bugun anlatacagim size;

oncelikle ;
KK alisveris sayfasini aciyoruz ;http://www.kadinlarkulubu.com/xperience.php?go=shop

istedigimiz (puanimizin elverdigi kadariyla )nesneyi satin aliyoruz ;ok?:smiley-cool:

peki bu aldigimiz nesneyi arkadasimiza nasil hediye edecegiz
islemler aynen boyle takip edin ;

sanal.jpg

sanal1.jpg

sanal2.jpg

anlatabildim umarim
kolay gelsin

ilk hediyeniz sanirim bana : )
:smiley-cool:

ben 4 tane nazar boncuğu aldım ama hediye edemiyorum ...neden ?????
biri bana yardımcı olabilirmi acaba

Merhaba,
Sistemde ki bir hatadan dolayı, eğer size hediye gelen bir nesneyi sizde satın alırsanız bunu sisteme geri gönderemiyorsunuz, aynı şekilde sizin daha önceden aldığınız bir nesne size sonardan hediyede gelirse bunuda ne sisteme geri satabiliyorsunuz ne de hediye edebiliyorsunuz. ılerde bunu düzeltmeye çalıaşcağım. Size hediye geen bir nesneyi satın almazsanız (yada sizde olan bir nesneyi size hediye etmezlerse sorun yok gibi)

Umarım anlatabilmişimdir.

satış yapınca puanmı kazanıyoruz

bu nesneyi başarılı biçimde sata tıkladım

satılmıştır diye yazı çıktı
tam olarak ne oldu anlayamadım:bbo:

Merhaba,
Sistemde ki bir hatadan dolayı, eğer size hediye gelen bir nesneyi sizde satın alırsanız bunu sisteme geri gönderemiyorsunuz, aynı şekilde sizin daha önceden aldığınız bir nesne size sonardan hediyede gelirse bunuda ne sisteme geri satabiliyorsunuz ne de hediye edebiliyorsunuz. İlerde bunu düzeltmeye çalıaşcağım. Size hediye geen bir nesneyi satın almazsanız (yada sizde olan bir nesneyi size hediye etmezlerse sorun yok gibi)

Umarım anlatabilmişimdir.

CADIARZU anladım teşekkür ederim

süperrrrr şimdi ben ne kadar puanım biriktiğini nasıl anlıyorum
Eski rep verme sistemine göre rep verdikçe ve aldıkça puan mı kazanıyoruz

bende diyodum kim bitirmiş bu nazar boncuklarını demek sen bitirmişsinkaydirigubbakcemile3 bana hediye edebilrsin 1 tanesini:)))

divinity canim yukarda anlatildigi gibi listeleye tikla ve hediye et yokmu orda onu tikla ve nick gir

peki arkadasalr bazılarında etiket puanı diyor. bu ne? ve nasıl puanımızı yükseltebiliriz

bende diyodum kim bitirmiş bu nazar boncuklarını demek sen bitirmişsinkaydirigubbakcemile3 bana hediye edebilrsin 1 tanesini:)))
:kedi: hee ben bitirdim kaydirigubbakcemile3
divinity canim yukarda anlatildigi gibi listeleye tikla ve hediye et yokmu orda onu tikla ve nick gir
yok canım bende hata oluştu elimde kaldılar hepside :nazar:
peki arkadasalr bazılarında etiket puanı diyor. bu ne? ve nasıl puanımızı yükseltebiliriz

bende bilmiyorum ve merak ediyorum etiket ney nasıl bişey :sm_confused:

X