Zirkonyum yaptıranlar, yardım istiyorum

Lavanta

benaşıkoldum sendeolsana
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
4.028
1
35
slm kızlar..ön dişlerimi küçükken düşerek kırdım..porselen yaptırdım şuan 3 porselenim var..kullanım olarak harika ama görüntüsü rahatsız ediyor ..kısmetse zirkonyum yaptırmak isityorum yaptıran arkadaşlardan yardım isityorum duruşu ve kullanımı açısından

Son düzenleme:
bende öndeki 4 dişime laminate yaptırdım ancak görüntüsünden memnun değilim. bugün bir doktorla görüştüm zirkonyum yapılabileceğini söyledi.
her iki yöntemi de bilenler yardımcı olabilirler mi???
zirkonyumun görünümü doğal oluyor mu???

hayır olmuyor benımde ön dişlerım zirkonyum ama memnun degılım dun başka doktora gıttım zirkonyumla aynı fiyatta olan emperess kuronların daha dogal oldugunu zirkonyumu arka bolgede tercıh ettıklerını soyledı .. tanesii 700 lira benım 9 diş olacak 8 bin lira tutuyor bıde pempe estetık yani diş etlerını tedavısı olcak oda 600 lira .. benım ıcın cok para ama inanıyorum yaptıracam:)))

bende öndeki 4 dişime laminate yaptırdım ancak görüntüsünden memnun değilim. bugün bir doktorla görüştüm zirkonyum yapılabileceğini söyledi.

cnm lamina lar cok dogal duruyor nasıl olduda memnun kalmadın valla ban lamına olmuyor diye cok üzülmüştum... zirkonyum yapılacak demiş sana dr de dişlerını kesecek ozaman laminada sadece üst yüzeyını kesıyor dişin iyi düşün derım ıyı bır yere gıdıp dogal sonucuda yakalayabıırsın lamına cok estetık oluyor cunku iyi düşün derım nacizane fıkrım

dişlerde eğer hiç işlem yapılmamışsa en doağlı lamina sonra empress ki bu özel bi kesim gerektiriyo basamaklı benim ön dişlerim zirkon görüntü doğal ama dişetlerim problemli bence dişetinin şekilli olması çok önemli ayrıca 700 ytl bana çok fazla geldi araştırın derim .

bağdat caddesınde dental sdudio dıye bı kilinıkle goruştumm diş etlerım de gülüş hattımda seviye farkı var onu 600 tl düzeltecekler emperess kuron 700 lira dedii ben dişlerımın cok güzle olması ıcın en ıyı yere gıdım dedım ama cok para ewtt başka yerler de bakacAM

ben size protez uzmanına yaptırmanızı tavsiye ederim, e sonuçta herkesin uzmanlığı başka..
ben çok memnun kaldım abdullah bey'den. kendisi beste gündüz ün muayenehanesinde çalışıyo

zaten güzel dişte marifet doktorun değil diş teknisyeninin tamam hakediyolar işleri çok zor ama 700 de uçurum çok fiyat

kızlar ben zirkonyum için gittim full porselen yaptırdım çok güzel oldu üstelik dişetimide pembe yaptı size kesinlikle ve kesinlikle bostancı kadıköy münibüs hattı üzerindeki osman nursalı tavsiye ederim hem çok temiz hemde fiyat olarak uygun

yaa ben dedım dımı:)) zirkonyum dogal durmuyor nasıl şimdi dişlerın dogal duruyormu kactane yaptırdın fiyat ne kadar yazarmısın cnmmmmmmm x

canım benim önceden 3 dişim kaplamaydı ön dişimin birtanesi yok o yüzden dişetim mor mordu diğer yan kesicimide kesip 3 köprü yapmışlardı onun yanındaki köpek dişimide dahil etti v 4 adet kaplamam oldu evet doğal ben beğendim kendi diş rerngimede en uyanını yaptı sağolsun yani olabilcek en iyi dişi yaptığını düşünüyorum..memnunum full porselen aslında önermedi zirkonyum daha iyi dedi ama ben estetik olarak en iyisini istediğim için fullu yaptı önemli olan doktor arkadaşlar gidiceniz doktoru iyi seçin ve ne istediğinizi tam olarak söyleyin..şimdi kalkıp aynaya tekrar baktım ve harika bi iş oldu..OSMAN NURSAL saolsun çok ilgilendi başka bi şehirden ist geldiğim içinde benim işimi 12 gün gibi kısa sürede halletti..ve korkmayın hiç acı hissetmedim ben anestesi ile rüya gibi hiç anlamadan yaptı dişlerimi

fiyatta zirkonyum 400 tanesi full porselen 450 tl canım ben 4 yane yaptırdım canım ağızbakımı içinde duruma göre fiyat verirler..

ben önden 6 dişimi zirkonyum yaptırdım kimse anlamıyor kendi dişim olmadığını ama yaptıranlara sorim bu dişlerim niye böyle sızlıyor? tek sorunum bu

ben önden 6 dişimi zirkonyum yaptırdım kimse anlamıyor kendi dişim olmadığını ama yaptıranlara sorim bu dişlerim niye böyle sızlıyor? tek sorunum bu

ben hasta olduğumda sökp hepsini atmak isityorum çok rahatsızlık veriyor onun haricinde çok şükür ağrı sızı yok..alttaki dişlerinden büyük ihtimal sızlama yapar..bi dr.görünsen film falan çekilir çok zor arkadaşım allah kimseye diş sorunu yaşatmasın:enbuyukkk:

ben hasta olduğumda sökp hepsini atmak isityorum çok rahatsızlık veriyor onun haricinde çok şükür ağrı sızı yok..alttaki dişlerinden büyük ihtimal sızlama yapar..bi dr.görünsen film falan çekilir çok zor arkadaşım allah kimseye diş sorunu yaşatmasın:enbuyukkk:

of sorma amin cnm ya

merhaba
laminate larda renk olarak ne kullanıldı
genelde en acık renk a1 ve bır koyusu a2 oluyor
tek dis icin laminada kac lıra ıstenmıstı sızden?yapan dr kımdı mahsuru yoksa yazar mısınız?
buraya yazamıyorsanız ozelden bana bıldırın lutfen

dr iyi yapıstıramamıstır kesimi ile protez arasında fark vardıe ebat olarak ondan kaynaklanır
kardesımde var ordan bılıyorum

kızlar ben zirkonyum için gittim full porselen yaptırdım çok güzel oldu üstelik dişetimide pembe yaptı size kesinlikle ve kesinlikle bostancı kadıköy münibüs hattı üzerindeki osman nursalı tavsiye ederim hem çok temiz hemde fiyat olarak uygun

Merhaba
pembe dis eti yapmak nasıl oluyor lavanta?disetine nası birsey uyguladı kı?bilmiyorumkismile

JAYYAJ MERHABA dişetimi nasıl pembe yaptı bilmiyorum anestsi ile uyuşturdu ve anlamadım hiç bişey sormadım nasıl bişey uyguladığını acı falan hissetmedim..

X