Zuhal Topal'ın Makyajı

PINARTUNCAY

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
1.045
0
37
Arkadaşlar Zuhal Topal'ın makyajını çok beğeniyorum onun gibi yapmak istiyorum önerisi olan var mıdır ???

bencede çok abartı bir makyajı var. bence canım beğendiğin değil yüzüne uyğun bir makyaj belirle

evet çok fazla makyaj belki ama o kadına yakışıyo ...gözünün retinasını çizdirdiği için zoraki hafif makyaj yapılıyo ya son günlerde ozaman abartılı makyajın gerçekten yakıştığını daha ii anladım...gözleride okadar güzelki nazar değdi valla!

Ben de hiç beğenmiyorum Zuhal Topal'ın makyajını. Tamam çok şirin çok hoş kadın amaaa...makyajı çok ağır yaa.Koyu renkler kullanıyo sürekli. Acilen makjözünü/makyörünü değiştirmesi gerekiyor :KK70:

bencede ağır makyajı ve geeneldede siyah giyiniyor.ama çok hoş ve komik bir kadın yaa bayılıyom onaaaa

valla zuhal çok hoş değil ama kocası cok yakısıklı kızlar onu begenen begenmiş kadının değişik bi yüzü var abarılı kımsede begenmıyor işte peehhh

bencede çok abartılı yaa .. ama koyu renkler sürekli .. toprak tonlarıyla biraz daha hafif yaparsan onun kadar ağar diilde daha ii olur bence :KK66::KK66:

hızlı düşüncesi dikkatimi çekiyor benim de,
karakter analiz yeteneği.

makyaj inceliklerinden anlamam pek
yüzeysel olarak gözümü yormuyor, estetik geliyor bana zuhal topal
ama bel altı espirileri basitlik getiriyor, hiç hoşlanmıyorum o tavırlarından.

hayatım şimdi makyajda kadınsın sen de bilirsin yüz hatları ten rengi bunlar çok önemli ve belirleyicidir.belki snein yüzüne gitmeyecektir. ayrıca sıcağın ve ışıkların etkisiyle südütyo makyajı çok yoğun kalın tabaka halinde yapılıyor.bunları göz ardı etme derim.

X