Göz Makyajı en iyi far bazı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
1.123
8
kızlar makyaj yaparken en büyük sorunlarımızdan biri ;göz makyajında farların uçuuuuupp gitmesi bu soruna nasıl çözüm buluyorsunuz.muhtemelen far bazı kullanarak sizce en iyi far bazı nedir ve fiyatları nelerdir..şimdiden herkese teşekkürlerfisfisfis

sevgiliciğimm 35 tl ye inglot aldım canısım:))) çok iyi dediler özellikle satıcı adam kesinlikle
kat izi yapmaz falan....

memnun değilim pek renkleri verme konusunda da memnun değilim..

keşke sephora alsaydım 15 tl o kadar paraya yazık oldu:KK43:(((

acaba diyorum çok mu sürdüğümden oluyor ama çok da sürmüyorum sanki ne bilimm.. satıcı 1 nokta kadar fazla sürmeyin demişti.... bir de öyle denicem bakalım... ama rengi tam veriyor hikayesi yalan bende tutmadı canım o. üstelik yerinden aldım sahte falan değil.

ilarzum bide bi nokta kadarcık sür bakalım nasıl olcak bende almayı düşünüom ama dedim sitenin nimetlerinden faydalanaım bi kızlara soraım

kızlar m.a.c nasılll??? bi de sephora nerden bulabiliriz? sevil ya da tekin acar da varmıdır:sm_confused:

arkadaslar sephora demişsiniz ama bulundugum yerde sephora yok
nettende alışveriş yapamıyorum
en kısa zamandada far bazı almam gerek öneriniz var mı??

Arkadaslar baska hangi markalari tavsiye edersiniz?
internet'den alisveris yapmak istemiyorum acikcasi.

sephora olmadığı kesin; urban decay primer potion, too faced shadow insurance sengözlerimebaksanabgördüklerim,okuduklarım kadaryla çok başarılıymş bu 2 ürün.

ilarzum sephoranın far bazını bursada nerede bulabilirim canımcıgım

X