Pc bebege zararli midir?

Nelya

NiLoVski
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
4.748
10
35
Merhaba kizlar..
Kafamda bugunlerde yalniz bu soru var.CADIARZUPc basinda gunde en az 2 saat oturuyorum.Ve zararli diye duydum,onun icin girmemeye calisiyorum nete ama bagimliyim ben KK-ya.yapamiyorum onsuz valla :umursamaz: hamilelikde en sik sorulan sorular topiginde okudum zararli degilmis yaziyor ama ben yine de sizlere de danisayim dedim bu konuyu....siz ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda? CADIARZU

gebelik dönemi için bişiy diyemeyeceğim tatlım lakinn gebelikte masa başında çalışan milyonlarca anne adayı var bende gebeliğimde pc çok kullandım. fakat şunu biliyorum ev içerisinde 0-2 yaş bebek varsa kablosuz modem kullanımı ve aynı ortamdaki cep telefonları bebeklerin beyin zarları henüz gelişmediği için zararlıymışş bilgim bu kadar ama gebelikte çoğumuz pc kullanıyoruz ben kendi adıma şahsen çok kullandım

gebelik dönemi için bişiy diyemeyeceğim tatlım lakinn gebelikte masa başında çalışan milyonlarca anne adayı var bende gebeliğimde pc çok kullandım. fakat şunu biliyorum ev içerisinde 0-2 yaş bebek varsa kablosuz modem kullanımı ve aynı ortamdaki cep telefonları bebeklerin beyin zarları henüz gelişmediği için zararlıymışş bilgim bu kadar ama gebelikte çoğumuz pc kullanıyoruz ben kendi adıma şahsen çok kullandım

ben yazdigini bilmiyordum bildigim iyi oldu,tesekkur ederim canim yorumun icin

ben yazdigini bilmiyordum bildigim iyi oldu,tesekkur ederim canim yorumun icin

rica ederim canım bende çocuk doktorumuzdan bunu öğrendim benimde bebeğim daha yeni kırk günü bitirdik.geçen kontrole gidşimizde söyledi dr . herşey iyi hoş bizim evde kablosuz modem kullanmıyoruz ama apartmanda dolu kablosuz modem kullanan ister istemez her türlü radyasyon içerikli dalgalar evimizde dolanıyor :1shok: nasıl olucak artıkkk bilmiyorum bende :uhm:

X