Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar doğumunuzu nasıl düşünüyorsunuz ?

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
  • Başlangıç Tarihi
Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
K

KUZUMMMMM

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi KUZUMMMMM
Arkadaşlar bende aşılama ile hamşle kalanlardanım ve allahın izniyle 32 haftadayım. Bu aralar hangi yöntemle doğum yapıcam karar vermeye çalışıyorum. Ama doktorum sezeryan tavsiye ediyo ama ben normal doğum istiyorum. Riske atma diyor doktorum.
Aşılama ile hamile kalıp normal doğum yapan varmı? Sakıncalımıdır sizce benle düşüncelerinizi paylaşırmısınız?

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
bacım hamile kaldın da doğumunumu düşünüyon ya allah san sağlıklı sıhhatli evlat versin gel allahın işine karışmada normal doğur...sonra mevlayı gücendirme.....

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
ben keci boynuzu ve incir kürünü duydum bunları yapıp olumlu sonuç alan varmı çok merak ediyorum....lütfen bildiklerinizi paylaşın olurmu...:sinifsinif:

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
aşılama ile hamile kalan varmı benim üçüncü aşılamam bügün test yaptırmam gerekiyodu yaptırmadım cesaretim yok umutlarım tükendi zaten ağrılarda var ben anne olacakmıyım çok zor durmdayım tükendim

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
aşılama ile hamile kalan varmı benim üçüncü aşılamam bügün test yaptırmam gerekiyodu yaptırmadım cesaretim yok umutlarım tükendi zaten ağrılarda var ben anne olacakmıyım çok zor durmdayım tükendim

canım neden oyle dusunuyorsun herzaman bır umut vardır
bak bende 2 yıldır ugrasıyorum bugun sabah 2.asılamamı oldum
hıc umudumu yıtırmedım bazen karamsarlıga dustum ama toparlandım
ve amacıma ulasana kadar bu ısın pesını bırakmıcam sende oyle dusun
her kadının (cocuklarına kotu davrananlar harıc) anne olmaya hakkı vardır

toparlan ve testını yaptır ınsallah pozıtıf gorursun
aksı olursada pes etmek yok bebeklerımız ıcın yapamayacagımız sey yok dımı?

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
karamelek teşekkür ederim arkadşım yazdıkların için inanki tükendim elimde değil etrafımda herkes hamile kardeşim iki aylık evli birbuçuk aylık hamile onun adına çok seviniyorum kendi adıma çok üzülüyorum benim niye olmuyo çok istiyorum bide senin dediğini yaptım evde test yaptım ama renksiz ikinci çizgi çıktı anlamadım sabah tekrar baktım varda renksiz görebilioyrum önceki yaptıklarımda olmazdı öyle bide kahvrengi akıntım var delirmek üzereyim neye yoracağımı şaşırdım allahım hepimizin yardımcısı olsun

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
reno slm..öncelikle sakin ol..bir polikliniğe git ve kanda baktır kanda kesin sonuç çıkar..umutsuz olma..kahverengi lekeyi doktoruna sor mutlaka..benim ilk aşılamada tuttu ama aşılamanın 10.günü kahverengi lekelenme olmuştu dr um proluton yaptırdı bana progesteron hormonu içeren bir iğne bu..bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyormuş..şu an 12 haftalık hamileyim..riskli gebelik yaşıyorum inşallah Allah sağ salim kavuşturur bebeğimize..herkesin yardımcısı olsun

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
reno slm..öncelikle sakin ol..bir polikliniğe git ve kanda baktır kanda kesin sonuç çıkar..umutsuz olma..kahverengi lekeyi doktoruna sor mutlaka..benim ilk aşılamada tuttu ama aşılamanın 10.günü kahverengi lekelenme olmuştu dr um proluton yaptırdı bana progesteron hormonu içeren bir iğne bu..bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyormuş..şu an 12 haftalık hamileyim..riskli gebelik yaşıyorum inşallah Allah sağ salim kavuşturur bebeğimize..herkesin yardımcısı olsun

canımyazdıklrın için teşekkür ederim ben bugün adet oldum üçüncü aşılamamdı anlamdım iki çizgi niye çıkdı canım senide tebrik ederim allhım sağlıklı evlat versin tamamına erdirsin bizede yaşatsın o çok güzel duyguyu

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
valla kuzum olsunda hele heryerde doğururum sorun değil

X