2010 Nisan Annelerinin Göbişleri :))

Refiye

Eda & Utku'nun annesi :)
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
4.602
12
41
Kızlarrr göbiş resmi ekleyenler buyursun buraya lütfennn buyrunnnnnnnnn

baktım topiğimize eklenmeye başladı göbüş resimleri birer birer.. dedim ayrı bi yerde toplayalım şu resimleri zemuszemus

ben açılışı yapamıyorum malesef.. teknik nedenlerden dolayıı.. hem bu arada accık daha çıkar göbüş de eklerim yakında bende... :teytey:

hadii bakalımm açılışı kim yapıcakkk a.s. :nazar:

Rabbim göbüşlerimizin içindeki melekleri korusun :Saruboceq:

mansallah cok tatli göbüsün ya
benimkide ciksin söz ekleyecem
hepinizinkinden büyük olacagi kesin ama olsun:dance:

yeni topiğimiz hayırlı olsun. Zaten dün fotograf koydum arada kaynadı sanırım. hemen buraya da koyalım burdan takip edelim göbüşlerimizi:)))
http://img40.imageshack.us/img40/4308/img0037iz.jpg

Ya kızlar size de öyle mi oldu bilmem ama ben resmi açarken önce göğüs kısmını gördüm
neeeee dedim göbiş bu kadar mı olmuş sonra resim kendine gelince anladım kaydirigubbakcemile3

Maaşallah göbişine

kızlar buda benim göbüşüm zaten biliyosun azman bi göbüş,yarın yeni göbüşümüzle sizlerleyiz.....:asigim:

kızlar buda benim göbüşüm zaten biliyosun azman bi göbüş,yarın yeni göbüşümüzle sizlerleyiz.....:asigim:

maşallah canım bu elbisemi tunikmi tunikse canım aynısı bendede var aynı model kaydirigubbakcemile5a.s

maşallah canım bu elbisemi tunikmi tunikse canım aynısı bendede var aynı model kaydirigubbakcemile5a.s

valla canım geçen sene bayramda almıştım ben bunu ve elbise olrak kullanıyordum....ama şimdi göbeğim kaldıırıyor ön kısmını tunik olarak kullanıyorum çok rahat bişi.....

Ya kızlar size de öyle mi oldu bilmem ama ben resmi açarken önce göğüs kısmını gördüm
neeeee dedim göbiş bu kadar mı olmuş sonra resim kendine gelince anladım kaydirigubbakcemile3

evet göğüsler önden gidiyo. ben sütlenince nolucak asıl onu merak ediyorum:))))

Maaşallah göbişine

valla canım geçen sene bayramda almıştım ben bunu ve elbise olrak kullanıyordum....ama şimdi göbeğim kaldıırıyor ön kısmını tunik olarak kullanıyorum çok rahat bişi.....

bayıldım tuniğine bende istiyorumŞeniz

nazlıcım hemen yolliyim aynısından bulupta senden değerlimi canım:???

ne guzel gbişlerınız var masallahhhhhhhhhhhh nazar degmesın benım gobiş de bıraz buyusun koyarım resmını

kızlarrr göbüşlerinize de içindeki bebişlere de ve size de maşallah diyorum.. :nazar: opuyorumnanaktan

rabbim sizi nazarlardan korusunn... :nazar:

annemlere gittiğim ilk an koyucam bende.. artık küçük büyük allah ne verdiyse.. zemuszemus

buda benimkisi

Eklentiler

• $2009-10-07-36199.jpg
    $2009-10-07-36199.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 71
hehhee gazdan sisiyo aslinda sabah hic böle degil ama saglikli olsun da erkek kiz ne önemi var demi oda benim bebegimm canimdan parca demi yaaa gizlarrrrrr:icecream:

ooo göbüşle çekilmiş fıstıklar ne güzel yaa benim daha çoook az büyüsünde o zaman koymaya çalışırım

X