açık parfüm kullanan varmı

açık parfüm derkenn dp diyorsunuzz değilmii kızlarr bende almakk istiyorummmdaaa

bende dp'nin emporia armani serisinden kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim.:lepi:

kulanıyorum kalıcı oluyolar bugün aldım bitane mystical çok hoş kukusu var :lepi:

acik parfümlerin fiyatlari nasil ..yani orjinale arasindaki fark ne hic kullanmadim o yüzden bilmiyorum vermeyelim dünya para:))
ben gecen cacharel noa aldimda geri icime oturdu sanki benlik degildi

acik parfümlerin fiyatlari nasil ..yani orjinale arasindaki fark ne hic kullanmadim o yüzden bilmiyorum vermeyelim dünya para:))
ben gecen cacharel noa aldimda geri icime oturdu sanki benlik degildi

canım kampanya vardı 50 cc + 50cc + 30cc 3 parfümü 20 ye aldım.. 30 cc ler 8 mı ne öyle hatırlıyorum

canım kampanya vardı 50 cc + 50cc + 30cc 3 parfümü 20 ye aldım.. 30 cc ler 8 mı ne öyle hatırlıyorum

ay inanmiyorm cok güzel ya valla ben yurt disindayim bulamamda keske gelirken alsaydim gümrükten aldim ama acele ediliyor iste tam karar veremiyo insan cok iyi almissin

en son bargelloya şans tanıyayım dedim ama yetti artık gerçenten. ilk aldığımda iyi güzeldi kokular vs... 1 hafta geçti yemin ederim alkol kokuyor yalnızca. aromadan eser yok atıcam hepsini bu ne ya bidaha da tövbe açık parfüme.

X