Doğum kontrol hapını bıraktıktan sonraki değişikliklerr

esen55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
121
0
40
kızlar selam. ben 2 ay boyunca doğum kontrol hapı kullandım ve bıraktım. şimdi ayın 7 sinde adet olucam ama olmak istemiyorum. adetime 10 gün kala karın ağrısı, kasık ağrısı gibibelirtiler yaşıyorum.inşallah hamileyimdir diye düşünüyorum ancak acaba doğumkontrol hapını bıraktığım için mi bu belirtileri yaşıyıorum. yani hapı bıraktıktansonra benim gibi değişiklikler yaşayan varmı??? lütfen cevapkızlarrr

kızlar kimse doğum kontrol hapı kullanıp bırakmadı mı? bırakınca ne gibi değişiklik oldu..

doğum kontrol hapını haziranda bıraktıktan sonra bir türlü adetim düzene girmedi temmuz 10 da oldum adet sonra eylül3 şimdi ekim5 oldu yine yok bebekte istiyoruz artık ama bu düzensizlikle ne olacak bilmiyorum haptanmı acaba

yani karın ağrısı, kasıkta ağrı falan olmadı mı bıraktıktan sonra?

walla bende 6 ay hap kullandıktan sonra, bıraktım.. bu ay reglimden 15 gün sonra inanılmaz kasık ağrılarım oldu.. ve vücut ısım çok yüksekti.. ki ben sürekli üşürüm..dr a gittik.. dr benim yumurtlama dönemimde olduğunu söyledi..resmen tavuklar gibi gıdaklayarak yumurtluyomuşum sırnaşık şey bana söylenen buydu :roflol: hapı bıraktıktan 2-3 ay içinde geçer dedi dr.. bakalım beklemedeyim..gelişmeleri yazarım kızlar

Selamlar,4 ay boyunca kistimin küçülmesi için doğum kontrol hapı kullandım,kullandığım dönemde aydan aya artan bulantılarım oluyordu,bu ay kullanmayı bıraktım ama bulantılarım artarak devam ediyor.
Benzer sorunları yaşayanlarınız var mı aranızda❓

X