Kızlar sevgilimin doğumgünü ve yapmak istediğim şeyle ilgili acil yardım!!

sema_zz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
8
0
Merabalar.. Sevgilimin 10 gün sonra doğumgünü.. aklıma değişik bir fikir geldi ama konuyla ilgili pek birşey bulamadım.Yapmak istediğim şey onun minyatür şeklinde anahtarlığını yaptırmak..yani biblo gibi bişimi olur yada fotografını alıpta ona benzer bir minyatür anahtarlıkmı olur işte konuyla ilgili bişey bulamadım.. bunu yapan yerler varmı internette yada yaşadıgınız şehirde... acil yardımlarınızı bekliorum kızlarr..

valla anlattıgın gibi bişi diil ama taksımde cam kristalin içine resminizi üç boyutlu yapıyolar lazer teknolojisiyle . sanırım bundan anahtarlıkta olabilir yapıyolardır cok hos duruyoo bence öle bişi düşünebilirsin hatta ikinizin resmi dahada hos olur

krisrtal cam cımı sizin orda ?? bende işe gidip gelirken görüyorum da ordan aklımda kalmıs kaydirigubbakcemile2

bende biliyorum taksimde ki o kristaiin içine lazer yapan yeri

fakat orası kapanmıştı hatırladığım kadarıyla

pasaj içerisindeki yerden bahsetmiyormusunuz siz

hatta alt katta sinema mı tiyatromu ne var

işte o camlı şey gibi bi anahtalık degil istedigim.. onu bende görmüştüm.. ben onun küçük minyatür anahtarlıgını istiyorum:) çok şirin bi fikir hatta kendiminkinide yaptırabilirim:) kendiminki onda,onunki bende olur..ama neresi yapar böle bişeyikii??

hüçük bir heykelcik gibi birşey istiyorsun sen sanırım

tepesinede bir halka anahtarlı için

öyle mi??

]internetten araştırdın mı sen??

benim aklıma pipo yapan yerler geldi

hani lületaşından yapıyorlar ya mesela şöyle

Son düzenleme:
bunun gibi birşey yapabilir o ustalar size aslındaa ama birebir aynınız olurmu bilemicem

işte böle renkli heykelcik gibi birşey olsun.. buraya bakmıştım.. yapacaklarını sanmıyorum

X