Milupanın doğum günü hediyesi

dilekgoksuzoglu

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
736
0
Kızlar Temmuz ayında Milupanın sitesine üye olmuştum.Biraz önce kargo geldi.Sanırım doğum günümüz yaklaştığı için gönderdiler.Zaten tüm ürünleri kullanıyordum.Valla çok hoşuma gitti bu jesteri.Kolinin içinden çıkanlarsa

-50 adet indirim çeki (milupa,Nivea,huggies bebek bezi) %20 ile % 30 arası indiirmler.Bu ayın sonuna kadar süresi var.
- 1 adet mama önlüğü
- 2 adet kavanoz meyvesi
- 2 adet kavanoz tahıllı gece karışımı-sütlaç ve muhallebi
- 1 adet bisküvili gece kaşık maması
- 3 adet numune kaşık maması (sebze çorbası ve sabah kahvaltısı için)
- 2 adet organik meyve suyu
- 1 adet aylara göre bek gelişimini ve beslenmesi anlatan kitapçık
ve ençok beğendiğim bebekler için yemek tarifleri kitabı.

Kitabın içinde sabah kahvaltısından tutun çorbasına,krebine kadar herçeşit yemek tarifi var.Özellikle sabah kahvaltısında problem yaşayan anneler için altarnatif kahvaltılar mevcut. Ayrıca her tarifin altında hangi aydan itibaren yedirebileceğimizde yazılı.

Biran önce üye olun kızlar.:dance:

Gule gule kullan cnm ben de cok once uye olmustum.bana da bır kez boyle gonderdıler.bırde gecen aylarda telle gorusmustum ve sormustum ındırım ceklerı ıcın.bana eylulde ındırım ceklerıyle beraber hedıyeler de gonderecegız demıstı gorevlı.sanırım bunlar onlar.

Teşekkür ederim kızlar.Aslında bence çok güzel bir jest.Çok sevindim valla.Ne güzel ama müşteri menuniyeti diye ben bunu derim.Yemek kitabındaki sabah kahvaltısından bir tarifi yarın deneyeceğim inşallah.

Gule gule kullan cnm ben de cok once uye olmustum.bana da bır kez boyle gonderdıler.bırde gecen aylarda telle gorusmustum ve sormustum ındırım ceklerı ıcın.bana eylulde ındırım ceklerıyle beraber hedıyeler de gonderecegız demıstı gorevlı.sanırım bunlar onlar.

Yağmurcum o zaman düşündüğüm doğru değilmi? Sanırım doğum günü hediyesi bunlar.

ikinci oğlumda da üyeydim şimdi tekrar üçüncüsü için üyelik tekrarladım

daha önce bana iki sefer gelmişti

şimdi yeni bebeğim için bekliyorum

ikinci oğlumda da üyeydim şimdi tekrar üçüncüsü için üyelik tekrarladım

daha önce bana iki sefer gelmişti

şimdi yeni bebeğim için bekliyorum

Dimplecim Allah bağışlasın. Daha öncekilerde gönderdikleri bunun gibiydi.Doğum gününe yakın mı göndermişlerdi? Yemek kitabındaki tarifleri uygulayabildin mi

bende üyeyim. banada daha önce bikaç numune ve indirim çekleri geldi.

belki bu ayrı bir deneme kolisidir.

bana gönderdikleri kargo firması çok dandik ama.geçen sefer bir tesadüf elime ulaştı kargom.bu sefer belkide ulaşmaz :) gelse bile

ayy bende uyeyım 6 . aydan sonra hedıye mama gondermıslerdı ıns. bunuda gonderırler beklıyorummm :))))))))

h.mınecım bende senın gıbı hamısken uye olmustum bır kere gece maması geldı okadar
dort gozle hedıyelerımı beklıyorumm :)))

Yağmurcum o zaman düşündüğüm doğru değilmi? Sanırım doğum günü hediyesi bunlar.

dılekcım bılemıyorum ama senın ıcın dogum gunu hedıyesı olmus gercekten zamanlama olarak yanı.umarım bana da gelır :-))))
ben ayda 2 kutuya yakın devam sutu kullanıyorum 900 grlık mılupanın . bana 1 kutu bundan hedaye etseler baska bısı ıstemem hehehe.

Kızlar Milupa ile konuştum. Doğum günü için değilmiş üzgünüm. Üye olanlara belirli bir süreden sonra gönderiyorlarmış. Ama gerçektende doğum günü hediyesi oldu.Ama telefonla konuştuğum bayan çok nazikti.ısteyen herkese gönderiyorlarmış. Yağmurcum çok tatlısın o şekilde gönderirler mi bilmiyorum ama indirim çeklerin çok işe yarayacak bu konuda. arkadaşalr çekinmeyin isteyin.Özellikle yemek kitabını

bana sdece milupadan değil başka yerlerden de numuneler geldi.o indirim çeklerini ben kullanana kadra süresi geçti,unutmuştum bir kenarda.benim kutudan hatırladığım kadarıyla,milupa organik meyve suyu,tek kullanımlık ve üzerinde yarım öğn yazan 2-3 adet numune kaşık maması,mama tarifleri kitabı,nivea numune pişik kremi,nivea numune ıslak havlu.kavonoz meyve yoktu bizimkinde.daha sonra milupadan tekrar geldi ama bu şekilde değildi.bir zarf içinde ürün tanıtımı yapan bir mektup ve 2 adet kaşık maması numuınesi.o numuneler kutuların arkasında yazan tam ölçünün yarısı kadar oluyor.zaten o yüzden de üstünde yarım ölçü yazıyor.sitesine maille numune isteğinizi yazarsanız hemen gönderiyorlar.ama adı üstünde numune :)) numune almamış arkadaşlar üzülmeyin inanın çok da fazla sevinilecek bir şey yok.tabi bu benim fikrim.gönderdikleri numuneleri marketlerdende 2 tl gibi bişey ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.mama tarifleri kitabındaki tariflerde sitesinde de var.bende sizin gibi çok heveslenmiştim ama şahsen ben hayal kırıklığına uğradım.burda yzan arkadaşlar biraz abartmışlardı sanırım biraz :))

X